30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Změření MP o 18km/h v Obci  (Přečteno 19532 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #15 kdy: 08 Října 2015, 20:15:22 »

Všude všechno opraveno, takže opět pohodička  :).
Tak dej vědět, když bude druhé kolo.
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #16 kdy: 08 Října 2015, 20:18:36 »

btw jsem netušil, že ksichtokniha je novej oficiální nástroj sboru ozbrojenejch šimpanzů... jeden opicajt honí na FB lajky skrze sdílení autorského obsahu, další přes FB předvolává k podání vysvětlení... kua pokrok nezastavíš :)
IP zaznamenána

root

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #17 kdy: 08 Října 2015, 20:28:51 »

Vida, dalsi dobry duvod, proc tu hruzu nepouzivat  :)
IP zaznamenána

Svobodný Ovčan!

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 269
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #18 kdy: 08 Října 2015, 20:34:16 »

nepsal jsem ti snad v první odpovědi, že nikam nechodíme a s fízlama se nebavíme? ztráta času

Cau kluci, sorry ze skacu do tematu ale treba takovy Svobodny Ovčan! si jde s pakazi zvanou MP pokecat vzdy.  ;)  v ramci jejich pracovni moralky, at  ty mzdy nemaji jen za zevlovani s buzeraci.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #19 kdy: 08 Října 2015, 20:34:39 »

Lidi stále ještě netuší, co vše je možné zjistit provázáním informací. Z profilu toho poliše se dá přejít přes společnou známou prakticky jednoznačně na profil Lifta (že by Trebilift s.r.o.), rjistit jméno, dát pochroupat googlovi, .... atd...atd...
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #20 kdy: 08 Října 2015, 20:40:07 »

nepsal jsem ti snad v první odpovědi, že nikam nechodíme a s fízlama se nebavíme? ztráta času

Cau kluci, sorry ze skacu do tematu ale treba takovy Svobodny Ovčan! si jde s pakazi zvanou MP pokecat vzdy.  ;)  v ramci jejich pracovni moralky, at  ty mzdy nemaji jen za zevlovani s buzeraci.

to dá rozum, páč nikdo jiný nemá čas, než právě a jen Svobodný Ovčan!. Já mám kromě toho slabej žaludek, takže bych snadno mohl opicajta nevědomky pozvracet, když bych ho viděl zblízka in natura
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #21 kdy: 08 Října 2015, 21:00:03 »

....Pak od stolu zvednul papír s fotkou a řekl, jste tam hezky vidět...

Kdybys lépe četl a poslouchal rady zkušených tak bys se toho vyvaroval tím, že bys použil toto: http://30kmh.cz/index.php?topic=1491.0

A to je také jediné co máš udělat pokud ti nyní přijde nějaký canc o zahájení správního řízení. Jenom pozor jestli to Tvoje extempore na fízlárně a xichtoknize ty svině nezneužjou rovnou k vydání příkazu. Pak je třeba se nejprve odvolat a pak teprve bojovat dál.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #22 kdy: 09 Října 2015, 00:56:14 »

to museli byt extra extrementi ty opcajti, kdyz si daji rucni merenicko pred krizovatku, aby jim kazdy pyrat smele uhnul pred ztotoznenim. "nebudeme si na nic hrat" to je hlaska tech hodnych policajtu. na me PaChove v prvni me neoveckovske akci zkouseli instante po pouceni, ze nemusim vypovidat, kdyz jsem se zacal smat pod fousy, ze mi to jeste krasne radi: "to se tady na sebe budeme smat nebo jak". odpovedi se jim dostalo "dekuji za pouceni, presne toto udelam, odmitam podat vysvetleni". nostalgie.
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #23 kdy: 09 Října 2015, 07:39:04 »

Vida, dalsi dobry duvod, proc tu hruzu nepouzivat  :)

On exituje nejaky duvod proc tu hruzu pouzivat?
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #24 kdy: 09 Října 2015, 09:55:27 »

http://technet.idnes.cz/mafiani-facebook-02r-/sw_internet.aspx?c=A140804_142859_sw_internet_oma :-D .. tak když to využívají policajti aby lovili mafiany :-D .. proč nelovit české pYráty :-D
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #25 kdy: 09 Října 2015, 10:40:10 »

Když je někdo trotl a má veřejný seznam přátel a veřejně vystavuje pod svým skutečným jménem kde co, tak ať se nediví.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #26 kdy: 09 Října 2015, 11:08:41 »

IP zaznamenána

lift

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #27 kdy: 09 Října 2015, 13:12:28 »

To nebylo veřejné, bylo to ve skupině "Dopravní situace", ale jak může vědět, že to píšu zrovna já, účet mám uložený na firemním PC, na skoukromém PC i na chytrém tel.

Uznávám, že to byla blbost, ale nic veřejného nemám.

PS. díky všem za rady, je škoda, že jsem na tohle fórum nepřišel dřív, byl bych včera ještě chytřejší :-)
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #28 kdy: 09 Října 2015, 14:08:50 »

PS. díky všem za rady, je škoda, že jsem na tohle fórum nepřišel dřív, byl bych včera ještě chytřejší :-)

Berte to pozitivne. Ted uz vite, forum jste nasel a my vsichni jsme radi, ze se dalsi ovecka vymkla stadu, prestane si nechat srat na hlavu a pomuze prisypavat pisek do soukoli dopravniho fasismu a policejni i urednicke zvule.
IP zaznamenána

mila6032

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 349
    • Zobrazit profil
    • www.osbid.cz
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #29 kdy: 09 Října 2015, 15:47:26 »

ježkovy voči, to snad není možný, co všechno si ty zmrdi prolhaný dovolej  :o

jestli to tu čte, tak se sluší ho hezky pozdravit: styď se, ty špíno fízlácka, táhni do hajzlu a pamatuj, že na svině se voda vaří

Tak jen aby to snad nezapadlo...přeci jen je to na první stránce a dotyčný by to mohl přehlédnout. A to bych vážně nerad.
IP zaznamenána