30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Laura a její policajti  (Přečteno 3160 krát)

feardes

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 107
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Laura a její policajti
« Odpověď #1 kdy: 23 Února 2015, 07:13:10 »

Policisté tušili, že má asi zákaz řízení a proto jeli za ní. To mi přijde, jako že ji sledovali už od odjezdu z výslechu s jasným záměrem ji ochránit, jinak asi nešlo tušit předem o řidičce nějského vozidla, že má asi zákaz.
IP zaznamenána

jkraus222

  • Příspěvků: 1 027
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:Laura a její policajti
« Odpověď #2 kdy: 23 Února 2015, 09:16:46 »

To mi přijde, jako že ji sledovali už od odjezdu z výslechu s jasným záměrem ji ochránit
Stačí si pustit video, fízl výslovně říká, že to tak bylo :)
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Re:Laura a její policajti
« Odpověď #3 kdy: 23 Února 2015, 12:11:55 »

No tak to tam právě není explicitně řečeno, alespoň jsem to nenašel :-) Říká, že si kriminalisté všimli. To si ale nejde všimnout náhodou, takže museli toto očekávat a být na to připraveni, alespoň dle mého :-) Protože z videa bych spíše dovodil, že si tak nějak slečna odchází a třeba ve dveřích, nebo na chodbě, si ji všimne duchapřítonný kriminalista, dostane "tušáka", protože se mu spojil její vzhled se "známou firmou", neboli ho osvítí, tak se na ni zavěsí, čeká, až nasedne, jede za ní, nebo ji rychle práskne hlídce a je to. Pokud ale předem tušili, že bude řídit a nezabránili ji v tom a zároveň věděli, že je zfetlá, tak snad i záměrně ohrozili ostatní účastniky silničního provozu. Ale možná se tušák a osvícení vztahuje jen na řízení bez oprávnění a že je při výslechu zfetlá jim tak nějak uniklo :-)
IP zaznamenána