Poradna > Potřebuji poradit - vedení správního řízení

Statistika rychlosti vyřízení odvolání

<< < (2/11) > >>

2M:
Thom@s:
Příklad v návodu na promlčení vysvětluje standardní situace.. aspoň jsem se snažil..
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=5064.0

Aby ta statistika něco říkala tak by se mělo uvést i kdy to odvolání bylo.. že odvolání v roce 2014 trvalo nějakou dobu nemusí vypovídat o tom jak to je teď..
..a jaký to byl přestupek.. protože některé asi mají prioritu.. aspoň mi připadá že i ve stejném kraji se liší šance na vyhnití třebas u špatného parkování a u alkoholu.

Thom@s:

--- Citace: 2M  08 Listopadu 2017, 10:07:52 ---Thom@s:
Příklad v návodu na promlčení vysvětluje standardní situace.. aspoň jsem se snažil..
https://www.30kmh.cz/index.php?topic=5064.0

Aby ta statistika něco říkala tak by se mělo uvést i kdy to odvolání bylo.. že odvolání v roce 2014 trvalo nějakou dobu nemusí vypovídat o tom jak to je teď..
..a jaký to byl přestupek.. protože některé asi mají prioritu.. aspoň mi připadá že i ve stejném kraji se liší šance na vyhnití třebas u špatného parkování a u alkoholu.

--- Konce citace ---

Diky, toto jsem cetl a znam. Skvela prace! Jen jsem si chtel overit, ze odvolacka se do toho take pocita.

Edit gram.

joekilla:
KÚOK - rozhodnutí do 2 měsíců o vcelku standardním odvolání (rychlost). Rozhodnutí do 3 měsíců o odvolání na 30 stran (taky rychlost). Rok 2017-2018.

imperator_cz:
Dvůr Králové -> Královehradecký kr. - odvolání zamítnuto do 4měs (8-10/2017)
Praha -> MD -> hnije již od května 2016

joekilla:
JMK - rozhodnutí po 2,5 letech (!)

Doplnění: ale klidně také již po 2 měsících. Velmi podobný případ jako Behemot v prvním příspěvku. Lze usuzovat, že odvolání proti rozhodnutí SO1, které trpí na pohled zjevnou formální vadou, vyřizují cca po této době bez ohledu na kvalitu a obsah odvolání. V každém případě doporučuji doplňovat odvolání nejpozději do dvou měsíců od podání blanketního, což vypadá jako nejkratší reakční doba úřadu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi