30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Už je to tady - Jestli jste zaplatili za parkování, zjišťuje auto s mno  (Přečteno 25711 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 213
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Tak lepsi bude mit neco na kolech - vlastni boticku(imitaci), proti odcizeni vozidla, nejlepe ve stejne barve(zmate to zedniky)i a soucasne tim dojte k nemoznosti auto zvednout u tech co zvedaji za kola.

http://www.ctidoma.cz/sites/default/files/images/odtah_auta_hybesova_brno_3.jpg


IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil

Nestačí proti odtahu otevřená plechovka s colou /kelímek s kafem na palubní desce?
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

hun

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil

Ne, kdysi se to řešil soud v neprospěch řidiče. Ještě tak dát za sklo viditelný vzkaz, že máte nitroglycerin v kufru, ale v dnešní době by to moh být docela pěkný průser.
IP zaznamenána

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil

Rozsypat jododusík na střechu auta by taky mohlo být zajímavé, případně jeho lihovou suspenzí opatlat gumy. Ale pořád je to okopávání kotníků, mlýn s větrným bojem.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Vlastní botička by to mohla pořešit dobře - http://www.pcssro.cz/zabezpeceni-vozidel.php
( 8.Při stočení a uzamčení volantu brání neoprávněnému odtahu vozidla)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 898
    • Zobrazit profil

A co malý kousek černé lepicí pásky (pro OCR z nuly udělá osmičku) , který vám na značku nalepil asi nějaký uličník......
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

V čem přesně to pomůže? Že místo jedné značky, která tam nemá podle toho jejich nesmyslu bejt, tam bude jiná, která tam nemá bejt? Nebo která možná ani neexistuje… :o
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Že ti nepřijde pokuta. Předpokládám, že kontrolní auto nebude vidět do registru vozidel, ale bude jenom porovnávat značku vůči seznamu rezidentů a zaplaceného parkování. Pokud by si přecijenom úřední nevšiml, že místo Škodovky je na fotce Kia, tak mu to půjde vysvětlit majitel. Případ uzavřen, pokutu nedostal nikdo, úředník nemohl buzerovat jiné řidiče -> WIN
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

Asi to nechápu.

Ať je na značce cokoli, je to auto, který nemá oprávnění tam parkovat. Když to číslo ani nenajdou v registru, tak nasaděj botu a počkaj, až si pro něj někdo přijde. Výhra je konkrétně v čem, být o to víc v prdeli?
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Já myslel na případ, kdy nenasaděj botu. Netuším jak budou aktivní. Každopádně na P6 teď parkují v hojném počtu auta s mimopřažskou značkou a zatím nemají botu ani lístek, tak jsem myslel, že budou jenom rozesílat výpalné.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

A co malý kousek černé lepicí pásky (pro OCR z nuly udělá osmičku) , který vám na značku nalepil asi nějaký uličník......

Ale tak aby auto s upravenou značkou neexistovalo a nebo s tím jeho majitel souhlasil.. není fér tu pokutu přehodit na někoho cizího.. navíc když ji může i zaplatit..

A taky je to riskantní protože se nesmí zapomenout tu pásku před odjetím sundat.. že někdo během jízdy upravil RZ lepicí páskou tak tomu nikdo neuvěří..
« Poslední změna: 29 Srpna 2016, 12:34:50 od 2M »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

Já myslel na případ, kdy nenasaděj botu. Netuším jak budou aktivní. Každopádně na P6 teď parkují v hojném počtu auta s mimopřažskou značkou a zatím nemají botu ani lístek, tak jsem myslel, že budou jenom rozesílat výpalné.
Já bych opice nepodceňoval, ne úplně všechny jsou úplně blbý. Pokud najdou takový auto jehož značka neexistuje, nebo zjevně nesedí typ auta a značka, tak zcela jsitě použijou tu jednu mozkou buňku co mají a tu botu tam daj právě proto, aby si počkali na majitele. A zjistili co, to je zač. Taky to může být kradený nebo whatever, taková krásná možnost si několikanásobně pobuzerovat. Myslíte si, že jako když jim to nic neukáže, tak to nechaj být a pojedou dál? Ale NOTAK.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil

Já všude vidím jako přestupek když se auto s nečitelnou, upravenou nebo chybějící značkou řídí.
http://www.zakruta.cz/silnicni-zakon/221/prestupky/
Jestliže není zakázáno zakrýt celé auto plachtou, tak stejně tak není zakázáno si dát na značku při stání nějakou ochranu proti krádeži. Nebo jenom přehnutý papír, aby na ní nepršelo.
Případně mě opravte.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Já myslel na případ, kdy nenasaděj botu. Netuším jak budou aktivní. Každopádně na P6 teď parkují v hojném počtu auta s mimopřažskou značkou a zatím nemají botu ani lístek, tak jsem myslel, že budou jenom rozesílat výpalné.
Já bych opice nepodceňoval, ne úplně všechny jsou úplně blbý. Pokud najdou takový auto jehož značka neexistuje, nebo zjevně nesedí typ auta a značka, tak zcela jsitě použijou tu jednu mozkou buňku co mají a tu botu tam daj právě proto, aby si počkali na majitele. A zjistili co, to je zač. Taky to může být kradený nebo whatever, taková krásná možnost si několikanásobně pobuzerovat. Myslíte si, že jako když jim to nic neukáže, tak to nechaj být a pojedou dál? Ale NOTAK.
V tomto bych je taky nepodceňoval, ale chránit nás má před výtržníky auto soukromé společnosti ELTODO a ta doufám nebude mít přístup k registru vozidel, aby si mohli auta lustrovat (značka, typ, barva, VIN....)
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 654
    • Zobrazit profil
    • HW World

No tak Eltodo tipuju objíždí a pak to řeší městapo, ať už papírově, nebo přímo. Maximálně tam bude krok navíc že městapo zavolaj když zjistej, že tam je někdo neoprávněně.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky