Ukončené případy > Jízda na červenou, pásy, světla

[WIN] Jizda na cervenou - SPRDEL

<< < (2/3) > >>

IZS:
Pokud jsem správně prošel všechny kroky a spis, tak neproběhla výzva k seznámení  s podklady pro vydání rozhodnutí, to by mělo na odvolání stačit.

v1kt:
To bohuzel neni pravda :-(

na strance 4 rozhodnuti, posledni odstavec pisou:

"Dne 08.04.2021 správní orgán oznámil obviněnému, že v předmětné věci bylo ukončeno dokazování
a současně obviněného poučil o možnosti (právu) se před vydáním rozhodnutí vyjádřit k jeho podkladům,
a to včetně způsobu jejich opatření, popř. navrhnout jejich doplnění (list č. 28).
Písemnost označená „Oznámení o ukončení dokazování – seznámení s podklady pro vydání rozhodnutí“,
č.j.: xxx, byla obviněnému odeslána prostřednictvím datové schránky. Poněvadž se
obviněný v úložní době do své datové schránky nepřihlásil, uvedený dokument se podle ustanovení § 17
odst. 4 zákona č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů, ve znění
pozdějších předpisů, považuje za doručený desátým dnem ode dne jeho dodání do datové schránky,
tj. dne 18.04.2021. Na tuto písemnost obviněný nereagoval."

IZS:
Aha, to jsem přehlédl. V tom případě vám bohužel musím přitakat, že šance s odvoláním nebudou veliké - ale určitě to zkuste, když už to máte takříkajíc "v ceně". 15. den podejte blanketní odvolání.

v1kt:
Pekny vecer preji,

prinasim novinky v mem pripade:

Po odvolani KU Pardubice k memu prekvapeni vec vratil prvni instanci k opetovnemu projednani. Zajimave je ze jako duvod uvedl argument ktery jsem ve svem odvolani neuvadel:

"...v tomto konkrétním případě bylo ústní jednání nařízeno na den
08.04.2021. Předvolání k tomuto ústnímu jednání bylo účastníkovi doručeno dne 01.04.2021.
Na přípravu k ústnímu jednání měl tedy účastník pouze dva pracovní dny. Účastník k ústnímu
jednání nařízenému na den 08.04.2021 nedostavil, se zkrácením lhůty na přípravu k ústnímu
jednání nesouhlasil. S ohledem na výše uvedené lze konstatovat, že v daném případě účastník
nebyl k ústnímu jednání předvolán s dostatečným časovým předstihem."

(uplne jsem prehlid ze 2.4 a 5.4 byly statni svatky - Velikonoce)

Zaroven KU ulozil SO1 vyporadat se s odvolacimi namitkami.

Tak jsem rad ze zabava pokracuje a i kdyz jsou sance na vyhru male tak se aspon urednici nenudi :-)

v1kt:
Tak jsem byl opet predvolan k ustnimu jednani, zatim jsem se omluvil a pozadal o presun rizeni do mista bydliste.
Podle odpovedi vymyslim dalsi postup.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi