30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zdrcuje mě to, řekl devatenáctiletý řidič, který zabil dva lidi. Dostal podmínku  (Přečteno 13663 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Chtěl jsem reagovat ale opakoval bych Bohemota a Anorexe. Už jenom blbej záznam v Solusu kvůli pár drobnejm vám dokáže pěkně změnit život. Nehledě na ten záznam v rejstříku na několik let, s tím se moc dobře dělají pohovory do zaměstnání.
« Poslední změna: 03 Listopadu 2017, 12:41:20 od t4455 »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 217
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Tak to netusim proc.
Solus nepotrebuji a firmy, ktere ho pouzivaji nevyuzivam, pripadne jim zrusim souhlas pro to aby me v nem vedli.
Hypoteku nemam a nepotrebuji, asi je to zivotnim postojem - mamo potrebujeme novou televizi/auto/chatu/mobil/auto...

V minulosti byli nechopni/neprinosni eliminovani tim, ze proste neprezili zimu nebo je neco sezralo, dnes si je mnozime.
Jedna vec je pomocna ruka(pomoci se zvednout) a druha je pomocna noha (neustale na vas stoji).
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Tak o výmazu ze solusu o kterém mluvím nevíte evidentně vůbec nic a platit hypotéku kde budu platit měsíčně za bydlení 9 000 místo 14 000 za nájem tak tu já celkem potřebuji.
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil

Tak to netusim proc.
...


Ano. Ale to jste třeba vy...

Pak je v této zemi dalších 10 milionů lidí, kteří to můžou mít a pravděpodobně taky mají jinak a třeba nejsou vataři, aby si mohli žít bez hypotéky, případně úvěru na auto. To první mám já, protože bydlet v nájmu odmítám a vycashovat nějaký ten milion na bydlení asi v mých letech moc reálný nebude u nikoho. To druhé jsem měl, protože abych mohl plnit to první, musím jezdit do práce a na to potřebuji spolehlivé (tedy nové) auto, který mě pár prvních let nikde nenechá (resp ta šance je mnohem menší, než u rachotiny za 50 tyček z Áček) a mít naškudlených pár stovek tisíc na slušný auto je stejný případ jako to bydlení. Nejsme tu banda šejků, kterým na zahradě vedle pergoly teče ropa ze země...teda předpokládám. Pokud ano, hlásím se o adopci...

S úvěry na televize, dovolené, mobily souhlas. To jsem také nikdy nepochopil. Ale fungovat dneska bez úvěru na bydlení/auto/podnikání asi zvládne velmi malé procento společnosti. A pokud to tak máte, tak vám upřímně gratuluji a závidím  ;)
« Poslední změna: 03 Listopadu 2017, 12:59:59 od Anorex »
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 656
    • Zobrazit profil

for Behemot: "Kdyby měl jít natvrdo sedět a ještě k tomu měl platit 1M, tak je už rovnou odepsanej " - no to právě asi ne. To 1 mega bylo jedním z důvodů zmíněné podmínky. Byla to dohoda. Kdyby šel sedět - neplatil by 1 mega.
Zbytek jsou kecy. Mezi "kouči" se jim říká "řečnické triky". Třeba: " v době, kdy stále víc rodin si nemůže dovolit dítě, protože by to fakt neutáhli, pže s bídou maj na bydlení....".  No fuúúúj...Pokud se začneme mít lépe a utáhneme to, začne se chodit do kriminálu? Nebo pak vymyslíte nějaké jiné fígle?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 217
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Tak o výmazu ze solusu o kterém mluvím nevíte evidentně vůbec nic a platit hypotéku kde budu platit měsíčně za bydlení 9 000 místo 14 000 za nájem tak tu já celkem potřebuji.
Psal jsem o moznosti vedeni v tomto restriku, nikoliv o vymazu.

A o vymazu opravu nevim nic:
-platim v cas
-souhlas s vedenim os. udaju zrusim okamzite pote co jsem podepsal smlouvu
-hypo a pujcky jsem nikdy nemel

PS: Vatar, prostitut, politik apod. nejsem.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World


Vylezte si ze sociální bubliny, zbytek přijde sám…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

To se mi snad zdá, ne? V době, kdy stále víc rodin si nemůže dovolit dítě, protože by to fakt neutáhli, pže s bídou maj na bydlení, první dítě se odsouvá někam daleko po 30 a táhnou to hlavně opačný extrémy - matky samoživitelky závislý na stádu (a jeho ne/schopnosti dodat dáfky a vymoc alimenty) je jako start do života s dluhem jeden milion korun nic? Aha. Jako von bude rád, pokud to vůbec někdy splatí. Kdyby měl jít natvrdo sedět a ještě k tomu měl platit 1M, tak je už rovnou odepsanej a byl by to i výsměch pozůstalým - v kriminálu by do toho spadl tak, že by z něj nikdy nikdo neměl už ani halíř. Až by vylezl, tak by z něj byl bezďák nebo kriminálník.

A to jako tenhle 18letej spratek co si vozi(l) prdel v Oktavce je jeden z tech co vo nech mluvite? Co nema na bydleni a je vodkazanej na davky? Ze tenhle klucina pujde nekam nekdy na pohovor zebrat vo praci? Nebo jako proc ta socialni agitace?

Ano, jsou lidi co maji problem vyjit s penezi, ale tohle je rozmazlenej fracek kterymu tatik k ridicaku koupil rovnou i (pomerne rychlej) autak. Si vazne myslite ze to bude splacet po stovce jak hypoteku? Ja bych spis rekl, ze ta sama ruka co mu koupila autak (a zaplatila dobryho pravnika) stejne rychle smazne ten dluh. A z tech deseti let bez ridicaku budou tak tri nebo ctyri. Primerenej trest za zabiti dvou lidi? To si opravdu nemyslim...
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

To se mi snad zdá, ne? V době, kdy stále víc rodin si nemůže dovolit dítě, protože by to fakt neutáhli, pže s bídou maj na bydlení, první dítě se odsouvá někam daleko po 30 a táhnou to hlavně opačný extrémy - matky samoživitelky závislý na stádu (a jeho ne/schopnosti dodat dáfky a vymoc alimenty) je jako start do života s dluhem jeden milion korun nic? Aha. Jako von bude rád, pokud to vůbec někdy splatí. Kdyby měl jít natvrdo sedět a ještě k tomu měl platit 1M, tak je už rovnou odepsanej a byl by to i výsměch pozůstalým - v kriminálu by do toho spadl tak, že by z něj nikdy nikdo neměl už ani halíř. Až by vylezl, tak by z něj byl bezďák nebo kriminálník.

A to jako tenhle 18letej spratek co si vozi(l) prdel v Oktavce je jeden z tech co vo nech mluvite? Co nema na bydleni a je vodkazanej na davky? Ze tenhle klucina pujde nekam nekdy na pohovor zebrat vo praci? Nebo jako proc ta socialni agitace?

Ano, jsou lidi co maji problem vyjit s penezi, ale tohle je rozmazlenej fracek kterymu tatik k ridicaku koupil rovnou i (pomerne rychlej) autak. Si vazne myslite ze to bude splacet po stovce jak hypoteku? Ja bych spis rekl, ze ta sama ruka co mu koupila autak (a zaplatila dobryho pravnika) stejne rychle smazne ten dluh. A z tech deseti let bez ridicaku budou tak tri nebo ctyri. Primerenej trest za zabiti dvou lidi? To si opravdu nemyslim...

To máte možná nějakou mylnou domněnku. Z čeho usuzujete, že to je rozmazlenej fracek, že to auto bylo jeho a že mu ho koupil tatík?
Jo táák, vy si jen potřebujete hodit jedovatou slinu? Tak to přeju veselou zábavu.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil


To máte možná nějakou mylnou domněnku. Z čeho usuzujete, že to je rozmazlenej fracek, že to auto bylo jeho a že mu ho koupil tatík?
Jo táák, vy si jen potřebujete hodit jedovatou slinu? Tak to přeju veselou zábavu.

Zeby to bylo proto, ze o tom pripadu vim neco vic nez vy? A mozna i neco vic nez se pise v tisku?
Jo a mimochodem, meloun a podminku dostal taky ten 78-letej deda, co zabil dite ktere mu vbehlo pred autak. Srovnatelne? Rekl bych, ze ani ne. Jen ty tresty...
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil

Nezlobte se na mě, ale zatím je všechno tohle JPP styl. Často se totiž v internetových diskuzích vidí podobný nešvar. Někomu dojdou silné argumenty nebo se na něj sesype více diskutujících, tak napíše něco ve stylu, ale já o to vím víc, znám toho a toho, jel jsem kolem, viděl jsem to chvíli po události. V tuto chvíli vám to všichni můžeme věřit a nebo taky ne, že o tom víte víc, než lze vyčíst z veřejně přístupných informací. Tak toto své tvrzení prosím buď něčím podpořte nebo podobný styl nepoužívejte, vypadá to divně...takové to kopání kolem sebe  ;)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

SimSon - Tak nám ty informace sdělte nebo tady nedělejte machra.

Jinak ta jeho stará oktávka co se dá dneska koupit za 70 tisíc to je vážně vodvaz.

Já jsem taky k 18. narozeninám dostal jako dárek řidičák (pak už nikdy nic) tak jsem taky asi rozmazlenej co?  :D To je směšný...svojí přítelkyni jsem zaplatil řidičák taky jako dárek, nechápu jak to s tím souvisí...vy nedostáváte dárky? Představte si že moje první auto (za moje prachy) bylo velké zlé černé BMW! To už se asi řadím mezi zlatou mládež co?

Z deseti let zákazu řízení budou nakonec jen tři roky? To jako fakt?  :D

EDIT: Bohemot - myslím že měl dvojkovou facelift
« Poslední změna: 03 Listopadu 2017, 15:20:34 od t4455 »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World

Jedničková vochcáfka je dneska od 20 litrů, záleží jenom na stavu.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 656
    • Zobrazit profil

Jedničková vochcáfka je dneska od 20 litrů, záleží jenom na stavu.

Tohle není jedničková vochcávka...https://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=krimi&c=A161112_140837_krimi_bse&foto=BSE674383_IMG_1049.JPG
Nějaké další seriozní posouzení?
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World

Byla řeč vo vochváce a to je jedničková stejně, jako padesátková. Článek mě nezajímá, nečetl sem to, fotky si neprohlížel a dělat to nebudu, je to docela irelevantní. Vy etatisti co byste každýho nejradši na místě zastřelili (a sami se obvykle tihle typové chováte pokrytecky jako ještě větší prasata) se jděte bodnout.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky