Vzkazy administrátorům > Vzkazy uživatelů administrátorům

Vzkazy administrátorům

<< < (28/28)

2M:

--- Citace: Jojoba  11 Srpna 2018, 14:47:57 ---V přístupné sekci odkaz na nepřístupnou sekci ? 

--- Konce citace ---

Stane se.. už se mi to taky povedlo..
když přístup máte tak to téma normálně vidíte a vypadá stejně jako ostatní.. a pak třebas spěcháte a nebo to zapomenete zkontrolovat.. a je to tady  :)

Jezevec:

--- Citace: admin  30 Srpna 2013, 18:17:36 ---Jelikož nikdo z nás administrátorů nemá zvlášť pokročilé zkušenosti s nastavováním webfóra, uvítáme veškeré náměty uživatelů na změny v jeho nastavení, upozornění na chybné nebo nevhodné settings. Rádi bychom, aby fórum bylo pro běžného uživatele nastaveno co nejkomfortněji. Za příspěvky děkujeme.

--- Konce citace ---

Dobrý den,
v ověření přispěvatele je jeden z povinných údajů
"kolik nohou (ČÍSLOVKA) má dohromady pět policistů"

Když jsem zaslal jedinou možnou odpověď, tj. "deset", byl jsem označen za vetřelce a poloopici.
Přitom počet 10 lze ČÍSLOVKOU  VYJÁDŘIT POUZE SLOVEM "DESET"
Číslovka je SLOVNÍ druh, tedy vyjádření čísla SLOVY.

To, co je ověřovačem považováno za správnou odpověď. tedy "10" je ČÍSLO.
(Poznámka: není to ani ČÍSLICE, jak je také často v těchto případech omylem používáno, Číslice jsou jen ZNAKY  0, 1, 2,   až 9)

Návrh řešení: slovo "číslovka" nahradit slovem "číslo".

sennheiser:
Možná je to záměr proti botům a všemu, co nemá logické uvažování ( úředník, policajt...)
Úplně vidím úředníka, jak tam napíše deset a ono chyba.. tak zkusí devět.. pak pět..pro jistotu jedenáct a nechá toho.
Ti zvídavější si nechají poradit uklízečkou a to jsou pak ti vetřelci..

Jojoba:
Se omlouvám, jestli jsem jen více vystresovaný.....v posledních týdnech se mi vícero autorů, spíše novějších a typu Rudolf321, jeví poněkud zmatečných. Jakože buď trollové nebo něco jako AI . Jejich vyjádření většinou nezvládá moje IQ - neumím číst/chápat nebo jde o příliš odborná vyjádření skvělých myšlenek. Setkal se s tím také někdo ?
Dalo by se to ošetřit třeba přes "síto" jako databázi s prvním přihlášením/identifikací pomocí např. bankovní identity ? To by asi narazilo na osobní údaje....?

hořčík:
xx

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi