30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Nejvyšší správní soud bude moci odmítnout téměř jakoukoli kasační stížnost  (Přečteno 3350 krát)

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 251
    • Zobrazit profil

https://echo24.cz/a/SSjyw/posledni-pojistka-podnikatelu-pred-zvuli-bernaku-ma-namale

Ale teda nevim, zda antiBures je v dnesni dobe nejlepsi argument v parlamentu...
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil

Pěkné, pomalu to spěje k zatočení s fintou s advokátem....
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Krasne na tom, je ze to opet prosazuji "demokrate" Benda * ODS...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

Ať mi nikdo neříká, že to není někým lobované, protože ODS v opozici přece musí mít spíš radost z toho že NSS nestíhá - nefukčnost státní správy přece padá vždy na politiky aktuálně u moci a pro opozici je do jisté míry čím hůře tím lépe. Velké kausy kdy se podnikatelé právě jenom díky NSS ubránili zvůli fašistů z finanční správy ... já prostě nevidím jediný logický důvod, proč by zrovna ODSka měla toto podporovat natož iniciovat.
Nebo máte pro to jiné vysvětlení ? 
IP zaznamenána

Forseti

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil

Ať mi nikdo neříká, že to není někým lobované, protože ODS v opozici přece musí mít spíš radost z toho že NSS nestíhá - nefukčnost státní správy přece padá vždy na politiky aktuálně u moci a pro opozici je do jisté míry čím hůře tím lépe. Velké kausy kdy se podnikatelé právě jenom díky NSS ubránili zvůli fašistů z finanční správy ... já prostě nevidím jediný logický důvod, proč by zrovna ODSka měla toto podporovat natož iniciovat.
Nebo máte pro to jiné vysvětlení ?

Toto je dlouhodobější a obecnější jev, kdy úředníci, fízlové, partaje a politici bez rozdílu partají se snaží "umravnit" ovčana. Před cca. 15ti lety jsem to četl v nějaké "legislativní koncepci" MVČR... Psalo se tam v podstatě o tom, že "je potřeba" občany zase dostat pod kontrolu, protože sebevědomý a nebojácný občan je obtížně řiditelný, znevažuje státní aparát a je vůbec je s ním moc sraní a blbě se vládne. V podstatě šlo o to, že velké formální znaky demokratůry (volby, základní dělba moci) budou zachovány, svoboda občana ale bude muset být vrácena alespoň do doby před rok 1989. Bylo to psáno hodně natvrdo, až jsem se divil, že si to takto někdo dovolil napsat..., ale oni už věděli...
Tohle je přesně ono - NSS zůstane, ale bude si moci vybírat … = čím se bude zabývat rozhodneme my (dříve strana, dnes úřad).
Bendu a ostatní zasloužilé posrance by to opravdu chtělo v zájmu občanské svobody poslat do Mišelínky tahat pneumatiky ...
IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil

a že by se někdo zabýval proč je vič kasačních stížností? žeby třeba pro nefunkční a tupé správní orgány?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil

No tak je to logické, když soudy nižších instancí stále více vydávají rozsudky ve stylu že koule je hranatá, pak se samozřejmě zoufalí občané obracejí na NSS.
IP zaznamenána