30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Tuhy dostal kladu  (Přečteno 5201 krát)

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil
Tuhy dostal kladu
« kdy: 29 Října 2016, 10:24:43 »

https://www.novinky.cz/krimi/418981-policejni-sef-tuhy-nesmi-pul-roku-ridit-a-zaplati-10-tisic.html

Jeho chyba - mela nam/vam napsat :-)
Holt ma "koule a je to rovnej chlap"
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #1 kdy: 29 Října 2016, 10:34:16 »

Pul roku bude mit ridice, myslim ze mu to je fuk
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 146
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #2 kdy: 29 Října 2016, 11:19:42 »

Mimo to soudím, že pokud by se na nás tady obrátil, že bychom si ho patřičně vychutnali…
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #3 kdy: 29 Října 2016, 11:45:50 »

Citace
Porušení dopravních předpisů přiznává a k věci se prý rozhodl postavit jako chlap, tedy nemíní jakkoli uložený trest rozporovat, přestože by mohl podat odvolání. To ale odmítl.

--------

Ministr Chovanec nyní považuje celou záležitost za uzavřenou. „Ztotožnil jsem se se závěry šetření odborného úseku ministerstva vnitra a na jejich základě přijal rozhodnutí, které považuji za adekvátní. Jsem rád, že se k tomu policejní prezident postavil jako chlap a vzdal se lhůty na odvolání,“ napsal ve čtvrtek Právu.

Ještě že nemáme třeba policejní prezidentku.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 146
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #4 kdy: 29 Října 2016, 13:15:40 »

taky mi to připadá genderově poněkud nevyvážené. Proč se třeba k tomu nepostavil jako žena?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 215
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #5 kdy: 29 Října 2016, 13:42:59 »

Citace
Porušení dopravních předpisů přiznává a k věci se prý rozhodl postavit jako chlap, tedy nemíní jakkoli uložený trest rozporovat, přestože by mohl podat odvolání. To ale odmítl.

--------

Ministr Chovanec nyní považuje celou záležitost za uzavřenou. „Ztotožnil jsem se se závěry šetření odborného úseku ministerstva vnitra a na jejich základě přijal rozhodnutí, které považuji za adekvátní. Jsem rád, že se k tomu policejní prezident postavil jako chlap a vzdal se lhůty na odvolání,“ napsal ve čtvrtek Právu.

Ještě že nemáme třeba policejní prezidentku.

Ma byt prikladem a namisto toho pacha prestupky - v civilizovane zemi je to na odstoupeni (nebo odvolani) postu, u nas dostane smesnou pokutu... a jeste je pochvalen, ze se zachoval, jako chlap...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

am6

  • Příspěvků: 224
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #6 kdy: 29 Října 2016, 18:18:22 »

Pul roku bude mit ridice, myslim ze mu to je fuk
Omyl, jen 3 měsíce. Po polovině trestu požádá o prominutí, kterému bude vyhověno, když se k tomu přeci postavil jako chlap.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #7 kdy: 30 Října 2016, 00:42:27 »

Fakt je ten, že překročil rychlost a změřili ho. Pravděpodobně na místě, kde překročit rychlost není nic vážného (protože jinak by neměřili). Volání po větší represi směrem kamkoliv v dopravě mi nepřijde adekvátní kvalitám tohoto serveru. Problém byl, že měl neoznačené vozidlo, jelikož v označeném by to nikdo neřešil. Třeba tady jsem natočil na D5 fízly ve služebáku 50+kmph. Nemyslím si, že by je měli potrestat, ta komunikace tu rychlost kapacitně bez většího problému zvládne. Spíš by měli stáhnout ty PolCamy co na té D5 jezdí.

https://www.youtube.com/watch?v=F3yBZR9cNMY
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 146
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #8 kdy: 30 Října 2016, 08:17:28 »

Ano, kdyby se jednalo o prostého občana, pak je to zcela OK. Nicméně se jedná o nejvyššího představitele organizace, jenž má podstatnou část své živnosti založenou právě na buzeraci ostatních právě tam, kde nikde nikdo nikoho neohrožuje…
Takže sorry, ale na tuhle notičku „solidarity“ právě u tohoto pana policejního šéfa tu asi málokdo přistoupí, takže jen houšť, ať si vychutná alespoň čátečně plody represe, kterou on sám pomáhá zde zavádět. Jen bych naopak zdůraznil, že než se ohánět tím, jak byl „jako chlap“, tak místo toho měl být okamžitě postaven mimo službu!
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #9 kdy: 30 Října 2016, 08:38:03 »

Jenže panu vrchnímu je to jedno, prostě bude jezdit s firemním řidičem.
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 146
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #10 kdy: 30 Října 2016, 09:20:53 »

přesně tak, z našich kapes. Proto se domnívám, že na místě by byla jeho okamžitá rezignace…
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #11 kdy: 30 Října 2016, 10:43:32 »

Mě zaujal ještě jeden aspekt Tuhého přestupku, a to mediální. Jak se to tak přihodilo, že správní orgán informuje o průběhu konkrétního řízení média? Může správní orgán (zde zastoupený mimochodem ministrem vnitra Chovancem) veřejně komentovat, jak se k obvinění samotný obviněný postavil?

Chovanec: "Ztotožnil jsem se se závěry šetření odborného úseku ministerstva vnitra a na jejich základě přijal rozhodnutí, které považuji za adekvátní. Jsem rád, že se k tomu policejní prezident postavil jako chlap a vzdal se lhůty na odvolání." (jinak je pochopitelně zcela absurdní, že vzdání se opravných prostředků hodnotí představitel strany, která se "jako chlap" neumí postavit ani pravomocnému rozsudku)

Já si celou věc vysvětluji jako cílenou PR akci, která má zdůvodnit další represi s odkazem, že to platí i pro ty nejvyšší. Nejde - jak psal předřečník - o to, že by Tuhý "ochutnal vlastní medicínu". Prostě prasil v obci, chytili ho, byla cesta, jak se z toho lehce vymotat, ale usoudili, že se bude hodit ukázat se mediálně "jako chlap" a povzbudit ovce k radostnějšímu bečení při placení pokut.:-)

Tuhý také vysvětloval, že prasil, protože spěchal řešit Turka snad na Bezpečnostní radu státu či co... Už to je snad jasné, že jde o krajní nouzi, snad by přestupkem mohlo být to, že nebyl pod majákem. Kdo se nyní postará o naši bezpečnost, když Tuhý nebude nikam jezdit? Samozřejmě můžeme být klidní... bude mít řidiče.

IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Tuhy dostal kladu
« Odpověď #12 kdy: 30 Října 2016, 11:40:22 »

Kecy, samé kecy.
To jeho "služební" vozidlo bych chtěl vidět. Nejspíš si pěkně nechává proplácet cestičku na Moravu svým vozem.
http://www.epravo.cz/top/zakony/sbirka-zakonu/vyhlaska-ministerstva-vnitra-o-vnejsim-oznaceni-policie-a-prokazovani-prislusnosti-k-policii-13796.html

Nebo jste už někdo někdy slyšel, že by jedni policajti zastavovali auta jiných označených spěchajících policajtů. To by se za chvíli mohli honit všichni navzájem.

IP zaznamenána