30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: [WIN] Přechod pro chodce - nezastavení  (Přečteno 42693 krát)

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Přechod pro chodce - nezastavení
« Odpověď #60 kdy: 30 Září 2015, 01:58:15 »

Pozitivní na tom všem je, že uběhl další měsíc  :).

Přijde mi, že teď hrajou o to, jestli to dokáží sestřelit sami (tj. někdo z vedoucích napíše, že daná paní podjatá není a ani nemůže být) nebo to budou muset poslat výš - to v případě, že namítnete podjatost všech úředních osob až k tajemníkovi (včetně). Vedoucí osoby buď můžete vyhledat na webu nebo napsat něco ve smyslu:

Za podjaté tedy považuji také vedoucího (nadřízeného) zaměstnance paní [jméno paní, která to vyřizuje], jeho vedoucí a případně jeho vedoucí až k tajemníkovi úřadu a starostovi (a včetně tajemníka a starosty).

Podejte poslední den lhůty a prekluze je na dohled. Jestli budou pokračovat tímto tempem, stihnou možná tak vydat rozhodnutí, na což by mělo stačit blanketní odvolání a bude tu prekluze.... Stačí dodržovat vybírání datovky poslední možný den a podávání taktéž.
« Poslední změna: 30 Září 2015, 02:08:16 od AndyT »
IP zaznamenána

wikx

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Přechod pro chodce - nezastavení
« Odpověď #61 kdy: 30 Září 2015, 11:27:56 »

průser je, že jsem to měl podat do včera... Tohle jsem trošku prokoučoval..
IP zaznamenána

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Přechod pro chodce - nezastavení
« Odpověď #62 kdy: 30 Září 2015, 13:59:14 »

Ale no tak .... tady šlo fakt jen o získání času. A měsíc je úspěch ;)

Podejte to klidně dnes, a to buď
1) datovkou nebo
2) emailem na podatelnu úřadu + do pěti dnů potvrdit poštou.
IP zaznamenána

wikx

  • Příspěvků: 38
    • Zobrazit profil
Re:Přechod pro chodce - nezastavení
« Odpověď #63 kdy: 19 Prosince 2015, 10:28:18 »

Zdravíčko,

takže po doplnění Námitky podjatosti ze dne 4.9.2015, kam jsem vypsal několik jmen z Magistrátu, mi do DS chodí už jen několik Sdělení k námitce podjatosti (od primátora, vedoucího odboru, samotného úředníka...), ve slušných časových rozestupech.. Poslední mi byla doručena 17.12.2015, přičemž včera 18.12.2015 uplynul přesně rok od spáchání údajného přestupku, takže celá věc je v prekluzi.

Možná je škoda, že nestihli napsat nějaké rozhodnutí, docela rád bych si něco pročetl..

Tímto děkuji všem zúčastněným.
« Poslední změna: 19 Prosince 2015, 10:35:43 od wikx »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]