30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.  (Přečteno 2946 krát)

zdesu

  • Příspěvků: 322
    • Zobrazit profil

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2425891-americky-straznik-ktery-zastrelil-ctyricetiletou-australanku-pred-jejim-domem-byl

Ten policista ve mě okamžitě vzbudil důvěru v ruku zákona  :(

Dvaatřicetiletý policista Mohamed Noor, který loni v červenci v Minneapolis ve státě Minnesota zastřelil čtyřicetiletou Australanku Justine Damondovou, byl obviněn z vraždy a zabití. Žena hlídku přivolala kvůli podezření ze sexuálního napadení v blízkosti jejího domu. Když na místo policisté přijeli, Noor ji ze sedadla spolujezdce střelil do břicha. Žena později zraněním podlehla.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.
« Odpověď #1 kdy: 21 Března 2018, 11:39:23 »

Furt bych se držel toho že o tom případu (byť je poměrně medializovaný) nevíme celkem nic.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 901
    • Zobrazit profil
Re:Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.
« Odpověď #2 kdy: 21 Března 2018, 12:21:09 »

Tak já nevím, ale "ruce zákona" tedy nevěřím už drahně let a nějaký článek v novinách na tom těžko něco změní.  Dokonce ani takový, který by pravdivě popisoval, že někomu omylem i doopravdy pomohli.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil
Re:Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.
« Odpověď #3 kdy: 21 Března 2018, 12:24:42 »

Tak "neco" se snad uz vi, i kdyz (nahodou?) kamery policistu ani ve voze nebyly zapnute:

Citace
Svědci popsali minneapolisskému listu, že přišla v pyžamu k policejnímu autu a mluvila s řidičem. Druhý policista na ni z místa spolujezdce vystřelil.

Mozna ze se ji Mohamed ze Somalska bal, protoze byla v pyzamu? Zaujalo me tvrzeni jeho obhajce, ze pry "jednal tak, jak byl vycvičen a v souladu s běžným policejním postupem". To opravdu policajty uci strilet pres ridice?
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 512
    • Zobrazit profil
Re:Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.
« Odpověď #4 kdy: 21 Března 2018, 12:35:50 »

S fízli se nejenom nebavím, ale snažím se jim vyhýbat jako čert kříži. Jedině bych je volal, kdybych od nich nevyhnutelně potřeboval papír pro pojišťovnu.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.
« Odpověď #5 kdy: 21 Března 2018, 12:52:44 »

Jedině bych je volal, kdybych od nich nevyhnutelně potřeboval papír pro pojišťovnu.
Já práskám poměrně často ... cyklisty / stopaře na dálnici, opilé chodce sedící / ležící ve vozovce a poměrně často poškozené dopravní značení (otočená dodatková tabulka upravující přednost), atak. Po nehodách volám primárně k označení překážky (u zaviněných následuje odepření výpovědi), u poslední srnky jsem chtěl taky označit překážku a ty kurvy už ani nepřijeli, příště to budu muset asi lépě formulovat (např. znět opile nebo tak).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil
Re:Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.
« Odpověď #6 kdy: 21 Března 2018, 14:48:35 »

Tak já nevím, ale "ruce zákona" tedy nevěřím už drahně let a nějaký článek v novinách na tom těžko něco změní.  Dokonce ani takový, který by pravdivě popisoval, že někomu omylem i doopravdy pomohli.

Nenapsal bych to lepe. Neznam nikoho komu opicajti nekdy pomohli.

Kdyz sousedovi vykradli barak, tak krome toho, ze to sepsali a odlozili, tak mu jeste nabidli, "ze si u nich muze koupit fotopast"
« Poslední změna: 22 Března 2018, 09:25:30 od RIK »
IP zaznamenána

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Pokud máte problém volejte policii, ta ho rázně vyřeší.
« Odpověď #7 kdy: 21 Března 2018, 16:06:05 »

Jo, když nám před lety na Žižkově ukradli z pátého patra domu kočárek a čel to hlásit kvůli pojišťovně, tak to skončilo naprosto jednoznačně:
- Policistům se vyhýbám,
- České Pojišťovně také.
IP zaznamenána