30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Průběh ÚJ  (Přečteno 3014 krát)

Eric

  • Příspěvků: 647
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #30 kdy: 03 Května 2024, 17:26:26 »

Jak to dopadlo s tím videem - máte ho?
IP zaznamenána

anipenny

  • Příspěvků: 135
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #31 kdy: 03 Května 2024, 17:33:58 »

Já bych ještě před výslechem chtěl vidět soupisku ( to je první strana spisu kde se píše obsah spisu, kdy a co bylo do spisu vloženo) a vytipoval bych si dvě, tři položky ať mi je ukáže fyzicky, ne v elektronické podobě. No samo že by ti neukázala to co máš doma  ;D Trval bych ať dá do zápisu, že nepředložila originál a když tedy nemá originál, kde vzala sken toho papíru? Omlouvám se za tykání, ale prosím, drž se zásady: občan může cokoli co zákon nezakazuje. Ouřada zase jen to co mu zákon přikazuje. Řízení, pokud se nepřiznáš k vlastnictví toho papíru, který si nikdy neviděl, bude trpět nezhojitelnou vadou. A pokud to podpoří ještě svědek tím, že tě nepoučili mělo by to být WIN. Neber ohledy na úřad, můj děda se celý život řídil příslovím: větší pes mr.á a vždy své průsery ustál. Pocit že lžeš ouřadovi si zakaž!!! a měl bys to vyhrát
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #32 kdy: 03 Května 2024, 17:46:36 »

Eriku mám, ale nenašel sem způsob,jak ho upravit tak,aby se nepoznali... ono tam toho moc není, jen že mi říká že za to odmítnutí co jsem spáchal mi hrozí delší zákaz řízení jeden až dva roky a že mi zakazuje pokračovat dále  v jízdě a vrací mi doklady, fakticky děj až po tom, co jsem řekl že na výlet spolu dnes nejedeme a do trubky foukat nebudu. Oni ani v tom úředním záznamu to hodnocení nepopsali tak,že bych vypadal nalitej, jen že mám chování odmítavé. Zkrátka jsme slavili,vypil sem přes  10 piv, po 5 hodinách spánku jsem se probudil čilej a jel kousek a co čert nechtěl, bubáci byli zrovna lovit. Ale co už no...Byla to chyba..
« Poslední změna: 03 Května 2024, 18:29:42 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #33 kdy: 03 Května 2024, 18:45:30 »

Já bych ještě před výslechem chtěl vidět soupisku ( to je první strana spisu kde se píše obsah spisu, kdy a co bylo do spisu vloženo) a vytipoval bych si dvě, tři položky ať mi je ukáže fyzicky, ne v elektronické podobě. No samo že by ti neukázala to co máš doma  ;D Trval bych ať dá do zápisu, že nepředložila originál a když tedy nemá originál, kde vzala sken toho papíru? Omlouvám se za tykání, ale prosím, drž se zásady: občan může cokoli co zákon nezakazuje. Ouřada zase jen to co mu zákon přikazuje. Řízení, pokud se nepřiznáš k vlastnictví toho papíru, který si nikdy neviděl, bude trpět nezhojitelnou vadou. A pokud to podpoří ještě svědek tím, že tě nepoučili mělo by to být WIN. Neber ohledy na úřad, můj děda se celý život řídil příslovím: větší pes mr.á a vždy své průsery ustál. Pocit že lžeš ouřadovi si zakaž!!! a měl bys to vyhrát
Děkuji,no je to zřejmě moje jediná šance,protože stejně, ve finále co se týká řádného poučení při úkonu se asi uvěří opicajtům jak je zvykem.
Jakoby žádnej náznak mi nedala,abych to navalil zpět a to měla i možnost při opicejním výslechu a ani zmíněno že něco dokazuje například kopií ,spíš to ani ještě neví,nebo nevim, nedovedu si to vysvělit..  ;D

« Poslední změna: 03 Května 2024, 19:23:07 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #34 kdy: 03 Května 2024, 19:05:50 »

Prostě normál psaný zaschlou propiskou, foto slabší,ale je to ten, který sem nikdy neviděl  :D
Tak uvidím co bude, zda až na to přijde,tak tam nastraží kopii z počítače a bude si myslet, že jsem stejně nepozornej jako ona a v klidu přijmu nejnižší trest kterej jsem dostal prvně příkazem,nebo to svede na mě,že sem to černou magíí přemístil.
« Poslední změna: 04 Května 2024, 11:42:01 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #35 kdy: 03 Května 2024, 19:52:45 »

Zda by třeba nebylo na místě až dojde na lámání chleba, říct hele tak takhle to nejde, skoro půl roku mě tu popotahuješ a pak asi ztratíš údajný úřední dokument kterým mě dehonestuješ a ještě to svádíš na mě , či jinak ,děláš to dokazování kopií či co to je, kterou mohl nakreslit,pozměnit kde kdo, tak tady máš námitku podjatosti od uklizečky až po starostu,protože já nemůžu vědět kdo z nich to byl že jo.... ted už to bude v květnu 6 měsíců od vydání příkazu, zkusit to třeba brzdit do prázdnin,páč jim to dost trvá všechno a zatím jsem se ještě ani jednou neomluvil z žádného jednání...
« Poslední změna: 03 Května 2024, 20:56:42 od Lopata54 »
IP zaznamenána

Lopata54

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Průběh ÚJ
« Odpověď #36 kdy: Dnes v 11:47:04 »

Takže dnes ráno jsem šel náhodou kolem a stavil sem se nahlížet před výslechem svědka, přišel jsem,řekl jsem že potřebuji znovu kopie výslechu opicajtu, protože jsem je někde potratil,nebo sem je tam zapomněl, oka pořídíme ale zaplatíš. Hodila to přede mě a přesně se tak stalo, podle toho prvního soupisu chybí celkem 2 možná 3 stránky, toto hned namítám, desky mi jsou sebrány, baba to po vlastní kontrole totálně banalizuje, že je to vlastně jedno, kopie jsem již prej dostal a může je znovu pořídit a ona to má v elektronické podobě a přece  při každém jednání jsem to viděl na obrazovce,zapíná monitor a ukazuje mi to znovu. Oponuji že mně to jedno rozhodně není a chci to hned zaprotokolovat. Takže jsem vznesl, že chybí v listinném spisu oznámení o přestupku a úřední záznam od policie a že mi není vůbec jasné co to má znamenat a že správní orgán se v průběhu řízení ani jednou nezmínil o tom, že provádí dokazování kopiemi bůh ví odkud, které lze snadno pozměnit a že to považuji za procesní vadu. Ok zapsáno, podepiš a táhni. Tvl skoro vůbec nic na to neřekla,jak když to je banalita,kterou se zabejvat vůbec nemusí.  :x ve čtvrtek výslech svědka, pak už nevim co jinýho ještě navrhnout, zdá se, že jsem už vyplácal úplně vše a uvidíme tedy zda i přes tyto vady mi to nasolí a jak se s tím případně v rozhodnutí vypořádá. K podkladům před vydáním rozhodnutí se jí vyjádřím obdobně, 1. na prvním a druhém jednáním jsi mi evidentně dokazovala pochybnou kopií,bez toho abych o tom vůbec věděl,jakým listem to děláš a bez tohoto dokumentu nevím proč a jak jsi mně uznala vinným již příkazem. 2. výslech opicajtů rozhodně ok nebyl. 3. A k videu- stejně mně nepoučili při úkonu,řekli čeho jsem se měl dopustit až při rozlučce a už sem neměl možnost nápravy, toho co mi dáváš za vinu.
« Poslední změna: Dnes v 13:07:10 od Lopata54 »
IP zaznamenána