30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky  (Přečteno 9861 krát)

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil

https://auto.idnes.cz/suda-licha-smog-praha-emise-zakaz-vjezdu-f09-/automoto.aspx?c=A171117_125717_automoto_fdv

paráda, konečně mi projde u mladé naco že potřebuju dvě auta :D

A kdy budou jezdit ti, co mají RZ na přání? Vůbec, nebo pořád? Kocourkov hadra.
« Poslední změna: 18 Listopadu 2017, 10:57:32 od papros »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

To jen tak aby jste vystřízlivěli zase z toho 17. Listopadu, s pozdravem Adriana zo slovenska
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil

Zmrdi.

Na rovinu rikam, ze pokud tuto zkurvyhlasku schvali, budu ji ignorovat!
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Předpokládám že to bude doprovázeno zákazem další jízdy. Pokud to nebudou ignorovat všichni tak je to blbý a vaše jízda skončí potkáním první hlídky nebo udavačským spoluobčanem který pojede za vámi.

Pokud to schválí budu to řešit druhou sadou RZ na ten rychlý výjezd a návrat do Prahy.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Pokud to schválí budu to řešit druhou sadou RZ na ten rychlý výjezd a návrat do Prahy.

No to je snad ještě horší než to jenom nerespektovat....když vás chytnou tak jste bez papírů.
IP zaznamenána

Moto007

  • Příspěvků: 223
    • Zobrazit profil

Vzhledem ke znečištění třeba na Ostravsku by se nesmělo jezdit přes třetinu roku a ne jen pár dní,  kdy je smog.
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil

Tak mi zakazou jizdu. A co... ja jezdi. Autem do prace,abych mo ty zmrdy na magistratu zivit...mestapak mi jizdu nezakaze a kdyz to udela PCR, tak budu auto muset nechat treba v Dejvicich nebo P7na modre zone, kde nemohu stat? Tak to by si mohli zkusit...
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Tak to by si mohli zkusit...
Můžete si na vlastní náklady sjednat odtah. :)
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

dj-bobr

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 674
    • Zobrazit profil

By mě jenom zajímalo, jak se to dozvím, že je smog a jestli můžu ten den sudým nebo lichým autem. Úřední desku fakt nesleduju, rádio ani televizi už vůbec ne..
IP zaznamenána
automaticky mi tykejte, vykání je přežilá formalita

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil

Nemam na odtah. Dost to v teto diskusi vypada, jako by se ji ucastnili zastupci magistratu. Jeste cekam, ze se tu zacnou obhajovat modre zony v Praze.

Uvedomujete si vubec, ze to,zda vam system vydal sudou nebo lichou RZ v pripade, ze Dolinek a jeho parta vyhlasku schvali, rozhoduje,kdy budete moct auto, ktere jste si koupili a ktere splnuje vsechny zavazne platne pravni predpisy pouzivat?!
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #10 kdy: 18 Listopadu 2017, 20:04:44 »

Nikdo tu nic neobhajuje, vy jen ale nechápete že když vám fízl zakáže další jízdu tak jste prostě v prdeli, nenechá vás odjet, pokud odjedete tak vás dojedou a vytáhnou z auta, dají vám botičku, cokoliv, jim je to úplně ukradený. To že nemáte peníze na odtah je zajímat nebude stejně jako když nemáte peníze na manipulační poplatek za sundání botičky, nebo když si jdete pro auto na odtahový parkoviště a v souladu se zákonem jste vydíranej aby jste zaplatil nebo se upsal že jim dlužíte. Ale s největší pravděpodobností to bude "pouze" za pokutičku do pokladničky.

Ano (bude líp), my si to uvědomujeme ale nám to říkat nemusíte, myslím že soudruhů voličů kteří dali hlas těmto zmrdům (slovenka Adrianka, cikán Dolínek) je to opravdu minimum.

Já samozřejmě budu jezdi dál a nenechám si určovat kdy můžu svým autem vyjet nebo ne a kdy můžu do práce a kdy nemůžu ale na těch pár kilometrů kdy pojedu z Prahy a zpátky tak si nasadím jiné značky, ta šance že mě zastavěj je menší než když pojedu jako "zločinec" se "kriminální" značkou.

Předpokládám že svině z národního výboru budou mít na svých superbech samozřejmě vyjjímku.

To že ten zákaz je totální a totalitní nesmysl všichni víme, když budete mít trabanta s lichou značkou tak jet můžete ale když budete mít novej mercedes za 3 míče kterej plní EURO 74 (nebo kde už to je) s lichou značkou tak musíte jet trabantem.
« Poslední změna: 18 Listopadu 2017, 20:16:08 od t4455 »
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #11 kdy: 18 Listopadu 2017, 20:46:06 »

Super. Jen at na MHMP vidi, ze i na 30kmh maji lide stazenou prdel a mysli si, ze je represivni slozky budou tahat z auta....

Kdo vi, ve ktery prdeli bude za par dni Dolinek a jeho kamaradi...a treba s sebou vezmou i tenhle zkurvynapad. A kdyby ne, tak si dovedu predstavit,ze mu tuhle ideu z palice taxikarska svoloc vymlati z hlavy....doslova.

.............

Jezdit s RZ z jineho auta je ale o papiry.
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #12 kdy: 18 Listopadu 2017, 21:08:00 »

zkusím to jako polovtip (mimochodem dodnes se směji vozíku mistra Číkuse, kterému nějaký vtipálek na křižovatce zaháknul za auto přívěsný vozík, on si toho nevšimnul a pokračoval dál v jízdě - TOP  ;D)

- o smogové situaci nic nevím, není moje povinnost sledovat TV, rádio před jízdou
- před jízdou jsem kontroloval SPZ, byla samozřejmě v pořádku
- zřejmě mi nějaký vtipálek, asi cyklista, na křižovatce nalepil bílou magnetku na poslední cifru RZ (z osmičky je trojka..., nebo celou číslici, ne jen bílý proužek)

- nejsem povinen mít matematické znalosti na takové úrovni, abych rozlišil sudá čísla od lichých. Pamatuju si jen Peanovy axiomy, dle kterých nula není přirozeným číslem. (By mě zajímalo namátkou, kolik fízlů je již dnes přesvědčeno o sudosti nuly :D)

- vracím se ze služební cesty z Chorvatska, jedu už 15 hodin, jak mám zjišťovat, zda je v praze smog nebo ne? Kolem žádné značky zákaz vjezdu v případě smogu jsem neprojel. A tomám nechat auto před Prahou a vzít si Taxi (materiálni aspekt)?

Neříkejte mi, že by mohla tahle kurvárna projít. To už by nám mohli chtít rovnou sebrat zbraně, nebo zakázat kouřit v hospodách. Fašisti.
« Poslední změna: 18 Listopadu 2017, 21:24:55 od papros »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #13 kdy: 18 Listopadu 2017, 21:32:31 »

Starypes - Můžete mu to z hlavy vymlátit sám a nemusíte si představovat jak to dělá taxikářská svoloč, připomíná mi to tu oblíbenou hlášku: "doufám že mu to v kriminálu osladěj".

Staženou prdel tu nikdo nemá ale pokud si myslíte že vás fízl nemůže bezdůvodně nebo i důvodně vytáhnout z auta tak si v tom žijte dál, je mi to jedno.

EDIT
qoyi - od začátku vydávaní musí každá značka na přání obsahovat minimálně jedno číslo, teď už asi víme proč
« Poslední změna: 18 Listopadu 2017, 22:36:39 od t4455 »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re: Sudá, či lichá? Praha při smogu omezí vjezd podle registrační značky
« Odpověď #14 kdy: 18 Listopadu 2017, 22:25:09 »

A co kdyz budu mit tu znacku za 10k koupenou?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.