30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: ČKP poplatek  (Přečteno 7892 krát)

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
ČKP poplatek
« kdy: 09 Března 2015, 09:46:36 »

Zdravim,nchtel jsem poprosit mistni borce jestli nekdo neresil CKP? Furt me bombarduje jejich vymahacska agentura EOS-KSI ze po me chteji 1.den nedoplatku pojisteni za auto ktere jsem koupil nepojizdne na ND. Uz cca 1/2 roku otravuji a ted vyrukovali s tim ze kdyz jim poslu 3 svedky kteri se podepisi a nechaji podpis overit tak to bude v cajku. Maji vubec narok na to aby po me chteli tyto informace?

Dik C*****z  ???
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:ČKP poplatek
« Odpověď #1 kdy: 09 Března 2015, 10:48:24 »

Není v kupní smlouvě popsán stav automobilu? Případně pokud je prodejce blízko upravit znění kupní smlouvy tak, aby z něj bylo jasné, že je auto nepojízdné - "technický stav: bez motoru, bez převodovky a bez volantu ..." Nejsem si jistý zda to budou akceptovat. Ale divím se, že se s tím drbeš, sice to jsou k...., ale jeden den je myslím za 50Kč.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:ČKP poplatek
« Odpověď #2 kdy: 09 Března 2015, 10:53:54 »

Není v kupní smlouvě popsán stav automobilu? Případně pokud je prodejce blízko upravit znění kupní smlouvy tak, aby z něj bylo jasné, že je auto nepojízdné - "technický stav: bez motoru, bez převodovky a bez volantu ..." Nejsem si jistý zda to budou akceptovat. Ale divím se, že se s tím drbeš, sice to jsou k...., ale jeden den je myslím za 50Kč.

jj sic jeden den je 50kč ale dalších 1000,- poplatek.... Na prodejce již bohužel kontakt nemám a ani nbepředpokládám že by spolupracoval když mě sám udal ČKP vč. všech kontaktů, od mailu přes adresu až po telefon :)

Chtějí tři svědky které mám, ku podivu jsme pro auto byli v pěti lidech :) ale zrovna takovýmu ústavu jako je ČKP dávat kontakty na tři svědky a ještě je hnát k notáři na ověření podpisů...

To 50. bych jim zaplatil ale bojím se toho že platba = doznání a budou chtít i těch 1000,-

IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:ČKP poplatek
« Odpověď #3 kdy: 09 Března 2015, 11:04:50 »

Jestli se nepletu tak teď když vlastník tvrdí že vozidlo provozované nebylo tak naopak ČKP má prokázat že bylo.

To sice má být normální (když mě někdo obviní tak má obvinění prokázat a ne já prokazovat že jsem nevinen), ale dřív to tak nebylo.
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:ČKP poplatek
« Odpověď #4 kdy: 09 Března 2015, 11:10:54 »

Jestli se nepletu tak teď když vlastník tvrdí že vozidlo provozované nebylo tak naopak ČKP má prokázat že bylo.

To sice má být normální (když mě někdo obviní tak má obvinění prokázat a ne já prokazovat že jsem nevinen), ale dřív to tak nebylo.

Oni ale resi jiz rok starou vec a resim to uz od 2014. Takze neplati novela co je od ledna 2015
IP zaznamenána

OldSoldier

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 344
    • Zobrazit profil
Re:ČKP poplatek
« Odpověď #5 kdy: 26 Března 2015, 16:30:55 »

S ČKP jsem si uzil dost srandy, ale diky tomu vim, ze neni problem jednim dopisem vse vyresit - dokonce i s EOS-KSI se da s trochou asertivity dohodnout. Jestli chces pomoct, posli mi PM.
IP zaznamenána

mhi

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:ČKP poplatek
« Odpověď #6 kdy: 10 Dubna 2015, 11:58:28 »

Jestli se nepletu tak teď když vlastník tvrdí že vozidlo provozované nebylo tak naopak ČKP má prokázat že bylo.

To sice má být normální (když mě někdo obviní tak má obvinění prokázat a ne já prokazovat že jsem nevinen), ale dřív to tak nebylo.

Pozor, takhle to NENI. Nalez US rika neco trosku jineho, u soudu nelze byt pasivni, tvrzeni o neprovozovani je nutne prokazat (trosku zjednodusuji).
IP zaznamenána