Social networking > Výroky a citáty

Úřednice perlí

(1/2) > >>

Ifik1979:
Při nahlížení dnes do spisu, úřednice prohlásila,, Soupiska spisu se dělá až po pravomocnem rozhodnutí,,
Ivančice

concorde:
mi zas přijde úsměvné, že mi dávají hned na začátku prvního ústního jednání podepsat papír, který se jmenuje Zápis z ústního jednání a když se ptám, proč mám podepisovat Zápis z ústního jednání, které ještě ani nezačalo, tak prý proto, že v něm je poučení. A já jim, říkám - nepřijde Vám to divné ? a oni že ne ....
Liberec

Paulie86:
Tak jen doufám, že ten blábol (a spis celkově) máte náležitě zdokumentovaný.
V Ivančicích je asi taky slušnej oddíl.

Ifik1979:
Mám video, spíše audio......, určitě jsem se mohl vyjadřovat lépe a získat lepší pozici,, příště snad získám více munice, paní netušila co tam vlastně hledám, nejsou na to připraveni, na aktivitu sprostých oznámenych nejsou zvyklý, třeba toho využít, vůbec nevedou spisy do určité fáze.... Uvidíme co přinese další vývoj,jediný až vedoucí odboru se snažil zahladit to, že jsou nekompetetni.....

concorde:
už to tady někdo shrnul - vesnické - ale i u nás v Lbc mívají spisy v žalostném stavu, dokud nedojde na ústní jednání. Prostě dokud se tam neobjeví člověk - a někdy i poté, třeba při podání vysvětlení, mají spisy halabala bez košilky, neočíslované a neopomenu jim to vždy omlátit o hlavu. Ale asi i bez mého rýpání pak na ústní jednání už košilka najednou je, sice ještě stále používají obyč tužku, to jim taky vytknu, ale snaží se.

ono když 95% výzev k uhrazení výpalného končí uhrazením, proč by měli mít spisy v pořádku, že ? nikdo je neuvidí - tedy krom zvídavých podezřelých  :)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi