30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pumpičkář  (Přečteno 11924 krát)

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #15 kdy: 14 Června 2016, 15:05:43 »

Uz jste nekdy nekdo videli UOOU neco resit?

P.S. udanim debila na UOOU spadavate na jeho uroven. Jedine smyslupne reseni je dat mu nekde za bukem pres drzku.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #16 kdy: 14 Června 2016, 15:18:35 »

ÚOOÚ jsem opakovaně viděl především škodit (např. si zkuste s nimi řešit umístění soukromých kamer, např. ve společných v garážích bytového domu). Dále jsem mnohokrát viděl ÚOOÚ něco řešit či předstírat řešení, avšak nikdy vyřešit, pokud šlo o ochranu proti nevyžádaným obchodním sdělením (spamy a další metody otravování).

Pokud jde o ochranu osobních údajů, tak několik rozhodnutí, kdy byla pokuta uložena dokonce správnímu orgánu, jsem ale skutečně viděl, mohu potvrdit jejich existenci, i když jsou podobně vzácné jako Bigfoot. Z hlediska právní teorie je to zajímavá anomálie, správní orgán tady jakýmsi záhadným způsobem získává deliktní subjektivitu.
IP zaznamenána

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #18 kdy: 15 Června 2016, 16:44:46 »

Ano. Typicky priklad fungovania statnej spravy.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #19 kdy: 15 Června 2016, 17:44:04 »

Dívaj se na to všichni stejně? Já zrovna v tomhle vidím logiku. Když mě někdo ukradne kolo, nemůžu dát video na fejsbuk, protože nejsem soudce a porušuju zákon OOU. To podle mě dává smysl, ten člověk je nevinný dokud mu vina nebyla prokázána soudem a zákony platí pro všechny, tzn. řešení mojí (v tu chvíli) domnělé a neprokázané křivdy není porušování jiného zákona. Řešením je celej ten debilní zákon o osobních údajích úplně zrušit, i s celým úřadem.
IP zaznamenána

Foxik

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #20 kdy: 15 Června 2016, 17:55:50 »

Potáž je ta, že kdyby to nedal na net tak ho policajti beztak nenajdou...
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #21 kdy: 15 Června 2016, 18:00:55 »

Ale v podstatě se jim to vyplatilo.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 655
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Pumpičkář
« Odpověď #22 kdy: 15 Června 2016, 18:32:40 »

Dívaj se na to všichni stejně? Já zrovna v tomhle vidím logiku. Když mě někdo ukradne kolo, nemůžu dát video na fejsbuk, protože nejsem soudce a porušuju zákon OOU. To podle mě dává smysl, ten člověk je nevinný dokud mu vina nebyla prokázána soudem a zákony platí pro všechny, tzn. řešení mojí (v tu chvíli) domnělé a neprokázané křivdy není porušování jiného zákona. Řešením je celej ten debilní zákon o osobních údajích úplně zrušit, i s celým úřadem.
No tak pokud není pochyb o tom kdo to krade a že to krade, tak odsouzení má být již jenom formalita a osobní snaha poškozeného toho kripla najít má být vítána, ne ještě trestána. Ale chtít logiku po úřadu je marný no.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #23 kdy: 15 Června 2016, 19:22:52 »

Citace
Dívaj se na to všichni stejně? Já zrovna v tomhle vidím logiku. Když mě někdo ukradne kolo, nemůžu dát video na fejsbuk, protože nejsem soudce a porušuju zákon OOU. To podle mě dává smysl, ten člověk je nevinný dokud mu vina nebyla prokázána soudem a zákony platí pro všechny, tzn. řešení mojí (v tu chvíli) domnělé a neprokázané křivdy není porušování jiného zákona. Řešením je celej ten debilní zákon o osobních údajích úplně zrušit, i s celým úřadem.

Tak pro zájemce jiný názor:
Ekolo
IP zaznamenána

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #24 kdy: 16 Června 2016, 10:48:08 »

Obojí zajímavý, i Pecina tvrdí, že UOOU je zbytečná instituce, kterou by bylo nejlepší zrušit. Proporcionalitu vidím prvně.

Já samozřejmě naprosto souhlasím s tím, že okradený člověk si může vystavovat videa kde chce, aby se domohl práva, ale šel bych za tím tou cestou dávat lidem takhle pokouřit od UOOU, aby se jim v tý makovici rozsvítilo a došlo jim, že to všechno funguje proti nim a nejlepší by bylo celý UOOU zrušit.
IP zaznamenána

Fautzi

  • Příspěvků: 17
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #25 kdy: 22 Června 2016, 09:53:57 »

Asi vím o kterého pumpičkářského zmrda jde, často ho potkávám na cestě do práce, chová se přesně, jak kdosi uvedl na autowebu tj. přejíždí bez ukázání z pruhu do pruhu, jezdí mezi lidmi na přechodu a když vidí kolonu, tak šup s tím na chodník mezi lidi (ale tak se chová 90% šlapek v Brně), mno minimálně vím, že se mi asi trochu pokazí směr trysek z ostřikovačů a nutně si budu muset umýt sklo, až ho budu míjet.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Pumpičkář
« Odpověď #26 kdy: 22 Června 2016, 12:12:16 »

... mno minimálně vím, že se mi asi trochu pokazí směr trysek z ostřikovačů a nutně si budu muset umýt sklo, až ho budu míjet.

Mě se bohužel pokazil směr trysek u všech aut, se kterými jezdím. Asi nějaká častá závada.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.