30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Auto zůstalo viset nad vjezdem do garáže, uvnitř seděli čtyři opilci  (Přečteno 4404 krát)

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Škoda že nezapírali kdo řídil, ráno všichni kocovina s oknem a orgáne snaž se  ;D
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Škoda že nezapírali kdo řídil, ráno všichni kocovina s oknem a orgáne snaž se  ;D

Sorry, ale za tohle by měl odevzdat papíry dobrovolně. Debil může bejt rád že se mu skoro nic nestalo. A ty idioti co si k němu do auta sedli to samý.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Tak to bylo myšlený samozřejmě s nadsázkou. Ze svýho povolání moc dobře jak takový situace končí.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Ajo, hasič.  ;D
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil

Tak tak  :D i kdyz takoví řidiči vždy mají největší kliku  :D
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

A já jsem si řikal zrovna dnes ráno, jakej jsem borec, když jsem zaparkoval auto 1cm od betonový zídky, která mi mohla pěkně upravit nárazník. Tohle je jiný pán... a diskuze k článku pobavila ještě víc.  ;D
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Jako .. viděl jsem fotku někdy včera a říkal jsem si, že je to montáž ...
Do pytle .. jak se tam dostal? :D
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil

jak se tam dostal? :D
Tohle přesně mi vrtá hlavou od prvního momentu kdy jsem fotku viděl. Jak tam to auto takhle pěkně dostal. Ale asi jel "zprava" dostaečně rychle, aby za letu ještě předkem chytil za ten levý rantl....
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

jak se tam dostal? :D
Je to tady:
https://www.google.com/maps/@48.8279552,16.4677133,3a,75y,314.4h,83.13t/data=!3m6!1e1!3m4!1sgBSzraJGc-myM-a8_ChVOA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Na zídce nejsou vidět žádné stopy, takže bokem tam nedoklouzal. Nějaké stopy jsou vidět zprava. Přední část ale není moc zdeformovaná, auto tedy nemohlo jet moc rychle. Je tam vidět malý schůdek z trávy na zídku. O ten auto zřejmě nadskočilo a tím se dostalo přes tu díru.


IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Prostě klasika. Kdyby to chtěl člověk udělat cíleně, tak se to nepovede :D
IP zaznamenána