30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Odjezd z parkoviště za jiným vozidlem  (Přečteno 673 krát)

Kamina

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Odjezd z parkoviště za jiným vozidlem
« kdy: 28 Prosince 2023, 22:08:35 »

Zdravím,
Cca 3 týdny zpátky jsem byla v parkovacím domě, parkování jsem zaplatila, ale při odjezdu jsem projela za autem přede mnou (závora se nedala dolu). Dnes jsem byla na stejném parkovišti, zaplatila jsem a při odjezdu se mi u závory ukázalo(dle SPZ), že mám zaplatit 20.240,- ( cena za ty 3 týdny). Přiložila jsem dnešní lístek a závora mě pustila ven. Tak nevím, jestli to ještě nějak řešit, aby mi “dluh” na parkovišti za to minulé parkování dál nenarůstal. Máte s tím někdo zkušenost? Díky za odpovědi :-)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Odjezd z parkoviště za jiným vozidlem
« Odpověď #1 kdy: 29 Prosince 2023, 04:00:52 »

Neřešil bych, je to chyba systému, kdy není počítáno s tím, že nebude odjezd zaregistrován. Ta částka není dluh, ale "předpis" k platbě. Teoreticky napříště můžete zkusit nepřijet, ale jenom odjet (starý lístek načíst na výjezdovém turniketu) a tím to zkusit "vyřešit". Asi to neprojde, ale
kdo ví:)
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Odjezd z parkoviště za jiným vozidlem
« Odpověď #2 kdy: 22 Ledna 2024, 23:49:51 »

Tyhle výjezdy dělám běžně.  ;D ;D ;D
Už jsem měl lístek za 1 540 000 Kč. Žádný stres s tím.  ;)

Funny story: Kolega uvízl v noci na placeném parkingu za cenu, kterou nebyl ochoten platit. Parking měl 30 minut free. Tak tedy vyšel ven, ze zaparkovaného auta na ulici si vypůjčil značku, čapnul několik nákupních vozíků, hodil na ně značku, najel s tím na vjezd na indukční smyčky a vytáhnul lístek. Vozíky zase uklidil, vypůjčenou značku hodil na svoje auto vyjel z parkingu, vrátil značku a odjel.  ;D
IP zaznamenána

Kamina

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Odjezd z parkoviště za jiným vozidlem
« Odpověď #3 kdy: 22 Ledna 2024, 23:54:52 »

To jste mě dostal. :-D Děkuju za skvělé pobavení, teď už můžu klidně spát :-D
IP zaznamenána