30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: PR článek proti systému  (Přečteno 5079 krát)

ateliersk

  • Příspěvků: 123
    • Zobrazit profil
PR článek proti systému
« kdy: 10 Ledna 2015, 11:17:55 »

http://www.novinky.cz/domaci/357903-za-proslou-lekarnicku-hrozi-pokuta-az-2000-korun.html

když jsem viděl titulek, tak se mě to ani nechtělo číst, bylo mě jasné že to je "klasickej" PR článek na podporu systému. Ale ve výsledku jsem byl příjemně překvapen celkově opačným vyzněním článku, tedy že kontroly "expirace" lékárniček jsou jen obyčejná buzerace.

Připomělo mě to jednoho kamaráda, kterého kontrolovali s nákladákem. Poté co policistce ukázal jako lékarničku igelitku se zaprášeným  obsahem lékárničky, jí málem kleplo. Nicméně poté co ji řekl : "Dámo, já jezdím s dětmi na tábory,mám zdravotnický kurz a myslím že vám bude jedno když vám při rozříznuté tepně zachráním život použitím svého zapoceného třička a né sterilovaného škrtidla ....na rozdíl od někoho, kdo sice bude mít skvělou lékárničku, ale při pohledu na vás omdlí ;-) " , tak mu popřála štastnou cestu a jel.
IP zaznamenána