30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Výzva Neplaťte pokuty! opět koluje internetem a radí, jak se vyhnout postihu  (Přečteno 5202 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

http://www.autoweb.cz/vyzva-neplatte-pokuty-uz-zase-koluje-internetem-a-ne-radi-jak-se-vyhnout-postihu-za-rychlou-jizdu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

A jeden dokonalý komentář:

 Autor: Slávek
dnes v 12:35
(336)
(125)
machýrci

Mám velmi svižné auto a rád si také vychutnávám rychlou jízdu. Vždy ale na prázdné silnici, a vždy v rámci bezpečnosti. (Max 120 mimo obec, max. 150 po dálnici. V obci rychlost nikdy neporušuji) Nikdy nejedu tak rychle, abych auto nedokázal ovládat v případě, že by se něco nenadálého přihodilo. Avšak vždy sleduji krajinu do dálky, snažím se předvídat, a taky hlídat, kde by mohli být zalezlí měřící policisté. Občas mě dostali, a o tom to je - vždy pokorně přiznám, že jsem se nechal unést radostí z rychlejší jízdy, a vždy zaplatím pokutu. Často spolu i vtipkujeme, a odjíždím s lepší náladou, než jsem měl před setkáním s nimi. Jsou to taky jenom lidi (a většinou mladí kluci) a nevidím jediný důvod, proč z nich dělat blbce. Proto nesnáším machýrky, co si myslí, že jsou mistři světa a silnice je jenom jejich, a když je policie chytí, začnou se ohánět výše uvedenými nesmysly a zbaběle se snaží vycouvat z odpovědnosti za to, co dělají. Většinou to nemají v hlavě v pořádku a jsou opravdovým nebezpečím. Protože oni neřeší kdy a kde jet rychleji, oni lítají jako šílenci naprosto všude, a stresují ostatní a vyvolávají nehodové situace. Vše zpravidla okoření vztyčeným prostředníkem. A doma je připraven bohatý papínek, který vše vyžehlí.

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Má pravdu. V zásadě. Má málo zkušeností a informací, neví že to stát nastavil proti němu.
Rychlou jízdou se v mozku uvolňují látky, mj. dopamin, který navozuje pocit štěstí. Přichází generace narcistů.

https://www.youtube.com/watch?v=hER0Qp6QJNU

Jen si za sex, drogy, gemblení, kouření dosaďte rychlou jízdu. A máme rovnici kompletní. Problém je v tom, že se rychlá jízda opravdu nebezpečná stala. Stala se tak kvůli lidem, kteří si neuvědomují že řídí cca 2t hmoty rychlostí 150kmph a že za chyby se platí životem, zdravím a to především ostatních. Proč si to neuvědomují ... protože dopamin, adrenalin a endorfin. Vše v jednom a jejich narcissistic mind (ne jejich vinou) to nedokáže regulovat tak jako u předchozí generace a tak v autě ztráci zábrany. Když jsou ve stresu, je jim jednoduše jedno jak rychle jedou, protože tim dopaminem ten stres krmí jak hladový zvíře. = mluvíme-li o těch mladých bez zábran.

Řešení "represí" je absurdní, příčina problému je jinde. Navíc jako prostředek represe použijeme narcis fízla, který má stejný požitek z vlastního nadřazeného postavení jako ten člověk z rychlé jízdy. Z logiky je to stejné jakoby byly dva závodníci na okruhu a jeden měl právo zastavit druhého a dát mu pokutu za to, že závodil.
« Poslední změna: 12 Února 2017, 01:19:03 od qoyi »
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Má pravdu. V zásadě. Má málo zkušeností a informací, neví že to stát nastavil proti němu.
Rychlou jízdou se v mozku uvolňují látky, mj. dopamin, který navozuje pocit štěstí. Přichází generace narcistů.

https://www.youtube.com/watch?v=hER0Qp6QJNU

Jen si za sex, drogy, gemblení, kouření dosaďte rychlou jízdu. A máme rovnici kompletní. Problém je v tom, že se rychlá jízda opravdu nebezpečná stala. Stala se tak kvůli lidem, kteří si neuvědomují že řídí cca 2t hmoty rychlostí 150kmph a že za chyby se platí životem, zdravím a to především ostatních. Proč si to neuvědomují ... protože dopamin, adrenalin a endorfin. Vše v jednom a jejich narcissistic mind (ne jejich vinou) to nedokáže regulovat, tak jako u předchozí generace a tak v autě ztráci zábrany. Když jsou ve stresu, je jim jednoduše jedno jak rychle jedou, protože tim dopaminem ten stres krmí jak hladový zvíře. = mluvíme-li o těch mladých bez zábran.

Řešení "represí" je absurdní, příčina problému je jinde. Navíc jako prostředek represe použijeme narcis fízla, který má stejný požitek z vlastního nadřazeného postavení jako ten člověk z rychlé jízdy. Z logiky je to stejné jakoby byly dva závodníci na okruhu a jeden měl právo zastavit druhého a dát mu pokutu za to, že závodil.


V zásadě je to přizdisráč, který má velmi svižné auto (patrně Fabii RS) a vychutnává si "rychlou" jízdu do 150 kmph max a kochá se krajinou do dálky, kde pátrá po PČR za bukem, ale moc se mu to nedaří a když jej PČR "dostanou", pokorně se nechá vyfistit, s pomahači si ještě orálně zalaškuje, vždy se nechá zkásnout protože se k tomu stav jako chlap, zavtipkuje, poděkuje a odjíždí s lehčí peněženkou a pár bodíky od ouřady, ale kurwa - s lepší náladou! Málem jsem se z toho posral a přemýšlel, zda to nění nějaký autoweb trol.

Nevím, co se takovému člověku uvolňuje při hrůzných 120 kmph ma okresce, ale mít z toho hormonální disbalanc a poluce mi přijde jako úlet.

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

...

Myslel jsem toho o kom se v komentáři vyjadřuje, toho mladého co jezdí opravdu nebezpečně a ohrožuje všechny okolo, vytváří kolem sebe krizové situace, všechny fakuje a má to celkem všechno u prdele protože majkjepan pyčo. Mám kolem sebe spoustu takových a není to v pořádku, jet při 90kmph někomu 1m za nárazníkem není v pořádku. Jet 140kmph na mokré dálnici když teploměr ukazuje -2°C není v pořádku. Get it right.

ale mít z toho hormonální disbalanc a poluce mi přijde jako úlet.

Právě protože na tu rychlost není zvyklý, cití se v ohrožení a zároveň z toho má dobrý pocit  Jeho mozek produkuje stejnou látku jako když na něj zaútočí pes. Je to tak biologicky nastavené. Prostě ztratí zábrany. Když je někdo zvyklý jezdit po de Autobahn 170kmph delší trasy, tak s ním 150kmph na cz dálnici nic neudělá. My se ale bavíme o člověku, co dostal za život pár pokut a nemá žádné informace o tom jak policie a úřady v dopravních věcech fungují a jakým směrem se legislativa ubírá. Tedy o někom, kdo jezdí jen jednu trasu a to navíc v hlavní časy .. do práce - z práce, o víkendu za rodiči a v sobotu nakoupit.

Když ho zítra 2x zastaví PČR a z toho jednou potká dementa co si potřebuje přeměřit ptáka, budeme mít dalšího člena fóra.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

S těmi, co díky emocím nemusí zvládat jízdu neuděláme nic, jedině si dávat pozor, je to jako u všeho. Emocemi ovládaná osoba, která je nezvládá, mě zastřelí pro úlevu třeba v obchodáku u kafe.

Mně vice vadí autor toho přîspěvku, protože on dělá vše dobrě a ostatní, co jedou rychleji, dělají jistě vše špatně. Osobně bych se bál spíše jeho. A o pocitu, že je chlap, protože platí, když ho chytnou, nemluvě. Ale zase uznávám, že je klidně možné, že má pravdu a vadní jsme my tady, ale co s tím naděláme.
« Poslední změna: 12 Února 2017, 05:51:24 od swenak »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil

Nevím, co se takovému člověku uvolňuje při hrůzných 120 kmph ma okresce...

...že by svěrač.... :)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Mně vice vadí autor toho přîspěvku, protože on dělá vše dobrě a ostatní, co jedou rychleji, dělají jistě vše špatně. Osobně bych se bál spíše jeho. A o pocitu, že je chlap, protože platí, když ho chytnou, nemluvě. Ale zase uznávám, že je klidně možné, že má pravdu a vadní jsme my tady, ale co s tím naděláme.
Typickej vohnoutskej debil, co dělá on dělá dobře, co dělají ostatní dělají špatně a zakázat, jak jinak.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil

To je troll, to nikdo normální napsat nemůže.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Bohužel není, těch 401 polozmrdů co tomu dalo kladnej hlas taky o něčem vypovídá
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Jsem zvědavej, zda bude mít lepší náladu, až si suše s úředníkem pokecá při odevzdávání řidičského průkazu  ;D
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

To se ale jemu nemůže stát, jelikož on nedělá nic špatné a to co dělá má pod kontrolou, protože ho to nevztušuje tak, jako ostatní, co jezdí jako on.
IP zaznamenána