Vzkazy administrátorům > Vzkazy uživatelů administrátorům

Vzkazy administrátorům

(1/28) > >>

admin:
Jelikož nikdo z nás administrátorů nemá zvlášť pokročilé zkušenosti s nastavováním webfóra, uvítáme veškeré náměty uživatelů na změny v jeho nastavení, upozornění na chybné nebo nevhodné settings. Rádi bychom, aby fórum bylo pro běžného uživatele nastaveno co nejkomfortněji. Za příspěvky děkujeme.

Sinuhet:
První, co bych změnil, je ta šílená captcha (opisování písmenek), nedala by se u přihlášených uživatelů vynechat? U každého příspěvku je to zbytečný opruz.
Má ta druhá kontrola ("ne" policajtovi) nějaký rafinovaný důvod?
V kapitole "Ukončené případy" mi chybí něco jako "ostatní", případně vícero kategorií.
Stejně jako kapitola "Potřebuji poradit" se plní nejrychleji, tak by jí to chtělo trochu protřídit.

Jinak děkuji a přeji hodně zdaru, na takovéhle fórum jsem dlouho čekal...

Behemot:
Ideální by asi bylo něco jako jsem na to narazil na zahraničních PC/HW fórech…pro nové uživatele limit počtu příspěvků (něco jako 5, 10), po které budou opruzováni, a když to překonají bez nějakého problému, tak jsou to asi skuteční lidé a odemkne se jim možnost fungovat normálně.

frantisek:
Behemot&Sinuhet - takto by to melo byt nastavene. Prvnich 10 kazdy opisuje captchu, pak uz bez ni.

Behemot:
Tak to jo, zauvažoval bych ovšem o snížení na 5, alespoň dočasně, zatím tu moc lidí není a dovedu si představit, že část z nich to může odradit. Zvlášť, když by pro ně při rozjíždění fóra těch 10 znamenalo být tu rok  :o

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi