Vzkazy administrátorům > Vzkazy uživatelů administrátorům

Upgrade SMF

<< < (5/5)

kdo:

--- Citace: hh  06 Srpna 2020, 23:44:53 ---Toto dorazilo přes SZ. Neověřoval jsem, jen předávám dál.

--- Citace: Grave  06 Srpna 2020, 23:35:45 ---Ahoj, nemohu založit nové téma.
Nejprve jsem to zkoušel na "Zajmavé články z internetu", poté jsem zkusil založit na "Vzkazy uživatelů administrátorům",
ale tam to také nejde. Kliknu na nové téma, napíšu předmět a poté text, dám poslat a objeví se

Chyba databáze
Prosím, zkus to znovu. Pokud opět uvidíš tuto chybu, nahlas ji moderátorovi.

Dík, Grave

--- Konce citace ---

--- Konce citace ---

Děkuji za nahlášení. Problém souvisel s privátními tématy a nyní by měl být již odstraněn.

kdo:
Dnes (tj. v pondělí 10.8.2020) mezi 22:00 - 22:30 proběhne reboot serveru 30kmh.cz, s nímž bude spojen výpadek o délce cca 15-20 minut.

kdo:

--- Citace: kdo  10 Srpna 2020, 15:54:40 ---
--- Citace: hh  06 Srpna 2020, 23:44:53 ---Toto dorazilo přes SZ. Neověřoval jsem, jen předávám dál.

--- Citace: Grave  06 Srpna 2020, 23:35:45 ---Ahoj, nemohu založit nové téma.
Nejprve jsem to zkoušel na "Zajmavé články z internetu", poté jsem zkusil založit na "Vzkazy uživatelů administrátorům",
ale tam to také nejde. Kliknu na nové téma, napíšu předmět a poté text, dám poslat a objeví se

Chyba databáze
Prosím, zkus to znovu. Pokud opět uvidíš tuto chybu, nahlas ji moderátorovi.

Dík, Grave

--- Konce citace ---

--- Konce citace ---

Děkuji za nahlášení. Problém souvisel s privátními tématy a nyní by měl být již odstraněn.

--- Konce citace ---

Pan Grave reagoval na moji SZ a potvrdil, že problém je již odstraněn.

kdo:

--- Citace: swenak  17 Července 2020, 17:17:14 ---Já bych měl tedy jednu taky historickou věc k Tapatalk. Jde o vyhledávání. Pokud začnu psát slovo do hledání, tak hned vyčerpám ochranný limit. Abych mohl hledat třeba "modré", tak napíšu "modr", počkám kvůli limitu a pak dopíšu "é".

--- Konce citace ---

Postupně řešíme menší požadavky, ale tuto chybu se nám nepodařilo reprodukovat. Mohl byste upřesnit, prosím, o jaké vyhledávání jde, příp. doplnit printscreen? Předem děkuji.

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi