30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8

Autor Téma: Speed Marathon  (Přečteno 40450 krát)

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #60 kdy: 02 Února 2017, 19:04:41 »

Ježiš, to je totálně zaspamovaný :D :D :D Chci vidět jejich výrazy... co si asi mysleli, že se stane? :D
Prijde admin, promaze jednoduse blbosti, nastoupi pach a zada si tam body, kde chteji merit...ztrata casu

Tak už jsme s kámošema přišli na to, že admin umí akorát tak tupě vymazat entries z určité IP adresy. Tzn., když si v TORu nastavím změnu třeba co deset sekund, což jsem pochopil, že je zřejmě minimum pro změnu circuitu, což ovšem neznamená automaticky i novou IP a pak na to vypálím clicker, tak adminovi nezbude, než to dělat manuálně. Jsem přesvědčen o tom, že tak lze provést úspěšný "DoS", přičemž už tak bude téměř nemožné, aby to promazával jinak, než manuálně. Když nás bude více, stačí i v řádu jednotek "DoSařů", tak by teoreticky měli bejt úplně bezmocní... O víkendu si na to zkusím najít čas, jestli to ty kurvy zase promažou...
IP zaznamenána

mch

  • Příspěvků: 184
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #61 kdy: 02 Února 2017, 19:11:25 »

Ježiš, to je totálně zaspamovaný :D :D :D Chci vidět jejich výrazy... co si asi mysleli, že se stane? :D
Prijde admin, promaze jednoduse blbosti, nastoupi pach a zada si tam body, kde chteji merit...ztrata casu

Tak už jsme s kámošema přišli na to, že admin umí akorát tak tupě vymazat entries z určité IP adresy. Tzn., když si v TORu nastavím změnu třeba co deset sekund, což jsem pochopil, že je zřejmě minimum pro změnu circuitu, což ovšem neznamená automaticky i novou IP a pak na to vypálím clicker, tak adminovi nezbude, než to dělat manuálně. Jsem přesvědčen o tom, že tak lze provést úspěšný "DoS", přičemž už tak bude téměř nemožné, aby to promazával jinak, než manuálně. Když nás bude více, stačí i v řádu jednotek "DoSařů", tak by teoreticky měli bejt úplně bezmocní... O víkendu si na to zkusím najít čas, jestli to ty kurvy zase promažou...

Myslim ze kluci v http://www.simopt.cz/ budou mit radost :)
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 202
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #62 kdy: 02 Února 2017, 19:16:48 »

Jsem přesvědčen o tom, že tak lze provést úspěšný "DoS", přičemž už tak bude téměř nemožné, aby to promazával jinak, než manuálně. Když nás bude více, stačí i v řádu jednotek "DoSařů", tak by teoreticky měli bejt úplně bezmocní... O víkendu si na to zkusím najít čas, jestli to ty kurvy zase promažou...
Mel jsem za to, ze (D)DoS(Denial of service)  znamena nedostupnost sluzby - nic takoveho(ani podobneho) nepozoruji.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #63 kdy: 02 Února 2017, 19:21:50 »

Mel jsem za to, ze (D)DoS(Denial of service)  znamena nedostupnost sluzby - nic takoveho(ani podobneho) nepozoruji.

Když služba neplní následkem útoku svůj účel, tak je to v zásadě DoS. Nehrajme si se slovíčky.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #64 kdy: 02 Února 2017, 19:24:26 »

Ježiš, to je totálně zaspamovaný :D :D :D Chci vidět jejich výrazy... co si asi mysleli, že se stane? :D
Prijde admin, promaze jednoduse blbosti, nastoupi pach a zada si tam body, kde chteji merit...ztrata casu

Tak už jsme s kámošema přišli na to, že admin umí akorát tak tupě vymazat entries z určité IP adresy. Tzn., když si v TORu nastavím změnu třeba co deset sekund, což jsem pochopil, že je zřejmě minimum pro změnu circuitu, což ovšem neznamená automaticky i novou IP a pak na to vypálím clicker, tak adminovi nezbude, než to dělat manuálně. Jsem přesvědčen o tom, že tak lze provést úspěšný "DoS", přičemž už tak bude téměř nemožné, aby to promazával jinak, než manuálně. Když nás bude více, stačí i v řádu jednotek "DoSařů", tak by teoreticky měli bejt úplně bezmocní... O víkendu si na to zkusím najít čas, jestli to ty kurvy zase promažou...

Myslim ze kluci v http://www.simopt.cz/ budou mit radost :)

Mají od partnerů tolik peněz že jim je to úplně u prdele
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #65 kdy: 02 Února 2017, 19:47:26 »

Nebylo by lepší to tam dávat random, než to klikat v řádcích a sloupcích?
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #66 kdy: 02 Února 2017, 20:53:43 »

Taky by to chtělo hlasovat pro daná místa, než zaplavovat milionem míst s 0 hlasy... co jsem koukal, tak měření u ředitelství pčr má celkem hodně hlasů :D :D
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #67 kdy: 02 Února 2017, 23:14:45 »

Ještě je tam jedna mapa, ta je lepší  :D

http://www.bezpecnecesty.cz/cz/aplikace/dopravni-informace-mapy/tipy-na-zlepseni

Dal jsem zákaz vjezdu před pražskej magstrát naplaveninám ze slovenska

Na D1 před Prahou jsem navrhnul udělat pěší zonu aby ten dement co tam nvarhuje 80km/h byl spokojenej

A na Zálesí jsem navrhnul 50km/h

Ale vládne tam těžká cenzura  :D

« Poslední změna: 02 Února 2017, 23:51:13 od t4455 »
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #68 kdy: 03 Února 2017, 06:59:58 »

Ono to stejně pak dopadne tak, jak chtějí, ale iluze, že je to na občanech, je hezká:)
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #69 kdy: 03 Února 2017, 08:00:28 »

Můj tip na vytvoření D1 zyklostezky byl do 5 minut smazán. Pozitvní zpráva, že by začal vítězit zdravý rozum?



IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #70 kdy: 03 Února 2017, 08:29:23 »

Asi těžko když tam nechal tu 80km/h
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #71 kdy: 03 Února 2017, 08:33:22 »

Pardon, máte pravdu! ;D
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 925
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #72 kdy: 03 Února 2017, 09:16:24 »

Jsem přesvědčen o tom, že tak lze provést úspěšný "DoS", přičemž už tak bude téměř nemožné, aby to promazával jinak, než manuálně. Když nás bude více, stačí i v řádu jednotek "DoSařů", tak by teoreticky měli bejt úplně bezmocní... O víkendu si na to zkusím najít čas, jestli to ty kurvy zase promažou...
Mel jsem za to, ze (D)DoS(Denial of service)  znamena nedostupnost sluzby - nic takoveho(ani podobneho) nepozoruji.
Chtel jsem se podivat na tu picu na Prazskem hrade (nemyslym pana Pussymana), kterou jsem vcera nekomu pomahal dotvorit a vypada to, ze se bud povedl DoS anebo tu mapu bezpecnostnici sami zrusili. Ostatni mapy jedou, ale radarova ani hovno.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #73 kdy: 03 Února 2017, 09:32:03 »

Bohuzel mi z telefonu nejde nic pridavat.. ale doufam, ze se nebudou podle typu moc ridit, co se prekazkove mapy tyce.. to uz by se nedalo vubec nikde jezdit.. >:( 
IP zaznamenána
In dubio pro reo

džeryna

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 213
    • Zobrazit profil
Re:Speed Marathon
« Odpověď #74 kdy: 03 Února 2017, 13:47:21 »

Jsem přesvědčen o tom, že tak lze provést úspěšný "DoS", přičemž už tak bude téměř nemožné, aby to promazával jinak, než manuálně. Když nás bude více, stačí i v řádu jednotek "DoSařů", tak by teoreticky měli bejt úplně bezmocní... O víkendu si na to zkusím najít čas, jestli to ty kurvy zase promažou...
Mel jsem za to, ze (D)DoS(Denial of service)  znamena nedostupnost sluzby - nic takoveho(ani podobneho) nepozoruji.
Chtel jsem se podivat na tu picu na Prazskem hrade (nemyslym pana Pussymana), kterou jsem vcera nekomu pomahal dotvorit a vypada to, ze se bud povedl DoS anebo tu mapu bezpecnostnici sami zrusili. Ostatni mapy jedou, ale radarova ani hovno.

Mě to normálně funguje... Už jsem skoro začínal mít radost :D
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8