30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Mercedes s českou značkou se po slovenské dálnici řítil rychlostí 196 km  (Přečteno 3216 krát)

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Policie upozorňuje, že v kontrole rychlosti na dálnicích bude pokračovat. „Rychlost jízdy je jedna z nečastějších příčin dopravních nehod. Tito řidiči svou riskantní jízdou ohrožují nejen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu,“ uvedla policie.

Nevěřim že jim tyhle hovna kdokoliv žere, ale u nás jsme na tom naprosto stejně, teda možná hůř o to, že to máme o papíry a body. Taky je hezký jak vyzvedávají jen auta vyšší třídy, to mi obecně pasuje na slovenskou mentalitu celkem dobře (tedy aspoň na mentalitu těch slováků, co znám osobně), závist.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil

Anebo možnost lépe kasírovat.
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil

Ono z takové Fabky HTP prostě těch 196km/h nedostaneš ani kdybys byl milionář  ;)

a nemyslím, že je to specifikum Slovenska. Objeví se snad ve zprávách v ČR Oktávka co pádí po dálnici dvě kila? Zato velké černé luxusní drahé nebezpečné bávo co jede 150 za hoďku je tam každou chvíli
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Lednový výlet do Bratislavy, jedu po D2 od Břeclavi tak předpisových 130 km/h. A každou chvíli mně někdo předjížděl, nejčastěji polská a slovenská značka. A co benzinka, tam policejní hlídka a nejčastěji kontrolované auto - česká SPZ.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

Lednový výlet do Bratislavy, jedu po D2 od Břeclavi tak předpisových 130 km/h. A každou chvíli mně někdo předjížděl, nejčastěji polská a slovenská značka. A co benzinka, tam policejní hlídka a nejčastěji kontrolované auto - česká SPZ.

Příště si udělej výlet do Německa, myslím že budeš mít radost. Tyhle zažité standardy tam nejsou.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mesec

  • Příspěvků: 1 010
    • Zobrazit profil

Už jsem taky jel. Po dálnici jedu 160/km h a polovina aut mě předjíždí. I když u nás když jedu 130 km/h, tak většina předjíždí mě.
IP zaznamenána