30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem  (Přečteno 4127 krát)

Fogyn

  • Příspěvků: 871
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #15 kdy: 09 Dubna 2021, 16:41:57 »

která ani nechodí do školy, takže zůstane nepoužitelná a blbá jak necky až do smrti.
Pokud si myslíte, že toto škola jakýmkoli způsobem dokáže změnit tak očividně nebude sama...
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #16 kdy: 09 Dubna 2021, 21:58:56 »

děcka jako gréta mají strašně smutný život,

Tak gréta je retardované dítě drasticky zneužité svými rodiči k prosazování jejich zvrhlých politických cílů....
IP zaznamenána

johncreek

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 471
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #17 kdy: 10 Dubna 2021, 00:45:32 »

já si hlavně pamatuju, že když jsem byl mladej, tak mi všechno tohle bylo úplně u zadele. Nejvíc mě zajímalo, kde bude o víkendu nějaká muzika, nebo kdy si půjdem zahrát fotbal, nebo kam se pojedeme projet na fichtlech.
Politika a podobné věci šli absolutně kolem mě. Pomalu jsem ani nevěděl kdo je zrovna prezident.
Příjde mi, že děcka jako gréta mají strašně smutný život, bez zájmů, tak musí jít kecat do života ostatním, kritizovat vše okolo bez jediného rozumného návrhu jak onu špatnou situaci zlepšit.

Mladí lidé stojící např za projekty úklidu kolem řek jsou podle mě daleko přínosnější jak nejaká gréta, která ani nechodí do školy, takže zůstane nepoužitelná a blbá jak necky až do smrti.

V zásadě souhlasím s názorem na Grétu. Ale co se týče toho nezájmu mladých lidí o politiku... Možná je to sociální bublinou (chodil jsem na dobrý gympl a teď na VŠ), ale prakticky všichni moji kamarádi, spolužáci na VŠ, i z gymplu, se víceméně o politiku zajímají. A i to názorové spektrum je poměrně široké. Je pravda, že většina těchto lidí v kategorii 20-25 konverguje k Pirátům a TOP09. Ale znám i dost lidí v mém věku, kteří volí Babiše (a dost se to bojí říkat nahlas), Trikoloru, nebo chtějí volit Šlachtu.

Každopádně bych si byl i ochotný vsadit, že průměrný výběr mladých ve věku 20-25 má výrazně vyšší povědomí o politice, politicích a kauzách, než stejně průměrný výběr lidí 60-65. Mohou za to imo hlavně chytré technologie. Většina mladých má kromě debilních TikToků v telefonu nainstalované i nějaké zpravodajské aplikace a minimálně skrze notifikace a nadpisy a perexy sledují, co se právě (i v politice) děje. Oproti tomu senioři (extrémně silná voličská skupina) většinou čerpají informace jen z televize a to konkrétně z Novy, která má velmi vřelý vztah k Babišovi a její původní zaměstnanci nyní pracují jako PR poradci pro ANO/Babiše. Výsledkem pak je statisticky důchodcovské hnutí ANO.
IP zaznamenána
Všechny moje rady a tvrzení berte s rezervou. Jsem pouze nadšenec, nikoliv právník/advokát.

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #18 kdy: 10 Dubna 2021, 06:58:31 »

mám pocit, že "angžovaný" jsou jenom ty netáhla, co inklinujou doleva a doruda. mám odpozorováno, že docela velká část mladších, co mají rodiče firmy, tak brzo něco dělají na firmě rodičů než aby někde skákali po prostestech. zato tam se slejzá ta celá zelenorudá sqadra, máničky, fetky apod, co pak studujou sociologii nebo environmentální studia (neplést s těmi, co studují techniku a pracují na zelených technologiích, tady ty jenom kecají, aniž by chápali funkci). pak se placatí u neziskovat a časem vesměs někde zaparkují na úřadě, kde škodí těm, co něco reálně dělají. dříve byla mládež vlevo a pak se otočila, ale těmto šaškům to asi zůstane. mám pár známých s dětmi kolem -nácti až vš a moc těch se reálným životním přístupem tam nevidím. asi se fakt všichni mají příliš dobře, že už nedochází k tomu otočení z ideálů do reality, ale i nadále se drží těch utopických hovadin
IP zaznamenána

cocomoon

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #19 kdy: 10 Dubna 2021, 08:02:45 »

Pokud si myslíte, že toto škola jakýmkoli způsobem dokáže změnit tak očividně nebude sama...

Ne, nemyslím si že škola dokáže něco změnit. Myslím si, že abych mohl něco změnit já, tak musím mít vzdělání. Alespoň nějaké základní.
A tím že jako formu protestu zvolím do té školy nechodit. Tak jen zůstanu člověkem co plácá blbosti, že se musí zastavit globální oteplování, ale díky minimu vzdělání už nejsem schopen říci nic konkrétního, jak toho cíle dosáhnout.

lc81: mám přesně totožný názor.
A bojím se, že jestli se dostanou k moci piráti, což je přesně tato skvadra netáhel, tak ještě s láskou budeme vzpomínat na babiše, kterého zajíma aby měl dotace, ale do ostatních věcí se moc nevrtal.
Piráti v rámci konání jejich dobra určitě budou tlačit na omezování vlastnictví aut ve městech, ježdění na koloběžkách. Omezování některých zájmů, které jim připadají zbytečné (např. střelba, motorky) a další špatné koníčky.
Stačí se podívat co se děje v Praze
« Poslední změna: 10 Dubna 2021, 08:08:38 od cocomoon »
IP zaznamenána

alo.is

  • Příspěvků: 795
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #20 kdy: 10 Dubna 2021, 09:23:56 »

Já nikoho nevolím, ale Babiš mi nevadí, protože alespoň neleze do zadku EU a odmítl kvoty na migranty. Je asi nejlepší, co nás mohlo potkat z těch stran v parlamentu. Co se týče chystaného omezování vjezdu nebo průjezdu Prahou, tak tam to mají už Piráti ve svých rukou, takže se není čemu divit.
« Poslední změna: 10 Dubna 2021, 09:29:13 od alo.is »
IP zaznamenána

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #21 kdy: 10 Dubna 2021, 09:40:25 »

Bureš neleze do zadku EU od té doby, co mu přestala vyplácet dotace na ty jeho podvody. Ovšem on si ty dotace bere dál, jen ne z EU, ale z našeho státního rozpočtu. Mirek Dušín by řekl, že je to poněkud nečestné a nesportovní, já bych volil hrubší slovník.
IP zaznamenána

lc81

  • Příspěvků: 740
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #22 kdy: 10 Dubna 2021, 11:46:24 »

bureš je zmrd, ale netvrdil bych, že se stará o dotace a na ostatní kašle. naopak, z mého pohledu to bylo předchozích možná i 20 let, kdy se střídali zmrdi různých stran, co si šli našmelit, ale alespoň nelezli do cizích koryt. tenhle hajzl chce urvat pro sebe, ale tak, aby navíc nikdo další nic neměl. takže za mně mi bureš extrémně vadí. a to, že neleze do eu, je pouze mýtus, tam jim fest leze, ale doma ukazuje v médiích, jak jim to natřel. a ty migráčky má jen jako zástěru pro svý voliče vohnouty, co negra znají jen z telky. u něj je populismus a vychcanost zcela všechno a téměř nikdy to není ku prospěchu lidí, to jim jenom vsugeruje. kdyby mu fakt šlo o migráčky, tak by to řešil jinak-kromě keců taky plány (ochrana jižní hranice, nějaký nepříliš mírumilovný angažmá v těch zemích atd)

pijáti je bohužel novodobá verbež, co leze nahoru všude na západě, akorát se jmenuje různě. viz můj příspěvek dříve. tam to není jenom populismus, ale i zažitá zmrdská utopie, jediná akceptovatelná pravda, což je navíc cesta pro uplatnění těch nefachčenků (tomu se udělají zákony, který někdo navrhne, pak úřady, co je budou kontrolovat, vymáhat...prostě celá mašinerie). k tomu se na ně chtíc nechtíc nalepí i různý vychcánci, kterým jde o koryta a ne o partaj, takže lze očekávat různý šmeliny, to teprve vyplave.
IP zaznamenána

lora

  • Příspěvků: 238
    • Zobrazit profil
Re:Praha chce pro nerezidenty omezit průjezd centrem
« Odpověď #23 kdy: 10 Dubna 2021, 13:32:17 »

Nechcete jít s těmahle kecama někam pryč? Nejlíp na novinky, tam budete jako doma.
IP zaznamenána