30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: speeding na pražské 4proudovce, 105 na 50, zastavení, ztotožnění, ř.p. neodebrán  (Přečteno 335 krát)

Macek

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil

...nic nepodepsáno. Měřil baworák... Jsou nějaké šance? Na jak dlouho ještě můžu mít řidičák, než zareaguje ouřad? Jinak bych měl mít doposavaď čistý rejstřík...
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 264
    • Zobrazit profil

Bylo něco sepsáno? Nepokoušeli se to překlopit na něco zkasírovatelného na místě?

Řidičák budete mít do doby, dokud to po příkazu nevzdáte nebo neprohrajete následné správní řízení.
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil

Bylo něco sepsáno? Nepokoušeli se to překlopit na něco zkasírovatelného na místě?

Řidičák budete mít do doby, dokud to po příkazu nevzdáte nebo neprohrajete následné správní řízení.

Sepsali překročení o více jak 50kmh a podezdření ze spáchání přestupku... prý mi mohli sebrat na místě řidičák, ale nechali mi ho, dál že bude řešit ouřad... překlopit to na něco jiného se nepokoušeli.
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 69
    • Zobrazit profil

P.S. Byl jsem tak překvapen až zaskočen... bylo tam vedle takový dalekosáhlé křoví, asi bych měl věčí motivaci než orán se jím prodrat někam pryč, kdybych býval byl tušil... :o Předpokládám, že v podobné situaci, pokud by se člověk vypařil, tak je z obliga, co? A kdyby se to ale nepovedlo, tak průser velikosti stodoly předpokládám...
IP zaznamenána