30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Úspěch ve Šternberku  (Přečteno 7095 krát)

qwertyuiop

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Úspěch ve Šternberku
« kdy: 01 Března 2016, 12:53:42 »

IP zaznamenána

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #1 kdy: 01 Března 2016, 13:40:09 »

ale ty reakce  :x
IP zaznamenána

JakubR1

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #2 kdy: 01 Března 2016, 13:42:19 »

Když v Prostějově nefungují radary 6 let, to se tam musí někde hromadit mrtvoly a rozdrcené kočárky od pirátů, ne?  :)
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #3 kdy: 01 Března 2016, 14:58:32 »

Jsem z PV... hromady mrtvol tu přehazujeme vidlema a na ty kvanta kočárků se plánuje vystavět v prům. zoně recyklační linka...
V praxi se nezměnilo nic - nehody i mrtví pořád nastejno - spíš méně - nejhorší křižovatky jsou přetvořeny na kruháče ( taková šílená mánie místní) a jen magorátu ubylo dost peněz z pokutiček do pokladničky a Czech radaru zmizel dobrej job.. I ti radní co to protlačili jsou už zapomenutí a mimo radnici..
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #4 kdy: 01 Března 2016, 15:13:30 »

Chtělo by to nějak centrálně zjistit, kde a za jakých podmínek Czech radar funguje podobně.
Např. Starý Vestec je takovým místem. (1000 Kč pronájem + 25% z pokut)
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2479.msg23019#msg23019
IP zaznamenána

JakubR1

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #5 kdy: 01 Března 2016, 15:46:36 »

Gratuluji! K pěkné budově radnice budete mít jednou i slušný obsah :-)

Jsem z PV... hromady mrtvol tu přehazujeme vidlema a na ty kvanta kočárků se plánuje vystavět v prům. zoně recyklační linka...
V praxi se nezměnilo nic - nehody i mrtví pořád nastejno - spíš méně - nejhorší křižovatky jsou přetvořeny na kruháče ( taková šílená mánie místní) a jen magorátu ubylo dost peněz z pokutiček do pokladničky a Czech radaru zmizel dobrej job.. I ti radní co to protlačili jsou už zapomenutí a mimo radnici..
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #6 kdy: 02 Března 2016, 08:49:19 »

Jo Šternberk, tam jsem to uhrál přímo u DI Olomouc, resp. mi dodnes nepřišlo vyrozumění o zahájení správního řízení od městského úřadu, je to 21 měsíců :-( A to jsem se tak těšil.
IP zaznamenána

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #7 kdy: 02 Března 2016, 21:59:35 »

Jsem z PV... hromady mrtvol tu přehazujeme vidlema a na ty kvanta kočárků se plánuje vystavět v prům. zoně recyklační linka...
V praxi se nezměnilo nic - nehody i mrtví pořád nastejno - spíš méně - nejhorší křižovatky jsou přetvořeny na kruháče ( taková šílená mánie místní) a jen magorátu ubylo dost peněz z pokutiček do pokladničky a Czech radaru zmizel dobrej job.. I ti radní co to protlačili jsou už zapomenutí a mimo radnici..
Ty budky, co jsou rozesety všude možně po Prostějově nefungují?
IP zaznamenána

mortas

  • Příspěvků: 151
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #8 kdy: 03 Března 2016, 00:02:42 »

smg465: Ne nefungují - je to pozůstatek dopravně buzeračního projektu , který je roky už zavátý prachem.. budky zůstaly ale neměří - jedna budka zůstala  dokonce nyní hned za jedním kruhovým objezdem :-) / původně měřila rychlost + červenou na rovném úseku s křižovatkou../ V Prostějově se tedy dá nechat si udělat podobenku s SPZ na klasických zabukařených místech na výjezdu - vjezdu do města, když měšťáci/PČR měří z trojnožky.. či od skrytých radarových Kober 11.. tj.  pohoda 8-)
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #9 kdy: 04 Května 2016, 17:56:34 »

Bohuzel uz to opet maka naplno, alespon teda podle toho ze mne prisel pozdrav. Zatim jen teda vyzva k bonzu, tak uvidim zdali se to nekam posune a zdali spravni rizeni bude zahajeno.
IP zaznamenána

chom

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 108
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #10 kdy: 04 Května 2016, 19:26:43 »

Bohuzel uz to opet maka naplno, alespon teda podle toho ze mne prisel pozdrav. Zatim jen teda vyzva k bonzu, tak uvidim zdali se to nekam posune a zdali spravni rizeni bude zahajeno.

To mluvíte o Prostějově, nebo Šternberku?
V Prostějově nefunguje ani jedna budka, jak psal kolega výše.
IP zaznamenána

František Dobrota

  • Příspěvků: 363
    • Zobrazit profil
Re:Úspěch ve Šternberku
« Odpověď #11 kdy: 04 Května 2016, 20:24:17 »

Sternberk, alespon z brezna uz teda opet posilaji...
« Poslední změna: 08 Května 2016, 14:55:50 od František Dobrota »
IP zaznamenána