30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] 63 na 50. Sprdel a pošta předána nesprávné osobě a rozjeté Správko  (Přečteno 17717 krát)

borec88

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil

Tak stále si dopisujeme.
Po tom co jsem napsal že přebral otec - dopis mi v nejbližší možné době doručil a já jej zaplatil. Tak mě poté požádali o důkaz tak jsem jim odepsal že si můžou skontrolovat podpis. Teď přišlo že mám zaslat potvrzení o tom kdy jsem platbu provedl (je to se splatnostní přesně 15 den). A dnes psal otec že je zase něco ve schránce. Stále ignorují DS a nově ignorují i změnu trvalého bydliště. Můžu po nich požadovat náhradu za to že blbě doručují?

Nechci to nechat hnít - cíl je zpětvzetí a zaplatit výpalné 600,- a ideálně pak kvůli jejich chybám přesně 600,- požadovat jako škodu :-D. To je asi bez šance že?
IP zaznamenána

Tacecek

  • Příspěvků: 550
    • Zobrazit profil

Vzhledem k tomu, že na jejich písemnosti reagujete, tak můžete těžko namítat špatné doručování.
IP zaznamenána

borec88

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil

Ano, to chápu, ale kvůli jejich chybnému doručování musí můj otec řešit nápravu.
No každopádně mám teď nově změněné trvalé bydliště a i auto přepsáno na nové místo trvalého bydliště tak asi si s nimi přestanu psát. Zas bych nerad aby na mě vletěl exekutor
IP zaznamenána