30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7

Autor Téma: Občanský průkaz  (Přečteno 19401 krát)

burtonbell

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 564
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #75 kdy: 11 Února 2016, 22:08:20 »

já bych se optal, jak ji může taková prkotina hrubě urazit, když dobrovolně sama ze sebe volbou svého "zaměstnání" udělala vědomě mafiánskou svini příživnickou, která má morální úroveň hrudky hnusu, jíž objevila v podpaždí jednoho jitra
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #76 kdy: 11 Února 2016, 23:49:51 »

Je idealnejsi pripad na podjatost soudruzky co se vzdelava na wiki? Jinak NSS uzna na ochranu uredniku asi cokoliv http://www.nssoud.cz/files/SOUDNI_VYKON/2010/0037_5As__100_20110317034801_prevedeno.pdf.
S tímhle judikátem nemám problém, většina těch výroků je hodnocena tak, že to sice úplně normální podání není, ale nemá to intenzitu, která by byla s to nějak narušit účel řízení (což je primární objekt toho pořádkového deliktu). Tj. je to jen pokračování v trendu relativně zdrženlivého posuzování oné hrubé urážlivosti.

Vaz tomu rozhněvanému učiteli zlomilo nepodložené obviňování úřednictva z braní úplatků a páchání dalších TČ. Což nebylo úplně chytré, protože postih za pořádkový delikt je, řekněme, jedna z těch lepších variant, kterou taková věc mohla skončit. Tohle nedělejte, soudružka je v pohodě.
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #77 kdy: 12 Února 2016, 07:53:24 »

Dobře, děkuji za návrhy. Sepsal jsem námitku podjatosti. Jsem teď trošku mimo hru a moc se v tom ani neorientuju, tak nevím jestli jsem se zbytečně nerozepsal. Nejsem cikán ani homosexuál, ale přišlo mi že to takhle působí víc rozhořčeně. Sice budou tušit že si z nich dělám srandu, ale pochybuju že mi to můžou prokázat.
Když tak opravte nebo dejte vědět co chybí nebo co by tam být nemělo, a jestli nepodat námitku i proti úřadu jako celku - příjem z pokuty atd.

A kdyby se našel někdo kdo by teď tu káru aspoň chvíli táhl za mne ( samozřejmě za odměnu ) napište.

Sell
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #78 kdy: 12 Února 2016, 08:39:35 »

Hezká podjatost. Jinak já to klidně vezmu.
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #79 kdy: 12 Února 2016, 09:01:48 »

Takže to takhle můžu poslat? To sdělení ( vyhovění žádosti ) na které se odvolávám přišlo do DS 9. února, tak to mám poslat ( včasnost ) ještě dnes? Není už pozdě? A adresovat úřadu - tak jak to mám teď, nebo dotčené úřednici?
Jinak díky a když tak napište pm jak by vám to vyhovovalo.

Sell



IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #80 kdy: 12 Února 2016, 09:13:06 »

Hezká podjatost. Jinak já to klidně vezmu.

Podjatost je to hezká, což o to. Já sám jsem dokonce kdysi uvažoval o tom, že bych uvedl, že jsem měl s úřední osobou intimní poměr společně s další ženou, úřední osoba to nerozdýchala, je zhrzená a proto podjatá.:-)

Ale aby podjatost měla nějaký oddalovací efekt, je třeba namítat podjatost celé radnice včetně starosty, aby se s podjatostí musel popasovat kraj. Takhle si to vyřídí během pěti minut a bude vymalováno.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #81 kdy: 12 Února 2016, 10:28:40 »

Jenže pokud podjatost namítne dostatečně nenápadně, tak může úřad spáchat další chybu. Další chybu může spáchat tím, že navrhne na zastupování mně a úřad mi nedoručí do datovky.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #82 kdy: 12 Února 2016, 17:17:57 »

Ještě zvažte, zda nezůstat u původního neurážlivého oslovení a namísto neosobního "osoba" namítat podjatost soudružky. On už jí to soudruh soudce vysvětlí, že se nemůže jednat o hanlivé oslovení.  :)
IP zaznamenána

Zdenda

  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #83 kdy: 12 Února 2016, 19:38:23 »

 :)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 146
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #84 kdy: 12 Února 2016, 20:06:37 »

No, já si myslím, že je poměrně vysoká šance, že to dostane některý z těchto soudců, kterým u oslovení „soudruhu“ zjihne oko dojetím nad vzpomínkou po starých dobrých časech…
Seznam soudců (bývalých členů KSČ před listopadem 1989) je vytvořen z podkladových materiálů ke jmenování soudců zpracovaných soudy. Část údajů v letech 1996 až 2006 byla získána z čestných prohlášení soudců (viz příloha).
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 092
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #85 kdy: 07 Května 2016, 10:55:18 »

Má to nějaký vývoj?
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #86 kdy: 07 Května 2016, 11:30:14 »

Má, proběhlo druhé kolo, kde byl opět uznán vinným. Na to jsme napsali odvolání, protože druhé kolo proběhlo bez nařízení ústního jednání :-) Prostě baba jen sepsala nové rozhodnutí.
Teď je to zase na odvolačce.
IP zaznamenána

dmitrijsadlo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 220
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #87 kdy: 09 Května 2016, 11:10:35 »

jaky je tedy predpokladany sled nasledujicich udalost? odvolacka to zrusi, baba udela ustni jednani a pak?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #88 kdy: 09 Května 2016, 11:22:20 »

Má, proběhlo druhé kolo, kde byl opět uznán vinným. Na to jsme napsali odvolání, protože druhé kolo proběhlo bez nařízení ústního jednání :-) Prostě baba jen sepsala nové rozhodnutí. Teď je to zase na odvolačce.
No ale proběhlo-li řádně ÚJ v prvním kole, tak už ho v druhém nutně konat nemusí. Tedy bude to záležet na důvodech, pro které bylo první rozhodnutí zrušeno, a vysloveném právním názoru odvolačky, ale rozhodně to neznamená automatickou povinnost ÚJ opakovat ...
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Občanský průkaz
« Odpověď #89 kdy: 09 Května 2016, 11:45:47 »

Má, proběhlo druhé kolo, kde byl opět uznán vinným. Na to jsme napsali odvolání, protože druhé kolo proběhlo bez nařízení ústního jednání :-) Prostě baba jen sepsala nové rozhodnutí. Teď je to zase na odvolačce.
No ale proběhlo-li řádně ÚJ v prvním kole, tak už ho v druhém nutně konat nemusí. Tedy bude to záležet na důvodech, pro které bylo první rozhodnutí zrušeno, a vysloveném právním názoru odvolačky, ale rozhodně to neznamená automatickou povinnost ÚJ opakovat ...

Bylo zrušeno, protože úřad nijak nedoložil materiální aspekt přestupku. Úřad v druhém kole nijak nekonal, nic neprojednal, pouze sepsal nové rozhodnutí, kde materiální aspekt opět neřešil.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7