30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Autor Téma: [?] Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec  (Přečteno 89229 krát)

Grave

  • Příspěvků: 266
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #75 kdy: 20 Září 2016, 09:34:52 »

@ mt78 případ win   https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2479.0

@ 2M   Lysá posílá "odpustek", ke kterému je přicvaknut papír s fotografií a připravenými kolonkami pro naprášení řidiče.
           Po ignoraci posílají turbosprdelní "Příkaz"
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #76 kdy: 20 Září 2016, 10:39:16 »

@ mt78 případ win   https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2479.0
Přesně tehle postup jsem použil na moji rychlostní sprdel - slečna Uhrová už je ale mnohem agilnější a dopisuju si s ní od února...argumenty použité v odkazu zde na forum už k odložení sprdele nevedely....ale možná to bude tím, že jsem neblaze proslulý místní potížista a kverulant...každopádně jako palebná příprava jsou to materiály vynikající...než se člověk rozkouká, tak jimi aspoň získá čas na vymýšlení a shánění dalších argumentů do vyjádření.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #77 kdy: 20 Září 2016, 11:06:56 »

@ 2M   Lysá posílá "odpustek", ke kterému je přicvaknut papír s fotografií a připravenými kolonkami pro naprášení řidiče.
           Po ignoraci posílají turbosprdelní "Příkaz"

Takže klasika turbo SprDel..

Do turbo SprDelů by asi šlo hodit vidle.. Na odpustkový dopis provozovatel napíše že odpustek platit nechce a ať to úřad vyšetří a že je připravený spolupracovat..

Provozovatel na odpustek nikoho nenapráská, ale je ochotný spolupracovat..
IP zaznamenána

mt78

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #78 kdy: 22 Září 2016, 13:24:22 »

@ mt78 případ win   https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2479.0

@ 2M   Lysá posílá "odpustek", ke kterému je přicvaknut papír s fotografií a připravenými kolonkami pro naprášení řidiče.
           Po ignoraci posílají turbosprdelní "Příkaz"

Tak tenhle případ je naprosto luxusní Win! Gratuluji. Mám tedy prosím nejprve poslat jednoduchý odpor + žádost o spis (e-mailem a poštou )? Škoda, že šablona odporu s žádostí o spis ve zmíněném případu chybí. Nemohli byste mě vy zkušenější prosím navést? Díky moc!
« Poslední změna: 22 Září 2016, 13:35:21 od mt78 »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #79 kdy: 22 Září 2016, 13:32:41 »

Nemáš pořádně anonymyzováno - namátkou na stránce radaru je čitelná SPZ
IP zaznamenána

mt78

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #80 kdy: 22 Září 2016, 13:36:31 »

Nemáš pořádně anonymyzováno - namátkou na stránce radaru je čitelná SPZ
Děkuji, snad by to mělo být už v pořádku.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #81 kdy: 22 Září 2016, 13:43:03 »

V této fázi buď nasadit Helmuta (použít přiložený bonz formulář a naprášit Helmut von Ganzeschluz, kterému počta chodí k vám), nebo počkat na Příkaz a pak podat odpor...
IP zaznamenána

mt78

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #82 kdy: 22 Září 2016, 14:43:42 »

A co budu dělat s poštou pro Helmuta, kterému to přijde do vlastních rukou?

M.
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #83 kdy: 22 Září 2016, 14:48:28 »

nalepíš si na schránku jeho jméno, a pak vyčkáš na fikci doručení (měli by ti to po 10 dnech hodit do schránky). Pak jménem Helmuta napíšeš přiznání (ideálně v nějakém exotickém jazyce), sebe zplnomocníš k jednání s úřadem a budeš to řešit za něj. Pak můžeš nacvičovat skill v přestupkovém řízení. A u toho (z podstaty Helmuta) je vlastně jedno jak dopadne...
IP zaznamenána

tarmara

  • Příspěvků: 265
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

mt78

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #85 kdy: 31 Října 2016, 04:01:23 »

Ahoj, takže 25.10. mi byla vhozena do schránky obálka s příkazem pro spáchání SprDelu 2500 + 1000 Kč. Chci dnes odpovědět emailem a buď poslat poštou, nebo orazítkovat předání na podatelnu. Dále bych to chtěl s nima řešit pouze elektronicky a mezitím si zřídit datovku pro FO, protože na osobní jednání nemám žaludek, asi bych se neovládal. Co byste mně spíše doporučili? Díky.

(Zajímalo by mě, když bych si v tomto týdnu založil datovku, jestli si to během řízení kontrolují. Kdyby  pak poslali další dopis, namísto datové zprávy, a já bych jej od ČP nepřebral, fikce doručení by neplatila a celkem by si naběhli :-)
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #86 kdy: 31 Října 2016, 11:11:25 »

Podle všeho to vypadá, že stále lze použít vzor od Grave - zařízení je stále ve vlastnictví Czech Radar, město ho koupí za 61 tKč do konce roku (viz usnesení 330 z 25.10.2016, https://mestolysa.cz/cz/samosprava/rada-mesta/usneseni/381-usneseni-rady-mesta-rok-2016/1975-14-usneseni-rm-25-10-2016).
IP zaznamenána

Macek

  • Příspěvků: 64
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #87 kdy: 07 Února 2017, 11:43:22 »

Co se týče bordelu ve spisech SO Lysá nad Labem mohu potvrdit. Pokud by někdo chtěl s radostí na ně vlítnu hodinu před koncem pracovní doby a uvařím je. Vše nahraji a pokusím se zajistit důkazy o tom že spis není řádně veden. Mám to kousek.

Příležitost se objevila, mám tam jeden zářez z konce listopadu, jednou poslali žádost o odpustek a následující liebesbríf přišel už se SprDelí... bude následovat odpor a pak je možnost si je tam -užít- :) Když tak dejte vědět...
IP zaznamenána

Lafayette

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 422
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #88 kdy: 07 Února 2017, 11:53:16 »

Co se týče bordelu ve spisech SO Lysá nad Labem mohu potvrdit. Pokud by někdo chtěl s radostí na ně vlítnu hodinu před koncem pracovní doby a uvařím je. Vše nahraji a pokusím se zajistit důkazy o tom že spis není řádně veden. Mám to kousek.

Příležitost se objevila, mám tam jeden zářez z konce listopadu, jednou poslali žádost o odpustek a následující liebesbríf přišel už se SprDelí... bude následovat odpor a pak je možnost si je tam -užít- :) Když tak dejte vědět...

A já asi taky :-)
IP zaznamenána

Koxxfr

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Pokuta ze stacionárního radaru Starý Vestec
« Odpověď #89 kdy: 12 Února 2017, 11:40:02 »

Ono to s nima už tak lehké není, argumentaci na turbo sprdel neřeší a Czech Radar je dle nich taky v pořádku, už to mám na kraji, tak dejte vědět, jak jste na tom vy..

jsem celkem zvědav, jak se k tomu kraj postaví..

IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8