30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tak nevím - je to dopravní, nebo ne..?  (Přečteno 2081 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tak nevím - je to dopravní, nebo ne..?
« Odpověď #1 kdy: 22 Července 2019, 22:08:21 »

Vodní doprava je taky doprava, k zblití je to nepochybně, podobně jako u běžných kontrolních kontrol na silnici, příp. na cyklostezkách.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

lerion

  • Příspěvků: 849
    • Zobrazit profil
Re:Tak nevím - je to dopravní, nebo ne..?
« Odpověď #2 kdy: 23 Července 2019, 08:13:24 »

Srovnavani cyklistiky a vodactvi mi nesmirne vadi.

Zatimco cyklista se pohybuje v hustem provozu vsemi smery, z tech rychleji pohybujicich se ucastniku provozu je nejzranitelnejsi a nejmene videt a je to prace narocna na pozornost a hlavne balanc a mrstnost, splavovani prumerne ceske reky na kanoji nebo raftu je uplne o necem jinem.

Vsichni plujou plus minus rychlosti proudu, plujou ve stejnem smeru, az na naproste vyjimky nikde nejsou nikde zadne motorove cluny nebo vetsi lode.

Chodec je take ucastnik provozu a je zakazano vracet se domu z hospody na kary? Samozrejme, ze neni!

Jo, pokud ozralej vodak zpusobi skodu sobe, tak by to po nem mela vymahat pojistovna, pokud zpusobi skodu nekomu jinemu, mel by platit. To je fer a spravne. Ale kdyz jedu ze Zruce nad Sazavou do Kacova, kde jsou po ceste tri jezy, dva se daji projet i s dvemi promilemi s cigarem v hube (neco o tom vim :D ) a nejhorsi co se muze stat, ze se v te vode po kolena udelam, prijde mi jako skandalni, ze policie resi zda je nekdo pod vlivem. Jo a ten treti se pro nedostatrek vody prenasi.
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Tak nevím - je to dopravní, nebo ne..?
« Odpověď #3 kdy: 23 Července 2019, 08:46:42 »

Nasrat...
By mne zajímalo jak by se řešilo nezastavení ke kontrole. Byla by povolána stíhací patrola na neckách, použita služební zbraň, nebo by se příslušníci nyli ochotni při pronásledování namočit?
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Tak nevím - je to dopravní, nebo ne..?
« Odpověď #4 kdy: 23 Července 2019, 08:54:27 »

Možná budu mlžit (v US filmech by už druhá strana vznášela námitku "svědectví z doslechu"), ale někde jsem četl, slyšel, (whatever) že pod vlivem nesmí být ani porcelán?! Někdo povolanější a v této věci informovanější kdo by mě opravil nebo tuto informaci zařadil do správných mezí..? :-)
IP zaznamenána

y1

  • Příspěvků: 100
    • Zobrazit profil
Re:Tak nevím - je to dopravní, nebo ne..?
« Odpověď #5 kdy: 23 Července 2019, 09:02:49 »

Možná budu mlžit (v US filmech by už druhá strana vznášela námitku "svědectví z doslechu"), ale někde jsem četl, slyšel, (whatever) že pod vlivem nesmí být ani porcelán?! Někdo povolanější a v této věci informovanější kdo by mě opravil nebo tuto informaci zařadil do správných mezí..? :-)
Já myslím že v tom mají slušný bordel, V kanoi to platí pro všechny, ale vloni při nějaké této akci tvrdil příslušník v tv hovna že jen zadák... Oni sami neví...

Ale hlavně, neplatí ta 0,5%o tolerance už?  Proto asi nikoho nečapli, protože pochybuji že by všichni jeli poctivě na limču...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Tak nevím - je to dopravní, nebo ne..?
« Odpověď #6 kdy: 23 Července 2019, 18:19:58 »

Myslim že vedoucí plavidla, což je u kánoí kormidelník. Na raftu nevim, tam už de facto vedoucí je (myslim že ten vpředu) a komanduje zbytek, ne? Na druhé straně udělat se na raftu (velkým) je u nás možný na pár řekách někdy na jaře pokud je tam fakt hodně vody, jinak nelze.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky