30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Něco pro snílky ...  (Přečteno 3251 krát)

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #1 kdy: 30 Dubna 2018, 20:43:11 »

Řidičák na zkoušku? Pokuta za pomalou jízdu s argumentací "zmatený člověk se slabými zkušenostmi za volantem"?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #2 kdy: 30 Dubna 2018, 21:27:10 »

Za pomalou jízdu mě kdysi vyrazil komisař u zkoušky v autoškole se slovy: "Je nějaká maximální povolená rychlost, tak nejezděte 10 pod! Jeďte s ručičkou kolem 10 nad, nikoho tím nezabijete, narozdíl od 10 pod, kdy z Vás všichni budou mít infarkt!"  ;D  ;D další zkoušku jsem s ním prosvištěl vesměs pořád nad limit a už byl spokojený.  ;D  ;D
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #3 kdy: 01 Května 2018, 11:12:07 »

Řidičák na zkoušku je zlo. Kdo si nebude jistý, tak prostě nebude jezdit, aby mu ho nevzali a v důsledku bude ještě horší řidič.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #4 kdy: 01 Května 2018, 11:25:49 »

Tak ono je pomalá jízda a bezdůvodná pomalá jízda (stačí argumentace "závada na autě, jedná se o nouzový dojezd" nebo prakticky cokoliv uhratelného a pokud má člověk vzadu Z(ačátečník) nebo je to felicie a řídí to důchodce tak jsem prostě tolerantnější. Bezdůvodnou pomalou jízdu předvádí naopak dost často PČR. A ty kretény tuningáře co jedou 20kmph a na rovince to dostanou na kilo a nedaj se prakticky předjet to bych taky střílel, ale tam se právě jedná o bezdůvodnou pomalou jízdu. A ta se u nás může trestat i teď.

Ftipalek: já jezdil furt celkem rychle a učitel mě varoval že komisař nesnáší agresivní jízdu, tak jsem jel pak pomalu (že prej cokoliv nad limit = vyhazov), takže ono to bude asi hodně individuální.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #5 kdy: 01 Května 2018, 11:36:28 »

Ten můj byl asi pyrát. Dokonce se mě ptal, proč jsem to na oranžovou zadumpl místo toho abych přidal. Je u nás vcelku oblíbenej a nesnáší měření rychosti, modrý zóny a maloobjemový motory. Diagnoza petrolhead  ;D
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #6 kdy: 01 Května 2018, 14:07:05 »

Řidičák na zkoušku je zlo. Kdo si nebude jistý, tak prostě nebude jezdit, aby mu ho nevzali a v důsledku bude ještě horší řidič.
Kdyby to bylo po vzoru USA, že rok, dva před 18 můžu řídit s doprovodem dospělého tak bych byl za.
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #7 kdy: 01 Května 2018, 21:40:01 »

Kdyby to bylo po vzoru USA, že rok, dva před 18 můžu řídit s doprovodem dospělého tak bych byl za.
To je něco jiného, řízení mladých pod dohledem, někde snad dokonce bez papírů.
Řidičák na zkoušku znamená, že nezkušeného řidiče posuzují přísněji, musí opakovat autoškolu za kdejakou blbost.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 203
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #8 kdy: 01 Května 2018, 22:00:01 »

Teorie zni hezky, praxe bude jen dalsi pitomy paragraf, jak otravovat lidem zivot.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:Něco pro snílky ...
« Odpověď #9 kdy: 02 Května 2018, 00:10:39 »

Blahé paměti v NDR (to není Norddeutscher Rundfunk, ale byla to Německá [ne]demokratická repulika) sice nebyli začátečnické řidičáky, ale když byl řidič začátečník, tak údajně platil nižší pokuty. Pokud ovšem měl aspoň toho trabanta.  :)

Tak takhle já si představuji řidičák pro začátečníky.
IP zaznamenána