30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Hrdinové všedního dne: Bonzáctví je národní sport, říká s povzdechem policista  (Přečteno 2347 krát)

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

To jsou zase perly:
Co uděláte, pakliže nemáte dostatečnou zásobu ochranných pomůcek tak, abyste je navlékli pokaždé, když vystoupíte z auta a přiblížíte se k člověku, který může být koronavirem nakažen?
Pokud bychom se setkali s člověkem, u kterého bychom měli podezření, že je nakažený, což pohledem identifikujeme nejspíše tak, že se dotyčný v důsledku zvýšené teploty potí více, než je zdrávo, či kašle (...)

Mozkové myšlení je zpět!   ;D
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil

"Q:Jak se k vám lidé vlastně chovají, když je „ hlídáte“, aby dodržovali nouzovým stavem daná pravidla pohybu venku?

A:Vesměs slušně. Omezující obecná nařízení vlády nerespektují často jen narkomani nebo lidé pod vlivem alkoholu. Ti z toho mívají třeba legraci. To pak může skončit i donucovacími prostředky z naší strany a následným oznámením na správní orgán za porušení nařízení vlády.

Q:Co to znamená?

A:Když člověk neuposlechne výzvu jménem zákona, aby své chování změnil, svedeme ho na zem a dostane pouta. Oznámíme ho pro neuposlechnutí výzvy na úřad městské části a nově i na hygienickou stanici za porušení nařízení vlády. Je ale pravda, že je to pro mne trošku úsměvné. V životě by mě nenapadlo, že budu někoho pacifikovat pro nenasazení roušky, je to takový hon na čarodějnice. Když vidím člověka bez ní, zastavím ho slušně, upozorním ho ve vší slušnosti, aby si ji nasadil proto, aby se chránil a chránil hlavně ostatní, a pokud skloní hlavu a omluví se, že zrovna třeba kouřil, necháváme to být. Jsme lidi, taky se potřebujeme napít a rouška jde stranou. Pro tohle máme pochopení, ale už ho nemůžeme mít pro to, když nás lidé pošlou kamsi a po opakovaných slušných výzvách nás mají, jak se říká na salámu, a třeba po nás tu roušku, místo aby si ji nasadili, mrsknou. Pak nezbývá, než někoho takového v rámci ochrany ostatních obyvatel zpacifikovat."


Nevim proc, ale pripomina mi to Smrt je mym remeslem od Roberta Merle.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

pokutobijec

  • Příspěvků: 228
    • Zobrazit profil

Tahle spojitost mě nenapadla. Knihu jsem četl a máte pravdu, něco na tom je.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil

Tak predstavu o cloveku ma jinou... je zjevne oc jde
a pokud skloní hlavu a omluví se, že zrovna třeba kouřil, necháváme to být.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 028
    • Zobrazit profil

Je smutné, že s takovým zbytečným parazitem vůbec někdo dělá rozhovor. Ale asi presstitutka Radka Červinková nic lepšího nedokáže.

Ale je tam jistá dávka fízlovy sebereflexe, to nelze popřít:

Pak se nedivte, že vám tady běhá blázen po ulici s nožem či pistolí v ruce a vyhrožuje kde komu.
IP zaznamenána

lerion

  • Příspěvků: 848
    • Zobrazit profil

Pak se nedivte, že vám tady běhá blázen po ulici s nožem či pistolí v ruce a vyhrožuje kde komu.

Ze maji mestaci sluzebni pistole jsem vedel, ale oni fasuji i noze?
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Ze maji mestaci sluzebni pistole jsem vedel, ale oni fasuji i noze?
Divil bych se kdyby ne. Pistolí nebo teleskopem provaz neuříznu ani chleba nenamažu. Bez ohledu na to, co si o nich myslím, tak u libovolného bezpečnostního sboru očekávám u pasu nůž.
IP zaznamenána