30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Rychlost 55 over limit v obci ...Kuriozni doruceni spise nedoruceni  (Přečteno 28307 krát)

tomoking

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil

Zdravim,
Vratil jsem se ze 3 tydenni sluzebky ze zamori.
Ve schrance jsem nalezj pouceni o tom, ze 10 den dostanu dopis z.magistratu . (Dopis jsem.cekal jel 55 km/h vice mimo obec)do schranky....ale dopis nikde.

Nahodou jsem zjistil, ze na.poste ten dopis dali memu otci ( stejne jmeno ovsem jina ulice a cislo popisne) se kterym nemam zadny kontakt.

Co udelat ?
Pockat az prijde rozhodnuti o odebrani RP a pak napadnout fikci doruceni ?

Diky
Tomas

« Poslední změna: 20 Června 2016, 19:10:55 od tomoking »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #1 kdy: 19 Července 2015, 07:23:26 »

Přesně tak. Reagovat až na další dopis. Prostě nic nepřišlo.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #2 kdy: 19 Července 2015, 09:53:06 »

Ještě by to chtělo si zajistit důkazy o tom ( nebo aspoň zjistit, že takové důkazy existují ), že skutečně bylo doručeno jinam a starý tata nevyžádanou poštu pálí. Usnadní to budoucí kočkování.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #3 kdy: 20 Července 2015, 11:13:34 »

Na poště by měli mít číslo OP a podpis osoby přebírající poštu ne? Minimálně OP jde velmi snadno rozporovat :)
IP zaznamenána

tomoking

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #4 kdy: 22 Července 2015, 18:21:31 »

Presne tak to udelam. Pockam na rozhodnuti a napadnu fikci doruceni  ;)
IP zaznamenána

Juris

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #5 kdy: 12 Srpna 2015, 18:15:26 »

Po mém osobním seznámení s podklady pro vydání rozhodnutí došla obálka s červeným pruhem,kterou převzala manželka ... Do seznámení s obsahem spisového materiálu jsem přitom kromě jiného doslovně uvedl,aby doručenka do vlastních rukou byla doručena mě osobně nebo uložena na poště.Podle mě jsem teď zbaven možnosti reagovat (nejspíš na rozhodnutí),protože prostě o existenci tohoto papíru nevím.Přitom materiálů na odvolání jsem si připravil dost.Nějaká rada,jak dál ? Díky.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #6 kdy: 16 Srpna 2015, 19:37:10 »

Debilní pošta a závadné doručování, to je sen všech bojovníků s úřadama :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #7 kdy: 17 Srpna 2015, 21:12:56 »

Podle mě jsem teď zbaven možnosti reagovat (nejspíš na rozhodnutí),protože prostě o existenci tohoto papíru nevím.Přitom materiálů na odvolání jsem si připravil dost.Nějaká rada,jak dál ?
Dělat mrtvého brouka a až se ozvou s dalším krokem, tak je zpucovat s tím, že nedoručili, tak ať koukají doručení a všechny následné kroky zrušit a začnou znovu a správně. Při troše štěstí už to bude po preklusivní lhůtě a budou to moci akorát hodit do koše.

Pokud mají doručenku s podpisem někoho jiného, jsou v loji a nepodrží jim to ani ten nejdebilnější KÚ či soud.
IP zaznamenána

tomoking

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #8 kdy: 16 Září 2015, 19:11:59 »

Tak je to tady. Dnes dopis ve schrance . Rozhodnuti . Pokuta 10tis a papiry na 11 mesicu do cistirny.
Myslim si, ze odvolani na 2 radky by melo stacit ;-) ... (jasne , ze posledni den odvolaci lhuty )
..... tak me napada, kdyz ho zapomenu podepsat vyzve me urad abych ho doplnil o podpis dodatecne ?


jeste abych neskazil neco se lhutama... zasilka byla pripravena k vyzvednuti 2.9.2015, 15 teho mi mela byt vhozena do schranky ale udelala to posta az 16 zari . Predpokladam,
ze bylo doruceno 14.9. 2015 fikci , mam 15 dni na odvolani tedy mel bych to poslat nejpozdeji 29.9.2015
« Poslední změna: 16 Září 2015, 19:31:20 od tomoking »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #9 kdy: 16 Září 2015, 19:34:25 »

Radši to pošli o dva dny dřív. Stejně to uvázne na odvolačce, tak neriskuj.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #10 kdy: 16 Září 2015, 19:40:55 »

No. Jinak celkem se dá spolehnout na informace od pošty na lístku informujícím o uložení zásilky, tam by měla být nejzazší doba pro vyzvednutí což bývá těch +10 dní (+ případně víkend).
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

tomoking

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #11 kdy: 16 Září 2015, 20:34:07 »

Jeste mam dotaz,
Minim to poslat se zahranici kde pracuji a zdrzuji se tam po vetsinu roku.
Pozadam tedy v odvolani o dorucovani na adresu na Slovensko.
Co kdyz to na teto adrese prevezme nekdo z mych spolupracovniku ..... deje se to bezne postak nosi postu a holka co prebira postu podepisuje vetsinou vse co ji prijde pod ruku a postak to moc neresi kor kdyz to bude z ciziny . Vec z neplatnosti doruceni se bude opakovat ....
Chapu , ze urad si toho trebas opet nevsimne a vyda rozhodnuti znovu ?
IP zaznamenána

JJ

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 323
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #12 kdy: 17 Září 2015, 00:40:58 »

Ano, to se stává - úřad si myslí, že má doručeno a ve skutečnosti má #censored. Pak bývá zábavné zavolat úředníkovi dva týdny před preklusí, vysvětlit mu, že terazky je v riti a trochu se pobavit jeho reakcí.
IP zaznamenána

tomoking

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #13 kdy: 25 Září 2015, 18:51:40 »

Blizi se termin odvolani ..... 28 je svatek tedy poslu 29 zari . Premyslim, ze poslu bianco odvolani s tim , ze duvody doplnim do 15 dnu .
Jak na to koukaji spravni organy ? Tusim takove odvolani je povazovane za podani jez nema predepsane nalezitosti a je povinen me vyzvat k doplneni duvodu odvolani a urcit mi na to nejakou primerenou lhutu .....
IP zaznamenána

tomoking

  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re:Kuriozni doruceni spise nedoruceni
« Odpověď #14 kdy: 05 Listopadu 2015, 14:18:45 »

Dnes dopis z uradu.
Po blanketnim odvolani me vic nez po mesici urad vyzval na doplneni duvodu odvolani dal mi na to lhutu 6 dni  ode dne prevzeti (vhozeno 10 den do schranky)

Takze pristi tyden poslu doplneni odvolani s uvedenim duvodu (nedoruceni ) .......  premyslim , zda nebude lepsi kdyz zapomenu na podpis u doplneni odvolani  ;)  .... bude me urad opet vyzyvat at to doplnim ?
IP zaznamenána