30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Odložení, přišla výzva  (Přečteno 5897 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 312
    • Zobrazit profil
Re:Odložení, přišla výzva
« Odpověď #30 kdy: 29 Března 2016, 17:01:37 »

Je vhodné se ohlásit, výhodou je, že pokud se něco nezadrhne, tak tam přijdete, vezmete kopii, podepíšete protokol o nahlížení a jdete, celé to zabere pár minut a pomalu si ani nemusíte kupovat parkovací lístek.

Paranoici a konspirační teoretici vás od toho budou odrazovat s poukázáním na možné manipulace se spisem a dohánění nedostatků před vaší návštěvou a doporučí něco jako vzít úřad útokem v pátek 5 minut před zavíračkou v Pecinově stylu (viz např. http://paragraphos.pecina.cz/2015/04/tyrani-jundrovskeho-urednictva-aneb.html) ale v dané situaci a v samém počátku řízení mi přijde "bojové" řešení netaktické.

EDIT: Ano, vemte si flash nebo prázné CD.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Odložení, přišla výzva
« Odpověď #31 kdy: 29 Března 2016, 17:09:44 »

Jo můžete úsbé nebo placku, občas to vypálej i sami na svou.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

setty

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:Odložení, přišla výzva
« Odpověď #32 kdy: 03 Května 2016, 00:19:41 »

Se spisem dělali obstrukce, ale nakonec polevili. Dohodl jsem se s panem JJ ohledně zastupování, tak už nám jen držte palce. :-)

Uživatele setty jsem před rokem požádal o doplnění tématu, aby bylo možno jej přesunout do veřejné části. Nedoplnil, přesunuji. -kdo-
« Poslední změna: 10 Září 2019, 10:01:32 od kdo »
IP zaznamenána