30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: parkovani na invalidovi MPící  (Přečteno 4548 krát)

Typek

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
parkovani na invalidovi MPící
« kdy: 03 Března 2017, 16:21:05 »

Dobrý den,
prosím o radu co mě čeká a co případně dělat.
Zaparkoval jsem v noci na invalidovi (ano, vědomě-jinde to na sídlišti nešlo, dlouhodobý problém)
Po nějaké době vidím u auta MPíky. Podal jsem jim vysvětlení proč tam stojím a že hned přeparkuju páč dopoledne místa už jsou. Chtěli OP a ŘP, protože tady dlouhodobě šikanují slušné lidi a přiznávám nesnáším a neuznávám je, řekl jsem že ŘP nedám, že neřídím..začal na mě řvát a jménem zákona mě vyzývat..No dal jsem i ŘP, ale když začali, že moje argumentace je zbytečná, tak jsem nevydržel a bouchl a řekl jim že jsou oni zbyteční a ať se věnujou pravým problémům sídliště raději..No na to se vzteknul a začal mě lustrovat vysílačkou, jak kdyby čekal že jsem hledaný vrah..
No po nějaké době se z vysílačky ozvalo okamžitě vraťte doklady a rychle někam jeďte. Na to mi vrazil doklady a řekl, že to bude řešit správní orgán a na majáky odjeli..
Stihl jsem jen říct, že nechci správní řízení že chci řešit na místě..no už se se mnou nebavili..
Poradí někdo co mě čeká..?? moje údaje si zapsat stihnul do nějakého oznámení přestupku
 
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #1 kdy: 03 Března 2017, 16:30:55 »

Je možné, že se nestane vůbec nic.
Pokud ano, tak příjde dopis od úřadu.
Jestli přijde dopis od úřadu, tak podle jeho obsahu poradíme co dál.
Na obdobné případy už zde odpovědi jsou a taky hromada informací pro nováčky.
JO a S POLICIÍ SE NEBAVÍME !!!!
IP zaznamenána

Typek

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #2 kdy: 03 Března 2017, 18:03:54 »

Díky za odpověď, snažil jsem se to tady pročíst..
řidičák mě živí, trochu se bojím..někde jsem vyčetl, že úřad mi může dát za parkování na invalidovi 5000-10 000?? :'(
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #3 kdy: 03 Března 2017, 18:15:10 »

To je oprávněná obava, protože je to pravda :)
Každopádně nikdo neprokáže, kdo zaparkoval.
Leda by se někdo aktivně doznal.
Jinak jde jen o peníze, ŘP není ohrožen.
IP zaznamenána

Typek

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #4 kdy: 03 Března 2017, 18:29:06 »

No doznal jsem se MPíkům..chtěl jsem řešit věc rozumně a lidsky..asi budu aspirovat na největšího blba tohoto fóra jak tak koukám..po dobrém to s MP nejde
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #5 kdy: 03 Března 2017, 18:52:57 »

Ano doznal, ale nic nepodepsal.
Mají akorát ho...

chtěl jsem řešit věc rozumně a lidsky..
  ;D ;D ;D

Jinak, když to MP oznámí na úřad, tak pravděpodobně rovnou na známého pachatele.
Úřad potom pošle buď výzvu k podání vysvětlení nebo oznámení o zahájení řízení.
Pokud by to MP oznamovala na neznámého pachatele, tak by mohla od úřadu přijít i výzva k uhrazení určené částky.


IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #6 kdy: 03 Března 2017, 19:08:25 »

Záznam Vašich keců nemají, to už by se pochlubili v době emocí. Řidičák jste měl, protože jste šel přeparkovat (napravit protiprávní stav není přestupek). A máte dost času najít Helmuta (cizinec, co umí převzít někde poštu), který Vám auto vracel. V nouzi Vám nějakého dodám. Za to napíšete 100 kartiček ve smyslu "S policií se nebavíme, nemůže to přinést nic dobrého - www.30kmh.cz " a rozdáte v obchoďáku.  Takže zatím žádnou paniku.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #7 kdy: 05 Března 2017, 09:17:52 »

No doznal jsem se MPíkům..chtěl jsem řešit věc rozumně a lidsky..asi budu aspirovat na největšího blba tohoto fóra jak tak koukám..po dobrém to s MP nejde

To sice byla chyba, ale netrápil bych se tím tolik.. když se podívám na všechny ty kdo policajtům vypráví jak si dali pivko před jízdou.. to udělat tuhle lekci přiznáním parkování je mnohem lepší..
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #8 kdy: 06 Března 2017, 11:14:25 »

No doznal jsem se MPíkům..chtěl jsem řešit věc rozumně a lidsky..asi budu aspirovat na největšího blba tohoto fóra jak tak koukám..po dobrém to s MP nejde
a nejenom s MP :) ...Nicméně holt každej si tímhle commingoutem musí projít aby pochopil, že tady zuří nefalšovaná válka, ve které je řidič lovnou zvěří a jeho peněženka potravou pro silové složky tohoto fašistánu.
IP zaznamenána

Typek

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:parkovani na invalidovi MPící
« Odpověď #9 kdy: 06 Března 2017, 12:59:40 »

a nejenom s MP :) ...Nicméně holt každej si tímhle commingoutem musí projít aby pochopil, že tady zuří nefalšovaná válka, ve které je řidič lovnou zvěří a jeho peněženka potravou pro silové složky tohoto fašistánu.
[/quote]

Nejenom řidič je lovnou zvěří..šikanují tady běžné občany, pokutují za věci, které potom sami dělají přičemž jsem je několikrát viděl i je na to upozornil..třeba budu konkrétní až se můj současný zločin vyřeší.. proto jsem u auta už bouchnul, MP je banda neskutečných zmr.ů
« Poslední změna: 06 Března 2017, 13:01:59 od Typek »
IP zaznamenána