30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: parkování za IP13c bez zaplacení  (Přečteno 5014 krát)

PJ

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 286
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #15 kdy: 11 Května 2016, 19:58:32 »

No pokud helmut odepíše že neřídil/nebyl/nezná, pak je to pro úřad nahrávka na SprDel, protože od toho tu SprDel má.

Jedna z cest by bylo rozporovat věrohodnost vyjádření helmuta např. nějakým důkazem že vás zná, nebo že v danou dobu vůz skutečně řídil, či tu alespoň byl s tím že úřad dostatečně neověřoval totožnost řidiče a spokojil se s helmutí účelovou zamítavou odpovědí kterou se on jenom snaží vyvléknout z pokuty. O takovém případu jsem ale zatím neslyšel.

K tomu mě napadá zajímavá varianta - SprDel byla zahájena, přestupek už tedy na helmuta navléknout nemohou nemýlím-li se... Helmut by mohl odeslat další dopis že špatně rozuměl výzvě a že ve skutečnosti řídil...
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #16 kdy: 12 Května 2016, 07:56:29 »

Helmut v tomto případě samozřejmě svou roli dohrál, spíše to hodlám směřovat na to, že úřad dále info neověřoval a že rovnou překlopil na sprdel, ačkoli kdyby nám dal vědět, že Helmut to popřel, zjistili bychom dříve, že se jedná o omyl u nás a že jsme poslali omylem data z jiné věci. Úřad má v ruce jen jedno tvrzení proti druhému a měl by si být jist materiální pravdou a ne věřit tomu, co se mu lépe hodí. Podle mě ty informace zpětně ověřit měli a ne to rovnou překlopit na sprdel, protože proto.
S paní si půjdu popovídat, jedno pěkné odvolání na sprdel tady koluje, z toho pár věcí využiji. Zkusím ji vysvětlilt, že to hodlám řešit až u ústavního soudu, jestli to nechce zastavit pro neprokázaný přestupek a nezákonně zahájený sprdel.
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #17 kdy: 12 Května 2016, 08:08:07 »

sice obratu "vhození do Kuchyně" moc nerozumím, ale vypadá to, že mám vše splněno. Založil jsem téma a nyní žádám o pomoc neveřejně. Neveřejné úzké skupině nemám problém dokumenty poslat neanonymizovaně, stejně, když nejde o život, jde o prd. Případnou pokutu už mám jasnou, víc to nebude, body také nehrozí a nabrat trochu skilu neuškodí. Také správní orgán musí vidět, že se lehce oholit nedáme. Docela rád bych už přišel na to (a třeba to soud poradí), co má právnická osoba sakra s tím troubou za volantem dělat, aby vůl neparkoval, kde nemá. To máme za ním vyslat další auto, aby ho kontrolovalo?

Na žádost přemístěno do neveřejné sekce. --HH
« Poslední změna: 12 Května 2016, 08:41:01 od hh »
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #18 kdy: 31 Května 2016, 08:04:43 »

Děkuji všem za pomoc, ale z časových důvodů jsem věc svěřil profíkům z nezplatim.cz. Oni to znají, mají hafo zkušeností, já se musím všechno učit a dlouze hledat. Jsem rád, že jsem nedal kůži lacino, i když jsem samozřejmě nasekal chyby. Ale další profi pomoc si raději zaplatím. V dnešní době nemohou všichni rozumnět všemu. Také situce silničního fašismu u nás dozrává do podoby, kdy i takovou běžnou věc, jako je řízení auta, bude muset mít člověk krytou právním zastoupením. Establishment utahuje šrouby kde se dá a není v silách jednotlivce profesionálně reagovat. Pokud byla prekluze rok a nejednalo se o alkohol či vysoké překročení rychlosti, mohl i poučený laik si dobře poradit sám (právě mi přišlo z kraje zastavení řízení za šílenou zločineckou rychlost +9km v obci prekluzí z roku 2014), při prekluzi 4 roky na SD je třeba nasadit vyšší level. Tak všem zdar v boji proti státní hydře.
IP zaznamenána

Mhzz

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #19 kdy: 31 Května 2016, 11:04:27 »

Můžeš mi prosím tě dovysvětlit, proč helmut napsal, že neřídil?
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:parkování za IP13c bez zaplacení
« Odpověď #20 kdy: 29 Září 2018, 19:16:09 »

Jak jsem psal, podcenil jsem výběr Helmuta. Vybral jsem člověka z nějakého pradávného případu z Raichu, pro které jsme něco dělali, pomíchal křestní jména s příjmeními a adresy z lidí, kteří se v té věci vyskytovali. Nicméně úřad psal do Raichu a někam to došlo a někdo odpověděl, zatímco na českou doručovací adresu Helmutovi nic nedošlo. Nicméně 19.7.2016 bylo podáno doplnění odvolání a od té doby se nic neděje. Prekluze po 4 letech sprdele je 18.11.2019, takže cca za rok.

Téma neobsahuje žádné citlivé údaje. Přemísťuji je proto do veřejné části fóra. -kdo-
« Poslední změna: 23 Září 2019, 11:20:03 od kdo »
IP zaznamenána