30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: BESIP - vymývačka mozků  (Přečteno 2565 krát)

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
BESIP - vymývačka mozků
« kdy: 30 Června 2017, 18:12:02 »

Vymývačka mozků, jednání první :
Zpomal a budeš rychlejší  ;D to je na nobelovku

http://video.idnes.cz/?c=A170628_142600_automoto_fdv&idVideo=V170628_145823_autokat_krr
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:BESIP - vymývačka mozků
« Odpověď #1 kdy: 30 Června 2017, 20:21:31 »

Víte co je největší ironií? Že většinou v úsekách, kde NENÍ žádné měření ani buzerace, tak ta doprava VŽDY jede. Tam kde se měří, tak se tvoří kolony. Má nedávná zkušenost u Psářů-Soutic.

A video nezmiňuje jednu klíčovou věc. Vpředu pojede auto POUZE 80 km/h a méně, za ním dojede auto a pokud bude dodržovat bezpečnou vzdálenost, jeho rychlost se sníží a všichni jedou pomaleji. Pokud najdou exota, co tam jede třeba 50 jako první (taky jsem zažil u Brna !!!), tak za ním je kolona x kilometrů. Takže vždycky když slyším, že je kolona někde kde je úsek, tak je to vždy kvůli kreténovi, který jede pomalu a brzdí provoz !!

Vpravo ještě budiž, ale když takového vola potkáte v levém pruhu, tak je zacpaná celá dálnice. A šíře je v pohodě, vždyť jsem viděl, jak VW Amarok předjel kamion v zužení, a to samé třeba Octavia, Passat, Mondeo...a já s Fábií to zvládnu taky. Teda když nějakej kamioňák nejede uprostřed, to pak nepředjížím.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:BESIP - vymývačka mozků
« Odpověď #2 kdy: 30 Června 2017, 20:42:58 »

mohu potvrdit, před Prahou nainstalovali jeden čas do zúžení budku s radarem a s foťákem. Já ju viděl z dálky, takže jsem byl připraven, takže když přede mnou se řidič na poslední chvíli lekl a zadupnul to (bezdůvodně, protože jsme jeli reálně 80–85), tak i tak jsem měl co dělat, aby do mne vzadu někdo nenarazil a já přitom nenarazil do toho leknuvšího se. Fakt úžasně bezpečná to věc!
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil
Re:BESIP - vymývačka mozků
« Odpověď #3 kdy: 30 Června 2017, 20:46:48 »

Není to taková ta oranžová budka? Zrovna vedle o tom diskutujeme. A u toho cedule měření rychlosti.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:BESIP - vymývačka mozků
« Odpověď #4 kdy: 30 Června 2017, 21:53:39 »

jop, toť ono. Vždy když tama jedu, tak s maximální obezřetností. Ne kvůli zúžení, ale důsledkům téhle žluté buzerbudky na sváteční řidiče…
« Poslední změna: 30 Června 2017, 22:28:41 od ViktorN »
IP zaznamenána