30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkoviště prodané k bytům je veřejné, majitelům to developer neřekl  (Přečteno 1975 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 217
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Překvapení čekalo na majitele bytů letos v červnu, když odvolali předsedu společenství vlastníků jednotek (SVJ), který ve stejnou chvíli byl výkonným ředitelem Landie. Z dokumentů SVJ pak zjistili, že na základě takzvané koncepce dopravy v klidu, která řeší parkování v nové výstavbě a vychází ze stavebního zákona, musí zůstat deset parkovacích míst návštěvnických.

Zdroj: https://praha.idnes.cz/bytovy-dum-parkovaci-stani-developer-prodal-praha-letnany-spor-pwd-/praha-zpravy.aspx?c=A171114_114359_praha-zpravy_rsr
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Parkoviště prodané k bytům je veřejné, majitelům to developer neřekl
« Odpověď #1 kdy: 12 Prosince 2017, 19:32:37 »

Přijde mi to logické a v pořádku že tam musí být 10 volných míst pro všechny (i to mi přijde málo), u nás je to stejný, jedna polovina ulice soukromá, druhá pro všechny a ještě garáže pod barákem

Zde se jedná o chybu developera, pokud by mě navíc developer nutil si koupit parkovací stání tak bych si tam z principu nekoupil ani ten byt
IP zaznamenána