30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Toto se na Novinkách ani jinde neobjeví  (Přečteno 1624 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Toto se na Novinkách ani jinde neobjeví
« kdy: 01 Června 2020, 20:11:27 »

Policisté při honičce motorkáře na enduru sejmuli mladou řidičku VW. Motorkář pokojně a bezpečně ujel.
Teď by mě zajímalo, jak se to zamete pod koberec a jakou pokutu a na jak dlouho řidička dostane zákaz.
(řidička byla zřejmě místní podle RZ, pokusím se zjistit, kdo to je a určitě bychom ji měli pomoci pokud o to bude stát)

IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 033
    • Zobrazit profil
Re:Toto se na Novinkách ani jinde neobjeví
« Odpověď #1 kdy: 01 Června 2020, 20:26:57 »

To je Ford Fiesta, ne? Nebo řidičku s VW odstrčili někam mimo záběr?
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
Re:Toto se na Novinkách ani jinde neobjeví
« Odpověď #2 kdy: 01 Června 2020, 21:02:08 »

Aha dost možný, že to je fiesta, já měl za to, že je to polo, projel jsem jen kolem na pumpičce s telefonem v ruce a nebylo vidět jestli je to modrá šiška nebo VW. Blbě po mě čuměli. Ve chvíli, kdy se to stalo jsem jel na krátkou podvečerní projíždku na pumpičce a byl jsem od místa vzdušnou čarou 500m na kopci a slyšel jsem z údolí  blížící se rachot jednoválce, který se mísil s kraválem houkačky. V podstatě mi bylo hned jasné, co se děje, neboť se tu podobné věci dějí často. (Občas tu blbnou kluci na endurech, ale není s nimi zásadní problém. Jezdí po lesáckých cestách a občas projedou celkem ohleduplně  městem, stroje mají sice většinou bez RZ ,ale mají to v ruce a vědí, co dělají ,na nezpevněných cestách jsou nepolapitelní)   Pak už byla slyšet jen rána, ale jednoválec neutichl  a zvolnil a stále se blížil. Tak asi dobrý. Hlavou mi proběhlo, že by se ty č.....  konečně rozsekali. Do 5 minut zvonil telefon a volala sestřenice s otázkou: Nehonili tě, před chvílí policajti? Tady u důchoďáku sejmuli nějakou holku v autě, čumim na to z okna. Odpovídám, že dnes bych jim asi neujel. Objel jsem si svoje kolečko a přijel to očíhnout asi za půl hodiny.
 
« Poslední změna: 01 Června 2020, 21:08:29 od Martin623 »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Toto se na Novinkách ani jinde neobjeví
« Odpověď #3 kdy: 01 Června 2020, 21:54:40 »

VW polo to neni, ale muzete ji dat listecek s odkazem na toto vlakno za sterac, treba se ozve. Dulezity je, jestli ma vubec o pomoc zajem.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.