30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování pod mostem / soukromý pozemek  (Přečteno 9052 krát)

icu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 337
    • Zobrazit profil
Re:Parkování pod mostem / soukromý pozemek
« Odpověď #15 kdy: 07 Září 2016, 16:58:57 »

Ano, na mostech Hlávkově i Barikádníků ty cedule jsou (nebo alespoň byly, už jsem tam delší dobu jak spolujezdec nejel), ale upřímně - pozorný řidič tam má co dělat s auty (radary, pruhy pro autobusy...) okolo, že nějakou zónu o parkování řidičův mozek vytěsní jako nejméně důležitou věc. Takže rozumím, že si ty cedule nikdo nevybavuje. A možná budou i jinde, ale vzhledem k ceně hliníku si troufám tvrdit, že minimálně jeden vjezd na Prahu 7 bude bez takové cedule neustále.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování pod mostem / soukromý pozemek
« Odpověď #16 kdy: 08 Září 2016, 11:03:00 »

Když jsem to řešil tak jsem hledal cestu na Google maps a těch příjezdů není tak moc a ty značky tam jsou.. ale existuje myslím cesta bez značky.. ale nemám to ověřené reálně.

Správko o stání v té zóně bych si rád dal.. ale jak píšu.. když provozovatel nezaplatí odpustek tak se už nikdy nic dalšího nestalo.
IP zaznamenána

SL

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Parkování pod mostem / soukromý pozemek
« Odpověď #17 kdy: 26 Září 2016, 02:48:52 »

;D ;D

Tohle místo je populární.. už jsem ho řešil nezávisle na sobě asi pětkrát  ;D

Pes je zakopaný jinde než si myslíte.. a klíčem je otázka co psal Mates.. když by lísteček neodnesl vítr  :) tak zjistíte že obvinění zní.. nerespektování dopravní značky IP 25a "zóna s dopravním omezením".

Totiž soudruzi z Prahy 7 to vymysleli.. celé území Prahy 7 je jedna velká zóna zákazu stání.. značky začátku a konce zóny jsou údajně na všech příjezdových cestách na hranicích městské části.

Už dorazila výzva provozovateli vozidla - vozidlo na IČ - já FO.

,,IZ8A "zóna s dopravním omezením"
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování pod mostem / soukromý pozemek
« Odpověď #18 kdy: 26 Září 2016, 11:21:09 »

Takže ignorovat a už se nic dalšího nestane.. když by stalo tak napsat sem.. ale mám tušení že ani tohle nebude ten první případ parkování tam který se dostal za odpustkový dopis  :)
IP zaznamenána