30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Po čelní srážce vozů zemřel dvacetiletý řidič, jeho BMW je na dva kusy Zdroj: ht  (Přečteno 4022 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Na celni stret ma to BMW temer neposkozenou predni masku (0:05). Nekde mu to nejspis uklouzlo a vlitnul bokem ve vysoky rychlosti do ty oktavky, bohuzel uz nema sanci se poucit. Skoda mi prijde realna i kdyby auto nebylo svarovany ze dvou. A kdyz vidim sedadlo ty oktavie, snad to ridic prezije. Shit happens.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil

Mi to přijde jako nějaký suv, okta to určo není. Každopádně výjimka, kdy viník nevzal nikoho ssebou.

edit/ někde píšou santa fe.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 756
    • Zobrazit profil

velké, zlé, SUV
inu výkon není vše, ona i hmotnost něco umí  8)
IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 273
    • Zobrazit profil

Hmm. Tak uz vim, ke komu jeli pozarnici za mnou, kdyz jsem vcera vyjizdel z Budejc.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

velké, zlé, SUV
inu výkon není vše, ona i hmotnost něco umí  8)
To jo, ale s touhle logikou tu za chvili budem jezdit v kamionech vsichni.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

FOMP

  • Příspěvků: 433
    • Zobrazit profil

doporucoval bych masinu ta projede i kamionem :D
IP zaznamenána

qwertyuiop

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

BMW muselo být v otřesném technickém stavu, že takto fragmentovalo. Patrně kousek zpatchovaný ze 2-3 aut. Kdysi jsme měli v Gruzii dost těžkou nehodu, kdy nás v obci Kobuleti trefil Gruzín v rychlosti cca 130kmh (odhad policie), brzdili jsme a otáčeli jsme se s blinkrem do protisměru (byl tam bankomat) a on nás začal ve stejné chvíli předjíždět. Náraz do boku auta. Pamatuju se, že jsem těsně před nárazem zařval "kurva" a pak jsme letěli asi 30m. Auto ztotálkovaný, ale celý. Kamarád řidič zlámaný asi 4 žebra, díra v plíci - pneumothorax na levé straně, natržená slezina. Já zlámaný 2 žebra, ohromnej krevní výron na levé straně nad prdelí, jako quasimodovský hrb, šel jsem k zemi, prý jsem byl v ksichtu celej modrej. Gruzín naštěstí OK. za dva dny jsme byli celkem OK. Fotky auta jsou z vrakáče.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil

Jestli tohle je prda z boku ve 130, tak teda klobouček před starým Pažoutem.  :o Čekal bych to horší.
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 002
    • Zobrazit profil

To je spíš sklouznutí. Kdyby to bylo kolmo z boku ve 130 tak je díra do půlky auta.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

To je spíš sklouznutí. Kdyby to bylo kolmo z boku ve 130 tak je díra do půlky auta.

Jasně, náraz nešel kolmo, je vidět i to, že Peugeot je obouchanej na levé zadní straně, to bylo taky od toho auta, co nás napálilo. Pamatuju se, že jsme se několikrát otočili, než se auto zastavilo, spousta prachu.... kámošovi nešel ropzepnout pás, báli jsme se, že to blafne... dneska už to beru s humorem, mohlo to dopadnout daleko hůř. Každopádně Peugeot vydržel a my taky. Taková zajímavost, kamarád měl modřiny mezi prsty na levé noze, po tom nárazu. Byla to šlupka..... další den jsme relaxovali, šli si zaplavat a další den svištěli ve vypůjčeném Dodgi do hor, vybírat pasti na brouky /šlo o entomovýpravu/. No a další den jsme seděli v letadle do Istanbulu-Vídně-Phy. Gruzínská policie chtěla zaplatit obě zničená auta, neb viníci jsme prý byli my. Kamarád se nechal rovnou odvézt do voj. nemocnice a byl pak v prac. neschop. asi 3 měsíce. Já zas zjistil - po nečekaném návratu - že se mi kurví manželka. Holt život.....

IP zaznamenána

akit

  • Příspěvků: 273
    • Zobrazit profil

Citace
Gruzínská policie chtěla zaplatit obě zničená auta
Jako zaplatit za to jedno auto sami sobe nebo jak? A jak to dopadlo se zaplacenim skody na druhem aute?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Citace
Gruzínská policie chtěla zaplatit obě zničená auta
Jako zaplatit za to jedno auto sami sobe nebo jak? A jak to dopadlo se zaplacenim skody na druhem aute?

Naše auto bylo z půjčovny. Nehoda se stala v pátek, v pondělí ráno jsme odletěli. Policejní "načálnik" se nám pokoušel volat a psal smsky, když jsme čekali na letišti v Batumi. Měli jsme se totiž v pondělí u něj zastavit a zaplatit pokutu cca 10.000Kč. Nakonec kolega policajta kontaktoval z ČR a psali si, napsal mu, ať mu dá číslo účtu, že pokutu uhradí (měli jsme v plánu tam zase jet). No konto neposlal (mohl poslat třeba svoje:-) že) tak nic. A obě rozbitá auta nakonec uhradily místní pojišťovny.
IP zaznamenána

medved

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 926
    • Zobrazit profil

Otto> natrzena slezina, propichle plice, 4 zlomena zebra ... a druhy den jste si sli zaplavat? Ja parkrat natlucena zebra (jednou dve zlomena) mel. Zase nas za tu fusekli nesmite tahat tolik ...
IP zaznamenána