30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Vozík s V. Havlem a Dalajlámou  (Přečteno 4069 krát)

JakubR1

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Vozík s V. Havlem a Dalajlámou
« kdy: 30 Března 2016, 08:00:48 »

Dobré ráno, teď na Lidovkách jsem si přečetl, že fízlové chtěli odstranit plakát s Havlem a Dalajlámou:

Cituji Petra Dauše: „Právě mě osobně a doma navštívila policie, kriminální služba, jejíž dva zástupce vytáhli z domova, aby mne informovali, že vozík, na kterém je billboard, sice má povolení, ale nesplňuje jakési, blíže nespecifikované technické požadavky a ať ihned zakročím, asi ať ho odvezu,“ napsal Dauš na sociální síť, který o pár hodin později aktualizoval: „Policie oznámila, po telefonátu odkudsi, že se akce ruší a vozík s billboardem je v pořádku.“
Zdroj: http://www.lidovky.cz/policie-se-chova-jako-ozbrojena-slozka-prezidenta-mysli-si-senatorka-wagnerova-g03-/zpravy-domov.aspx?c=A160329_161313_ln_domov_hm


IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Vozík s V. Havlem a Dalajlámou
« Odpověď #1 kdy: 30 Března 2016, 10:13:17 »

Policie ztratila i tu část kreditu, kterou už neměla. Číňani z nějaké jejich tajné služby tady mlátili i koledníky a policie perlustrovala....koledníky.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 204
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Vozík s V. Havlem a Dalajlámou
« Odpověď #2 kdy: 02 Dubna 2016, 09:40:34 »

a dalsi zprava o "nezavislosti" PCR i s videem, GIBS to jiste pokryje a rekne, ze se nic nestalo

http://zpravy.idnes.cz/policiste-prisli-na-famu-kvuli-tibetskym-vlajkam-f7f-/domaci.aspx?c=A160401_132349_domaci_san
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Vozík s V. Havlem a Dalajlámou
« Odpověď #3 kdy: 02 Dubna 2016, 11:55:50 »

Na druhé straně, já se jako ten třetí směju. Ať se opice se sluníčkářema mlátí - sami poznají na vlastním hrbě karabáč, kterej jim pomáhali dostat. Dog eat dog. Já na nějaký tibety seru z prdele, stejně jako na opicajty a jejich přidržuenou ruku celní správu.

Pokud vo něco jde, tak okamžitě vystoupit z uhnije a zrušit veškerý cla, Čínou počínaje, a pak zrušit celou celní správu, stejně jsou akorát na hovno. Zatím tak akorát musím čas od času čurákovat s dovozem zboží u celníků, a to jako proč? Tady už se nic kloudnýho nedělá, ale člověku hážou klacky pod nohy když to kupuje tam, kde se to dělá…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Vozík s V. Havlem a Dalajlámou
« Odpověď #4 kdy: 02 Dubna 2016, 13:58:01 »

Na druhé straně, já se jako ten třetí směju.

Tady nelze nez parafrazovat soudruha Niemöllera: "Kdyz si prisli pro slunickare, mlcel jsem..."
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Vozík s V. Havlem a Dalajlámou
« Odpověď #5 kdy: 02 Dubna 2016, 14:05:59 »

Totálně špatně. Sluníčkový paka většinou stojí v první řadě když se řve o přidávání pravomocí opicii. Sami to šijí na ostatní a je jenom dobře, když je to semele samotný, tomu se říká instant karma. Když se ty dvě skupiny vymlátí mezi sebou, zůstane mnohem víc normálních lidí, kteří to nechtějí. Tohle je nepřítel mého nepřítele, s tím rozdílem, že ani jedna skupina se ovšem nestává mým přítelem. Takže sklínka, doutníček.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Vozík s V. Havlem a Dalajlámou
« Odpověď #6 kdy: 02 Dubna 2016, 14:19:13 »

Tady nelze nez parafrazovat soudruha Niemöllera: "Kdyz si prisli pro slunickare, mlcel jsem..."

Omyl, Vy jste si popletl pořadí, a dost zásadně. Ono to totiž v tomhle případě je jinak: „když si včera pro mne na sluníčkářovo udání přišli, sluníčkář volal „hurá!“ a nadšeně tomu tleskal. Dnes si odvedli i jeho…“
IP zaznamenána