30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Více (vašich) peněz pro Evropu  (Přečteno 9357 krát)

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 933
    • Zobrazit profil
Re:Více (vašich) peněz pro Evropu
« Odpověď #30 kdy: 07 Května 2018, 21:06:57 »

Celní peklo 120... Tak mi tam bohužel opět padla zásilka z USA.
Na průvodce napsáno GOODS 474 USD, Insured fee, 7 USD, Postal fee 60,20 USD
Nevěřili , tak si vyžádali doklady ( řeším to přes jinou deklaraci než ČP , jelikož mi ČP zakázala využívat tuto službu)
Poslal jsem tedy své deklarační firmě: confirmation order , kde je uvedeno rozpis položek 2ks celkem 474 USD a shipping 65,50 USD
, dále jsem poslal výpis z banky, kde je vidět odečtená platba 539,50 USD s uvedením platby do USA a konkrétní firmy..
Bohužel jim to opět nestačí a trvají na doložení faktury na částku uvedenou v průvodce (541,20 USD). Prý odesílatel nemá důvod psát vyšší hodnoty než je skutečná ,ale spíše naopak..
Tohle je už fakt neskutečná buzerace.. Řeší rozdíl 1,7USD ( 37 Kč) , přičemž rozdíl na cle by byl u této položky 0,48Kč a na DPH 7,-Kč
a navíc naprosto neoprávněně.. Zásilka je tam zadržená už 10 dní.. ( z USA to bylo za 2 dny v Praze)
Trvají na faktuře se správnou hodnotou -- to tam fakt pracují postižení nebo se mi i nadále mstí za moji opovážlivost, že jsem si na celní deklaraci ČP stěžoval a to tak důsledně až mi zakázali ji využívat úplně.

IP zaznamenána

Jenyk

  • Příspěvků: 688
    • Zobrazit profil
Re:Více (vašich) peněz pro Evropu
« Odpověď #31 kdy: 07 Května 2018, 22:38:44 »

Na tebe proste zaklekli. Co by jinak delali? Paraziti  >:( >:( >:(
IP zaznamenána