30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Za nehodu po vybrždění kamiónu na dálnici řidič trest nedostal. Omyl s pedály...  (Přečteno 3387 krát)

cyklista

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 458
    • Zobrazit profil

...obžalovaný vylezl po nehodě z vozidla v šoku...
Asi nečekal, že když vybrzdí náklaďák, skončí mu ten kamion v kufru. Ale řidič kamionu by si měl aspoň dodatečně přečíst dfensův dnešní článek.
IP zaznamenána

SimSon

  • Příspěvků: 384
    • Zobrazit profil

„Slíbil jsem dětem přečíst před spaním pohádku"

Nestihl to, tak si tu pohadku nechal pro soud. 20 let profesionalni ridic co si plete plyn/brzda? Jasne, verime!
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

No ta jeho reakce po nehodě opravdu neodpovídala tomu že by byl v šoku
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Pořád mi je záhadou ten myšlenkový pochod, co mu prošel u soudu. Jsem za kamčákem, chci předjet, sešlápnu plyn (na volnoběh ho nepředjedu) předjíždím a pak někde mezi brzdou a plynem hledám druhou nohou turbo, protože spěchám za dětmi?
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Je s podivem, že tahle obhajoba prošla. Obyčejně se nezastávám kamioňáků, je to povětšinou zkurvený dobytek s IQ trepky velké, ale tady kamioňák změnit pruh musel, dal i blinkr. A kdyby fotřík fakt spěchal číst dětem pohádky ovčí babičky, nehodil by myšáka mezi ten kamion a náklaďák před ním, ale zůstal by v levém a jel dál. O omylu s brzdou/plynem by se dalo mluvit u automatu, ale i tak je to nepravděpodobné...
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil

No z videa jde vidět:
- agresivní zařazení těsně před kamión
- brzdění se mi zdá moc dlouhé na "omyl"

Moc věrohodně to a mně nepůsobí.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

IP zaznamenána