30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Změření MP o 18km/h v Obci  (Přečteno 19535 krát)

lift

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
[?] Změření MP o 18km/h v Obci
« kdy: 08 Října 2015, 13:52:51 »

Zdravím jsem nováček a dnes mám jít podávat vysvětlení o překročení max. rychlosti v obci o méně než 20km/h. atd. - překročení nejvyšší dovolené rychlosti o 18km/h.

EDIT:

Moje auto jelo a bylo změřeno hlídkou, která ho nezastavila, protože stáli až dál od radaru a tak odbočilo jinam než k nim.

Jak nejlépe formulovat magickou větu o odmítnutí podávání vysvětlění?

Mnozí lidé z okolí mě straší, že mi můžou udělit pořádkovou pokutu pokud toto odmítnu, nebo předvolávat všechny známé a příbuzné.

Pokud odmítnu, jaký bude postup nebo další postih?

Všude se píše něco jiného a jediné toto fórum mě přijde jako rozumné s hromadou vlastních zkušeností.. Moc díky :)
« Poslední změna: 08 Října 2015, 19:39:51 od lift »
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #1 kdy: 08 Října 2015, 13:57:11 »

budu znovu ošklivý - odpovědi na všechny tvé otázky jsou zde na fóru, learn and fight. toto není bezplatná poradna, ale prostor na sdílení zkušeností. samozřejmě ti tu rádi poradíme, ale taky musíš něco udělat sám. kdybys tak učinil, víš už dávno, že podávání vysvětlení odpíráme, nikam nechodíme, protože s fízlama se nebavíme a vzhledem k tomu, že bylo měřeno opicajty, nelze sprdel, takže vlastně nemáš co řešit

IP zaznamenána

lift

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #2 kdy: 08 Října 2015, 14:01:02 »

Omlouvám se, ale hledal jsem různě na netu a až teď (chvíli před tím, než tam mám jít) jsem našel toto fórum.

Takže věta : "V této věci nebudu podávat vysvětlení." stačí?
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #3 kdy: 08 Října 2015, 14:03:05 »

ano
IP zaznamenána

lift

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #4 kdy: 08 Října 2015, 19:17:00 »

Tak přišel jsem na MP, pan policajt mi řekl, jestli vím, proč jsem tady, na to jsem odpověděl, že když jsem si přečetl ten dopis tak jsem usoudil, že asi proto, že moje vozidlo překročilo rychlost...

Pak od stolu zvednul papír s fotkou a řekl, jste tam hezky vidět... řikám, že jak může vědět, že jsem to já? On mi na to řekl, že si tady přece nebudeme za nic hrát...

Pak mi řekl, tak jak pane? Máme tady 1tis. pokutu... "a dva body k tomu jste zapomněl dodat" řikám.. "Samozřejmě, že jo je to přestupek!" pán už se začal trochu rozčilovat.. buď mi tady zaplatíte pokutu, nebo řeknete, že to odmítáte vypovídat a pošleme to do správního... Tak jsem mu řekl, že odmítám podávat vysvětlení, a on "fajn, tak jak chcete tak to půjde do správního..."

A najednou mi řekl, tak to je všechno můžete jít....

Nevzal si mojí občanku, nepřečetl mi žádná práva atp. s důkazem resp. fotkou mě seznámil tak, že jí ani ne na 2 vteřiny zvednul a hned zase položil na stůl, nechtěl nikde nic podepsat a mohl jsem odejít..


Může mi někdo říct, jestli je tohle normální?

Díky.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 214
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #5 kdy: 08 Října 2015, 19:23:02 »

Tak přišel jsem na MP, pan policajt mi řekl, jestli vím, proč jsem tady, na to jsem odpověděl, že když jsem si přečetl ten dopis tak jsem usoudil, že asi proto, že moje vozidlo překročilo rychlost...

Pak od stolu zvednul papír s fotkou a řekl, jste tam hezky vidět... řikám, že jak může vědět, že jsem to já? On mi na to řekl, že si tady přece nebudeme za nic hrát...

Pak mi řekl, tak jak pane? Máme tady 1tis. pokutu... "a dva body k tomu jste zapomněl dodat" řikám.. "Samozřejmě, že jo je to přestupek!" pán už se začal trochu rozčilovat.. buď mi tady zaplatíte pokutu, nebo řeknete, že to odmítáte vypovídat a pošleme to do správního... Tak jsem mu řekl, že odmítám podávat vysvětlení, a on "fajn, tak jak chcete tak to půjde do správního..."

A najednou mi řekl, tak to je všechno můžete jít....

Nevzal si mojí občanku, nepřečetl mi žádná práva atp. s důkazem resp. fotkou mě seznámil tak, že jí ani ne na 2 vteřiny zvednul a hned zase položil na stůl, nechtěl nikde nic podepsat a mohl jsem odejít..


Může mi někdo říct, jestli je tohle normální?

Díky.

Normalni to neni, je to bezne.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #6 kdy: 08 Října 2015, 19:26:21 »

nepsal jsem ti snad v první odpovědi, že nikam nechodíme a s fízlama se nebavíme? ztráta času
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #7 kdy: 08 Října 2015, 19:26:47 »

nepsal jsem ti snad v první odpovědi, že nikam nechodíme a s fízlama se nebavíme? ztráta času
V zásadě o nic nejde, berte to jako vstupní trenink v odporu proti zmrdům. U mě jste prošel.  :)
Až se tady začtete, tak zjistite, že na výzvy MP se defekuje a nikdo tam nechodí, kromě oveček s otevřenou hubou, připravenou poníženou omluvou a peněženkou.
« Poslední změna: 08 Října 2015, 19:29:47 od kverulant »
IP zaznamenána

lift

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #8 kdy: 08 Října 2015, 19:29:27 »

A co všechno dál mě bude čekat?

Nejradši bych ho někde nahlásil, protože ten den co se to stalo si mě tenhle samej našel na FB a poslal mi zprávu a vyzval mě jakoby přes FB a ještě mi vyhrožoval, že jsem se přiznal, protože jsem měl na FB status kde ten radar je a že já už fotečku mám tak ostatní ať jedou opatrně.


EDIT:

Což mi hned dneska vpálil, že jsem se tam přiznal, tak jsem mu řekl, že k mému účtu má přístup několik lidí a jak z toho ví, že jsem to psal já?

« Poslední změna: 08 Října 2015, 20:06:16 od lift »
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #9 kdy: 08 Října 2015, 19:34:28 »

Udělej myšlenkový pokus, že to tady také čtou a tak je potřeba formulovat nejlépe takto :

Moje auto jelo a bylo změřeno ....

Jinak jsou dvě možnosti - buď rovnou zahodí nebo si etudu zopakuješ u správního orgánu
« Poslední změna: 08 Října 2015, 20:12:13 od kverulant »
IP zaznamenána

root

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 57
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #10 kdy: 08 Října 2015, 19:37:32 »

Chyba. Pres elektronicka media (vyjma datovych schranek) s organy co? Spravne, nekomunikujeme.
IP zaznamenána

lift

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #11 kdy: 08 Října 2015, 19:41:02 »

Nejdříve jsem mu nechtěl odepisovat vůbec, ale pak mě to prostě nedalo, alespoň poučení pro příště.

Jinak díky upraveno  ???
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #12 kdy: 08 Října 2015, 19:41:26 »

ježkovy voči, to snad není možný, co všechno si ty zmrdi prolhaný dovolej  :o

jestli to tu čte, tak se sluší ho hezky pozdravit: styď se, ty špíno fízlácka, táhni do hajzlu a pamatuj, že na svině se voda vaří
IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #13 kdy: 08 Října 2015, 19:53:18 »

2 lift: zvaž, zda neodstranit ten screen - přitahuje to sem nežádoucí pozornost opicejního zmrdstva a tobě to může komplikovat další postup
IP zaznamenána

lift

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:Změření MP o 18km/h v Obci
« Odpověď #14 kdy: 08 Října 2015, 20:06:42 »

Upraveno :-) Taky mě to tak napadlo :-)
IP zaznamenána