30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Mimo obec -170km/h  (Přečteno 19527 krát)

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
[?] Mimo obec -170km/h
« kdy: 15 Března 2015, 17:47:07 »

Dobrý den,dneska jsem pospíchal a byl jsem změřen po předjíždění z nějaké zastávky u Temešváru na Písecku. Přijdu o papíry a s tím i o práci. Je nějaká možnost?? Podepsal jsem papír o přestupku.
« Poslední změna: 16 Března 2015, 19:31:15 od Lavec »
IP zaznamenána

nova_zalozka

  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #1 kdy: 15 Března 2015, 18:07:42 »

Dobrý den,dneska jsem pospíchal a byl jsem změřen po předjíždění z nějaké zastávky u Temešváru na Písecku. Přijdu o papíry a s tím i o práci. Je nějaká možnost?? Podepsal jsem papír o přestupku.

Já jako zelenáč doporučuju uklidnit se, vydýchat a počkat, co příjde a odkud. Pak má smysl něco řešit. Je to tady tisíckrát omílané - až něco příjde, anonymizovat, nahrát sem.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #2 kdy: 15 Března 2015, 18:40:07 »

změřen na jednom místě a na dalším zastaven ? - to dává velkou možnost na šťastný konec
změřen a honěn Oktávkou - to je horší, ale šance jsou....
podepsal znamená jen podepsal a nebo přiznal ?

obecně jak říká kolega - uklidnit se, vydýchat a čekat - nepřebírat hned ale až poslední den, nebo nechat vhodit. Ve schránce bude lístek s pruhem a na něm napsáno, jestli vhodí nebo se vrátí zpět odesílateli.

P.S. Temešvár je v Maďarsku, ne ? :-)
IP zaznamenána
Concorde

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #3 kdy: 15 Března 2015, 18:48:41 »

Napsal jsem do vyjádření že jsem pospíchal za bratrem a že lituji toho že jem nedodržel maximální povolenou rychlost. To jsem to asi po....!!!
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #4 kdy: 15 Března 2015, 19:19:45 »

Hlavně klídek, není to nic zásadního, byť to pro vás samozřejmě plusový bod není. V rámci sebereflexe navrhuju 100x napsat "s fízlama se nebavíme"

PS: nepřestane mě fascinovat, jak jsou někteří přesvědčení, že když před drábama přiohnou hřbet a projeví lítost, bude to snažší. V tomto případě to bude snažší maximálně pro správní orgán. Tady skutečně establishment odvedl svou propagandou dobrou práci. Lidi už se kurva proberte - státní poskoci jsou banda zmrdů, kteří žijí z vašich peněz, o které vás oloupili a jejich jediným úkolem je obrat vás o daší a zastrašovat z pozice síly, abyste drželi hubu a platili.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #5 kdy: 15 Března 2015, 19:59:03 »

z posledního jednání mám mimo jiné informaci od MP, že lidi nesouhlasí čím dál více. Takže nechtějme zázraky hned, trend je správný.
Možná by to chtělo nějaký PR článek na idnes, nebo aspoň auto.cz nebo autoweb.  8) . Dfens ví, jakou má čtenost, ale asi je to pořád málo ...
IP zaznamenána
Concorde

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #6 kdy: 15 Března 2015, 20:18:45 »

změřen na jednom místě a na dalším zastaven ? - to dává velkou možnost na šťastný konec
Jj tak to bylo.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #7 kdy: 16 Března 2015, 00:20:41 »

Lidi už se kurva proberte - státní poskoci jsou banda zmrdů, kteří žijí z vašich peněz, o které vás oloupili a jejich jediným úkolem je obrat vás o další a zastrašovat z pozice síly, abyste drželi hubu a platili.
Jojo, svatá pravda. Lidem to stále nedochází. Policie všech druhů tady není od toho, aby pomáhala a chránila Vás, malou blbou ovečku, jsou to hlídací psi a slouží ovčákům. Kdo o tom chce přemýšlet, ať si přečte klasiku :
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2014100201.A nejlépe, když to potom pošle dál.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #8 kdy: 16 Března 2015, 09:22:21 »

P.S. Temešvár je v Maďarsku, ne ? :-)

Timisoara je v Rumunsku :) . Tipuji, že spoustě úředníků a PaChů by se tam vzhledově líbilo, protože tam režim zanechal moc hezký otisk své velikosti :).
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec 170km/h
« Odpověď #9 kdy: 16 Března 2015, 16:18:03 »

Dobrý den,dneska jsem pospíchal a byl jsem změřen po předjíždění z nějaké zastávky u Temešváru na Písecku. Přijdu o papíry a s tím i o práci. Je nějaká možnost?? Podepsal jsem papír o přestupku.

Jednou mě tam zachránil kamarád, který jel asi 5 minut přede mnou. Zavolal, že před tím mostem na parkovišti, nebo co to je, se pomáhá a chrání. Jinak bych měl naměřeno zhruba podobně :-) Každopádně kombinace vhodných argumentů + využití všech procesních lhůt a úkonů (námitka podjatosti, omluvenka, zmocněnec, žádost o přeložení....) Vám dává nezanedbatelnou šanci to zvládnout. Jak radí kolegové, počkejte na dopis, poslední den ho vyzvedněte a uvidí se. Ještě bych možná pouvažoval o urychleném zřízení DS, třeba si toho mezitím nevšimnou a pak by se dala klasická pošta nepřebírat. Jakmile ale už bude řízení zahájeno, tak tento krok by byl zbytečný.
IP zaznamenána

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #10 kdy: 09 Května 2015, 20:07:46 »

Zdravím, tak v poslední den jsem vyzvednul předvolání a dávám ho sem. Nějakej tip na omluvenku??
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #11 kdy: 09 Května 2015, 20:38:16 »

Ideálně neprůstřelnej doktor nebo předem naplánovaná potvrzená zahraniční cesta. Tady to bude lítej boj, protože ouřad si velkou rybu nebude chtít nechat uklouznout. O tom svědčí i celkem rychlé zahájení řízení a timemanagement bude klíčový. Osobně bych volil postup omluva - omluva - zmocněnec. Dále doporučuju obratem požádat o kopii spisu, není-li k dispozici
IP zaznamenána

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #12 kdy: 09 Května 2015, 21:45:03 »

O kopii spisu jsem požádal hned v den vyzvednutí předvolání. Ještě vymyslet pořádnou omluvenku. Budu rád za každý nápad. Děkuji.
IP zaznamenána

Jakub93

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #13 kdy: 09 Května 2015, 23:04:09 »

Muže se Vám vyvrknout kotník při cestě na úřad :)
IP zaznamenána

Lavec

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Mimo obec -170km/h
« Odpověď #14 kdy: 10 Května 2015, 08:47:28 »

To chápu,jen nebudu mít papír od doktora a ouřada to neuzná.😉
IP zaznamenána