30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: STBabiš  (Přečteno 4717 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
STBabiš
« kdy: 06 Září 2018, 21:48:30 »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/gulas-klobasy-a-pivo-zadarmo-na-prvni-predvolebni-sousedskou-veceri-hnuti-ano-dorazily-stovky-lidi-55162?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

“Babišova ochranka muže okamžitě zpacifikovala a převezla ho na policejní stanici.”

Pokud to nejsou fízlové ale jen poskoci toho imigranta tak se domnívám že se dopustili minimálně omezení osobní svobody.
IP zaznamenána

asmodeus

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 630
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #1 kdy: 06 Září 2018, 22:03:00 »

Na tohle téma jsem rozjel debatu na Twitteru. Shodli jsme se, že asi půjde o oficiální ochranku z vnitra, ne o zaplacenou agenturu.
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #2 kdy: 06 Září 2018, 23:56:29 »

Mě zaujala jiná část článku

Citace
Jídlo prý ale překvapivě nebude připraveno z výrobků pocházejících z firem ze svěřenského fondu Andreje Babiše. „Máme své dodavatele, důležitá je pro nás kvalita. Od koho ale suroviny odebíráme, vám říct nemůžu, nechci nikoho poškodit,“ řekl Seznamu Jan Kantor, jednatel společnosti Prague Catering, která bude občerstvení na akci zajišťovat.

Nevím jak daleko to pan Kantor dotáhne když říká že Babišovy dobroty nejsou pro něj dost dobré. :D
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #3 kdy: 07 Září 2018, 00:15:00 »

Mě zaujala jiná část článku

Citace
Jídlo prý ale překvapivě nebude připraveno z výrobků pocházejících z firem ze svěřenského fondu Andreje Babiše. „Máme své dodavatele, důležitá je pro nás kvalita. Od koho ale suroviny odebíráme, vám říct nemůžu, nechci nikoho poškodit,“ řekl Seznamu Jan Kantor, jednatel společnosti Prague Catering, která bude občerstvení na akci zajišťovat.

Nevím jak daleko to pan Kantor dotáhne když říká že Babišovy dobroty nejsou pro něj dost dobré. :D

Fantastické. JAK by asi mohl jednatel Kantor zveřejněním dodavatelů poškodit firmy, od kterých bere potraviny pro catering?  Naopak by je spíš zpropagoval. A Babišovy firmy "poškodil" už tím, že uvedl, že od Agrofertu nenenene, protože kvalita :-). Což je něco, co je stejně většině lidí fuk, pokud dostanou nažrat zadara.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #4 kdy: 07 Září 2018, 05:39:49 »

Pokud by prozradil ty dodavatele tak by se našlo pár jedinců (včetně mě) co by třeba přestali kupovat jejich výrobky a tím by právě byly poškozeni.

https://zpravy.idnes.cz/andrej-babis-hnuti-ano-predvolebni-mitink-pankrac-vejce-pib-/domaci.aspx?c=A180907_064234_domaci_mpl&setver=full

"ANO nabízí příchozím zdarma občerstvení, kávu i pivo."
Dali mu dvě pivka a pak z něj ještě udělalili alkoholika.
« Poslední změna: 07 Září 2018, 09:19:49 od t4455 »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #5 kdy: 07 Září 2018, 10:46:05 »

Pokud by prozradil ty dodavatele tak by se našlo pár jedinců (včetně mě) co by třeba přestali kupovat jejich výrobky a tím by právě byly poškozeni.

https://zpravy.idnes.cz/andrej-babis-hnuti-ano-predvolebni-mitink-pankrac-vejce-pib-/domaci.aspx?c=A180907_064234_domaci_mpl&setver=full

"ANO nabízí příchozím zdarma občerstvení, kávu i pivo."
Dali mu dvě pivka a pak z něj ještě udělalili alkoholika.

Tak já bych určitě nepřestal kupovat výrobky někoho, kdo dodáva cateringové firmě, která mj. zajistila akci pro Babiše. Ti dodavatelé ani nemuseli vědět, o jakou akci jde. Osobně už dlouho nekupuju výrobky Babišových firem, ale tím to pro mě končí.

Hezké, jak dali pánovi s vajíčkem dýchnout a napsali, že výsledek byl pozitivní. Kdyby ten člověk nadýchal cokoliv významného, jistě by napsali, kolikže to bylo.
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #6 kdy: 07 Září 2018, 11:01:22 »

Citace
"ANO nabízí příchozím zdarma občerstvení, kávu i pivo."
Zajímavé, ANO [či LžiDnes pisálek] nepovažuje za občerstvení kávu a pivo. Nebo neumím česky a trpím interpunkční deformací: Domnívám se že věta "Byli tam debilové, dva policisté a lékař" (tam = např. psychiatrická léčebna) znamená, že policisté ani lékař nejsou debilové; což nemusí být nutně pravda, zejména co se týče policistů je to smíše protimluv, ale neznamená to, že autor věty považuje policisty a lékaře za debily.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #7 kdy: 07 Září 2018, 14:04:09 »

"Byli tam debilové, dva policisté a lékař" může znamenat mnohé:

1) Při markantně se obecně vyskytující neschopnosti používat interpunkci může být slovo "debilové" oslovením, před kterým prostě jen chybí čárka.
2) Ve fragmentu věty se vyskytuje přísudek a násobný podmět. Podměty se navzájem logicky nevylučují. Čili představíme-li si text s pomlčkou místo čárky, dostaneme: "Byli tam debilové - dva policisté a lékař", přičemž z číslovky "dva" a použití substantiva "lékař" v singuláru přesně víme, kolik bylo policistů a kolik lékařů. A tak máme další dvě varianty:
2a) Slovo "debilové" se váže k policistům, nikoliv však k lékaři.
2b) Slovo "debilové" je označením množiny, v níž se nacházejí dva policisté a jeden lékař.
3) Je poměrně nepravděpodobné, že bylo textem myšleno, že se na místě vyskytovali jak debilové, tak policisté a lékař. V takovém případě by korektní pořadí podmětů vypadalo "dva policisté, debilové a lékař", příp. "lékař, debilové a dva policisté", aby byla dodržena intelektuální hierarchie.
« Poslední změna: 07 Září 2018, 15:07:22 od kdo »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:STBabiš
« Odpověď #8 kdy: 07 Září 2018, 14:54:25 »

Mě zase možnost 3 docela pravděpodobná přijde. V každým případě stylistika a interpunkce dělají hodně, což samozřejmě znamená, že na to z mladé generace všichni serou o to víc. Pak se vyjadřují jako debilové  ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #9 kdy: 07 Září 2018, 15:21:58 »

Gramatický výklad, to je věda... Vezměte si např. novinové titulky:

Lesní ptáci obsadili Liberec. Lidem ale vadí, budí je a znečišťují auta
Při představě Liberčana, který vzteky nad obsazením své domoviny lesními opeřenci znečišťuje auto poté, co probudil ptáka, mi připadá hrozivá.

Rakouští farmáři nasadí na vlky gumové projektily
Komická představa rudolícího Rakušana, který se marně snaží vecpat velikou psovitou šelmu do malého gumového projektilu, je noční můrou všech ochránců zvířat.

Onanista vzbudil v tramvaji pozdvižení: Pražští strážníci ho dohonili v zastávce Šumavská
... bez komentáře...

Krásnou modelku znetvořil kyselinou: Po pouhých 9 letech zrůdu pustí na svobodu!
Taky se ptáte, za co vlastně tu znetvořenou modelku zavřeli?

Při rekonstrukci staré malby se ukázala skrytá velryba
Prohnaný kytovec čekal za rohem na správný okamžik.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:STBabiš
« Odpověď #10 kdy: 07 Září 2018, 15:29:47 »

A tak samý lžidnes, hovinky a blesk - todle nejsou noviny, žejo, tam právě obsazují nějaký studenty ze středních a podobný brigádníky co přepisují nesmysly ze svodek, ČTK a zahraničních médií a málokdo z nich umí pořádně psát. V některých dalších magazínech je to krapet lepší, i když je otázkou, o kolik 8) Tam možná berou těch pár, co jim psaní jakž-takž jde a trochu se o to zajímají…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #11 kdy: 07 Září 2018, 16:03:41 »

Jsem rád že se můj pojem StBabiš tak hezky ujal:-) I když po šesti letech co ho používám čekal větší rozšíření:-)))
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #12 kdy: 07 Září 2018, 16:41:41 »

kdo: Nemůžu zapomenout na jeden předvolební slogan "Do tří let pivo za pět korun!". Všichni jsme to pochopili stejně a začali jsme diskutovat, kde by se dali půjčit dvaapůlroční caparti...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:STBabiš
« Odpověď #13 kdy: 07 Září 2018, 16:49:25 »

IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:STBabiš
« Odpověď #14 kdy: 07 Září 2018, 17:42:37 »

Ten patok někdo pije? Sou lepší piva co ani nestojí randál…je to tak akorát vo reklamě.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky