30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] 96km/h v obci  (Přečteno 34227 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #15 kdy: 13 Července 2015, 11:27:35 »

dočetl jsem se tady maximálně mimotématické bludy které mi vůbec nepomůžou  ;)

Pokud, kolego, čekáte, že se tu vysype pytel paragrafů s jednoduchým a skvělým řešením, ušitým na míru pro Vás, ačkoliv vlastně ani nevíte jestli něco z úřadu přijde, tak to nehrozí. Pokud jste opravdu četl celé fórum, pak jste jistě našel dost vyřešených případů, dost vláken, kde někdo udělal chybu, tedy návod jak se jim vyhnout a kopu postupů jak správně vydrbat s ouředním šimlem.
Když budete mít dopis, nahrajete ho anonymizovaný sem, určitě Vám spousta lidi poradí. Nicméně hanit fórum hned od začátku mi nepřijde rozumné.
IP zaznamenána

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #16 kdy: 27 Července 2015, 21:06:54 »

zatím stále čekám na dopis, až to příjde napíšu co a jak ;)
IP zaznamenána

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #17 kdy: 25 Srpna 2015, 19:09:24 »

posílal jsem řadu dotazu na nechi pokutu.cz, chcou po mě jedno rázově 15 000 + dlaší 3000 pojištění, bez smlouvy bez dokladu prostě jen pošlete ty prachy! pak slibují že se o vše postarají, různé diskuze po internetu však mluví opačně a proti těmto rádoby pojišťovnám..zatím jsem se nedočetl že by někoho ochránili před odebráním ŘP ba naopak je to ještě horší, kdy Vám ani nedají vědět že už vlastně jezdíte bez ŘP a maříte úřední rozhodnutí. Kvalitní právník je něco jiného podle zkušeností mnoha lidí jsem přišel k závěru že to jsou amatéři kteří jen berou prachy a kde nic tu nic, ano zaplatím 15 tisíc, ale schopnému právníkovi který aspon něco dokáže a nevyhodím těch 15 táců jen tak pro to aby to ve finále bylo ještě horší.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #18 kdy: 25 Srpna 2015, 20:51:18 »

posílal jsem řadu dotazu na nechi pokutu.cz, chcou po mě jedno rázově 15 000 + dlaší 3000 pojištění, bez smlouvy bez dokladu prostě jen pošlete ty prachy! pak slibují že se o vše postarají, různé diskuze po internetu však mluví opačně a proti těmto rádoby pojišťovnám..zatím jsem se nedočetl že by někoho ochránili před odebráním ŘP ba naopak je to ještě horší, kdy Vám ani nedají vědět že už vlastně jezdíte bez ŘP a maříte úřední rozhodnutí. Kvalitní právník je něco jiného podle zkušeností mnoha lidí jsem přišel k závěru že to jsou amatéři kteří jen berou prachy a kde nic tu nic, ano zaplatím 15 tisíc, ale schopnému právníkovi který aspon něco dokáže a nevyhodím těch 15 táců jen tak pro to aby to ve finále bylo ještě horší.

Prozatím žádného právníka nepotřebujete.
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #19 kdy: 26 Srpna 2015, 11:50:08 »

Počkejte co příjde, poté to sem řešte zde na fóru. Pokud chcete využívat komerční služby, tak použijte www.nezaplatim.cz, které vzniklo z místních uživatelů fóra a má jasně prokazatelné úspěchy.
IP zaznamenána

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #20 kdy: 28 Srpna 2015, 16:37:29 »

Skoro dva měsíce pryč a ještě nic nepřišlo? To zatím vypadá dobře  :)

Takže, jak již bylo řečeno, jakmile něco přijde, poslední den lhůty to vyzvedněte, anonymizujte a nahrajte sem.
IP zaznamenána

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #21 kdy: 01 Listopadu 2015, 12:11:48 »

došlo, oznámení o zahájení řízení a  předvolání obviněného, byl jsem tam vyptával se tak jsem si aspon nechal okopírat spis a šel jsem pryč
IP zaznamenána

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #22 kdy: 04 Listopadu 2015, 22:59:48 »

 ;)
IP zaznamenána

dan010

  • Příspěvků: 83
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #23 kdy: 04 Listopadu 2015, 23:05:50 »

To je informace o tom, jaké byly podmínky, když prováděli atestační měření, nic víc, nic míň, podmínky pro vlastní měření určuje návod k měřícímu přístroji.
IP zaznamenána

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #24 kdy: 04 Listopadu 2015, 23:15:27 »

zbytek naskenovaného spisu nejde nahrát nevím proč  :x když jsem si hledal manuál k té jejich trohnožce, bylo tam vysloveně napsáno že se radar nesmí používat na přímém slunečním světle a rozsah teplot byl od nejnižší(tu už nevím) až do +60 ten den bylo ve stínu 35, když jsem to říkal, zapsal to a že to vyhodnotí a jestli to bude pravda případ končí  ;)
IP zaznamenána

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #25 kdy: 04 Listopadu 2015, 23:20:54 »

ještě budu citovat jeden odstaveček ze stránek: V listu je přímo tučně napsáno: "Rychloměr byl jako stanovené měřidlo ověřen a lze jej používat k měření rychlosti za dodržování Návodu k obsluze. Avšak neměřili v souladu s návodem k obsluze. Lze však vznést námitku, že takto zjištěnou rychlost nelze použít jako důkaz.
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #26 kdy: 05 Listopadu 2015, 09:56:56 »

Dam zase jednu mimo temy ku stahovaniu gati pred brodom - citam to tu cca rok-dva, pripad riesim zatial jeden, ale uz len samotne samostudium ma pre mna pozitivne dopady v inych oblastiach, napr. kataster, stavebny urad a podobne, ked sa budu so mnou snazit vyjebavat (a ze to robia mnohokrat bez akejkolvek opory v zakonoch), nesklopim usi, ale nalozim tym zmrdom co do nich ide, pokym nezacnu skakat tak, ako maju...
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #27 kdy: 05 Listopadu 2015, 12:49:07 »

Dam zase jednu mimo temy ku stahovaniu gati pred brodom - citam to tu cca rok-dva, pripad riesim zatial jeden, ale uz len samotne samostudium ma pre mna pozitivne dopady v inych oblastiach, napr. kataster, stavebny urad a podobne, ked sa budu so mnou snazit vyjebavat (a ze to robia mnohokrat bez akejkolvek opory v zakonoch), nesklopim usi, ale nalozim tym zmrdom co do nich ide, pokym nezacnu skakat tak, ako maju...
ano přesně tak, dneska jsem spolu mluvili a už je to další 2 měsíce a říkal (ten šašek na magistrátu) že dřív jak po novém roce to nestihne  ;D ;D ;D ;D
IP zaznamenána

Tomáš

  • Příspěvků: 27
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #28 kdy: 03 Března 2016, 16:47:13 »

tak po několika měsících přišlo rozhodnutí, jsem vinen i přes to že mé dokazování ve věci že mé pochybnosti ohledně měření a nepostupování v souladem k obsluze jsem správní orgán touto námitkou nepřesvědčil. verdikt: 6 měsíců + 6000,- v manuálu je jasně uveden teplotní rozsah -20/+50 stupňů zároven se nesmí přístroj vystavovat přímému slunci, policisté však udělali pravý opak kdy radar byl umístěný na přímém slunci a v ten den bylo 37 ve stínu a tím pádem na slunci je klidně i přes 50 stupňů. Tímto mi dal spravní orgán sice za pravdu ale nesouhlasí protože v manuálu je uvedeno že pokud by došlo k vysoké teplotě tak přístroj ohlásí chybové hlášení a snímek se neuloží, což se v tomto případě nestalo. Z uvedených důvodů jsem prý správní orgán nepřesvědčil. Já osobně jsem manuál četl a žádném případě jsem o ohlašování chyby měření v přístroji nic nečetl. Správní orgán ani nevyslechnul dotyčné policisty zda byl nebo nebyl radar umístěn na přímém slunci a zda postupovali v souladu s návodem k obsluze. Co dál navrhujete vážení? odvolat se? přestupek se stal 5.7.2015 vztahuje se na něj roční doba nebo už po novu víc?
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:96km/h v obci
« Odpověď #29 kdy: 03 Března 2016, 18:04:14 »

Je tam ještě roční prekluze.
Odvolání Vám tu doporučí 6 kolegů z 5, není co ztratit, nic to nestojí a horší to nebude. Takže sesumírujte ty odvolací důvody, nadějné je to, že nebyli vyslechnuti P a Ch.
IP zaznamenána