30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Platí SPr.Ř ohledně doručování i pro Magistrát - odbor odpady?  (Přečteno 1145 krát)

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Platí SPr.Ř ohledně doručování i pro Magistrát - odbor odpady?
« Odpověď #15 kdy: 20 Dubna 2024, 23:57:34 »

Tak konečně doručen exekuční příkaz. Takže úřednice na telefonu lhala. Exekuční příkaz nebyl odeslán 4. 4. 2024, ale byl teprve 5. 4. vydán a poště k odeslání na mou adresu předán až 16. 4., tedy po 11 dnech…
Ale že by napřed mi zaslali výzvu k úhradě či něco takového — to také ne (§186 DŘ).

Z exekučního příkazu jsem se dozvěděl, že úřednice si vydávala od roku 2019 jedno rozhodnutí za druhým (v počtu 1–3 za rok), ale žádné z nich se neobtěžovala mi doručit. SIC!
Usoudila, že i tak všechna rozhodnutí o pokutičkách a penálech nabyla právní platnosti — bez ohledu na správní řád — no a tak po 5 letech vydala rovnou exekuční příkaz a nechala obstavit účet.
IP zaznamenána

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Platí SPr.Ř ohledně doručování i pro Magistrát - odbor odpady?
« Odpověď #16 kdy: 22 Dubna 2024, 08:45:17 »

To je na nějaké hezké trestní oznámení ne? Zneužití pravomoci...?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Platí SPr.Ř ohledně doručování i pro Magistrát - odbor odpady?
« Odpověď #17 kdy: 26 Dubna 2024, 19:51:08 »

Ano ano, trestní oznámeníčko bude, samozřejmě. Když oni takhle, tak ať to má grády…
IP zaznamenána